20 * 4,6 cm - 40 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,6 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 20 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 40 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.426,32 | 2.426,32 |
| 2 | 1.301,48 | 2.602,96 |
| 3 | 884,15 | 2.652,45 |
| 4 | 675,43 | 2.701,71 |
| 5 | 550,29 | 2.751,45 |
| 6 | 466,78 | 2.800,70 |
| 7 | 407,14 | 2.849,96 |
| 8 | 362,43 | 2.899,45 |
| 9 | 327,69 | 2.949,19 |
| 10 | 299,82 | 2.998,20 |
| 11 | 277,06 | 3.047,70 |
| 12 | 258,10 | 3.097,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.426,32 | 2.426,32 |
| 2 | 1.301,48 | 2.602,96 |
| 3 | 884,15 | 2.652,45 |
| 4 | 675,43 | 2.701,71 |
| 5 | 550,29 | 2.751,45 |
| 6 | 466,78 | 2.800,70 |
| 7 | 407,14 | 2.849,96 |
| 8 | 362,43 | 2.899,45 |
| 9 | 327,69 | 2.949,19 |
| 10 | 299,82 | 2.998,20 |
| 11 | 277,06 | 3.047,70 |
| 12 | 258,10 | 3.097,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.426,32 | 2.426,32 |
| 2 | 1.301,48 | 2.602,96 |
| 3 | 884,15 | 2.652,45 |
| 4 | 675,43 | 2.701,71 |
| 5 | 550,29 | 2.751,45 |
| 6 | 466,78 | 2.800,70 |
| 7 | 407,14 | 2.849,96 |
| 8 | 362,43 | 2.899,45 |
| 9 | 327,69 | 2.949,19 |
| 10 | 299,82 | 2.998,20 |
| 11 | 277,06 | 3.047,70 |
| 12 | 258,10 | 3.097,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.426,32 | 2.426,32 |
| 2 | 1.301,48 | 2.602,96 |
| 3 | 884,15 | 2.652,45 |
| 4 | 675,43 | 2.701,71 |
| 5 | 550,29 | 2.751,45 |
| 6 | 466,78 | 2.800,70 |
| 7 | 407,14 | 2.849,96 |
| 8 | 362,43 | 2.899,45 |
| 9 | 327,69 | 2.949,19 |
| 10 | 299,82 | 2.998,20 |
| 11 | 277,06 | 3.047,70 |
| 12 | 258,10 | 3.097,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.426,32 | 2.426,32 |
| 2 | 1.301,48 | 2.602,96 |
| 3 | 884,15 | 2.652,45 |
| 4 | 675,43 | 2.701,71 |
| 5 | 550,29 | 2.751,45 |
| 6 | 466,78 | 2.800,70 |
| 7 | 407,14 | 2.849,96 |
| 8 | 362,43 | 2.899,45 |
| 9 | 327,69 | 2.949,19 |
| 10 | 299,82 | 2.998,20 |
| 11 | 277,06 | 3.047,70 |
| 12 | 258,10 | 3.097,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.426,32 | 2.426,32 |
| 2 | 1.301,48 | 2.602,96 |
| 3 | 884,15 | 2.652,45 |
| 4 | 675,43 | 2.701,71 |
| 5 | 550,29 | 2.751,45 |
| 6 | 466,78 | 2.800,70 |
| 7 | 407,14 | 2.849,96 |
| 8 | 362,43 | 2.899,45 |
| 9 | 327,69 | 2.949,19 |
| 10 | 299,82 | 2.998,20 |
| 11 | 276,40 | 3.040,42 |
| 12 | 258,10 | 3.097,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.426,32 | 2.426,32 |
| 2 | 1.301,48 | 2.602,96 |
| 3 | 884,15 | 2.652,45 |
| 4 | 675,43 | 2.701,71 |
| 5 | 550,29 | 2.751,45 |
| 6 | 466,78 | 2.800,70 |
| 7 | 407,14 | 2.849,96 |
| 8 | 362,43 | 2.899,45 |
| 9 | 327,69 | 2.949,19 |
| 10 | 299,82 | 2.998,20 |
| 11 | 276,40 | 3.040,42 |
| 12 | 258,10 | 3.097,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.426,32 | 2.426,32 |
| 2 | 1.301,48 | 2.602,96 |
| 3 | 884,15 | 2.652,45 |
| 4 | 675,43 | 2.701,71 |
| 5 | 550,29 | 2.751,45 |
| 6 | 466,78 | 2.800,70 |
| 7 | 407,14 | 2.849,96 |
| 8 | 362,43 | 2.899,45 |
| 9 | 327,69 | 2.949,19 |
| 10 | 299,82 | 2.998,20 |
| 11 | 276,40 | 3.040,42 |
| 12 | 258,10 | 3.097,20 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.