14 * 4,2 cm - 35 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 35 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.740,92 | 1.740,92 |
| 2 | 933,83 | 1.867,66 |
| 3 | 634,39 | 1.903,17 |
| 4 | 484,63 | 1.938,51 |
| 5 | 394,84 | 1.974,20 |
| 6 | 334,92 | 2.009,54 |
| 7 | 292,13 | 2.044,88 |
| 8 | 260,05 | 2.080,40 |
| 9 | 235,12 | 2.116,09 |
| 10 | 215,13 | 2.151,25 |
| 11 | 198,80 | 2.186,77 |
| 12 | 185,19 | 2.222,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.740,92 | 1.740,92 |
| 2 | 933,83 | 1.867,66 |
| 3 | 634,39 | 1.903,17 |
| 4 | 484,63 | 1.938,51 |
| 5 | 394,84 | 1.974,20 |
| 6 | 334,92 | 2.009,54 |
| 7 | 292,13 | 2.044,88 |
| 8 | 260,05 | 2.080,40 |
| 9 | 235,12 | 2.116,09 |
| 10 | 215,13 | 2.151,25 |
| 11 | 198,80 | 2.186,77 |
| 12 | 185,19 | 2.222,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.740,92 | 1.740,92 |
| 2 | 933,83 | 1.867,66 |
| 3 | 634,39 | 1.903,17 |
| 4 | 484,63 | 1.938,51 |
| 5 | 394,84 | 1.974,20 |
| 6 | 334,92 | 2.009,54 |
| 7 | 292,13 | 2.044,88 |
| 8 | 260,05 | 2.080,40 |
| 9 | 235,12 | 2.116,09 |
| 10 | 215,13 | 2.151,25 |
| 11 | 198,80 | 2.186,77 |
| 12 | 185,19 | 2.222,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.740,92 | 1.740,92 |
| 2 | 933,83 | 1.867,66 |
| 3 | 634,39 | 1.903,17 |
| 4 | 484,63 | 1.938,51 |
| 5 | 394,84 | 1.974,20 |
| 6 | 334,92 | 2.009,54 |
| 7 | 292,13 | 2.044,88 |
| 8 | 260,05 | 2.080,40 |
| 9 | 235,12 | 2.116,09 |
| 10 | 215,13 | 2.151,25 |
| 11 | 198,80 | 2.186,77 |
| 12 | 185,19 | 2.222,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.740,92 | 1.740,92 |
| 2 | 933,83 | 1.867,66 |
| 3 | 634,39 | 1.903,17 |
| 4 | 484,63 | 1.938,51 |
| 5 | 394,84 | 1.974,20 |
| 6 | 334,92 | 2.009,54 |
| 7 | 292,13 | 2.044,88 |
| 8 | 260,05 | 2.080,40 |
| 9 | 235,12 | 2.116,09 |
| 10 | 215,13 | 2.151,25 |
| 11 | 198,80 | 2.186,77 |
| 12 | 185,19 | 2.222,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.740,92 | 1.740,92 |
| 2 | 933,83 | 1.867,66 |
| 3 | 634,39 | 1.903,17 |
| 4 | 484,63 | 1.938,51 |
| 5 | 394,84 | 1.974,20 |
| 6 | 334,92 | 2.009,54 |
| 7 | 292,13 | 2.044,88 |
| 8 | 260,05 | 2.080,40 |
| 9 | 235,12 | 2.116,09 |
| 10 | 215,13 | 2.151,25 |
| 11 | 198,32 | 2.181,55 |
| 12 | 185,19 | 2.222,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.740,92 | 1.740,92 |
| 2 | 933,83 | 1.867,66 |
| 3 | 634,39 | 1.903,17 |
| 4 | 484,63 | 1.938,51 |
| 5 | 394,84 | 1.974,20 |
| 6 | 334,92 | 2.009,54 |
| 7 | 292,13 | 2.044,88 |
| 8 | 260,05 | 2.080,40 |
| 9 | 235,12 | 2.116,09 |
| 10 | 215,13 | 2.151,25 |
| 11 | 198,32 | 2.181,55 |
| 12 | 185,19 | 2.222,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.740,92 | 1.740,92 |
| 2 | 933,83 | 1.867,66 |
| 3 | 634,39 | 1.903,17 |
| 4 | 484,63 | 1.938,51 |
| 5 | 394,84 | 1.974,20 |
| 6 | 334,92 | 2.009,54 |
| 7 | 292,13 | 2.044,88 |
| 8 | 260,05 | 2.080,40 |
| 9 | 235,12 | 2.116,09 |
| 10 | 215,13 | 2.151,25 |
| 11 | 198,32 | 2.181,55 |
| 12 | 185,19 | 2.222,28 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.