12 * 3,5 cm - 22 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,6 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 22 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.431,93 | 1.431,93 |
| 2 | 768,09 | 1.536,17 |
| 3 | 521,80 | 1.565,39 |
| 4 | 398,61 | 1.594,45 |
| 5 | 324,76 | 1.623,81 |
| 6 | 275,48 | 1.652,88 |
| 7 | 240,28 | 1.681,94 |
| 8 | 213,90 | 1.711,16 |
| 9 | 193,39 | 1.740,51 |
| 10 | 176,94 | 1.769,44 |
| 11 | 163,51 | 1.798,65 |
| 12 | 152,32 | 1.827,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.431,93 | 1.431,93 |
| 2 | 768,09 | 1.536,17 |
| 3 | 521,80 | 1.565,39 |
| 4 | 398,61 | 1.594,45 |
| 5 | 324,76 | 1.623,81 |
| 6 | 275,48 | 1.652,88 |
| 7 | 240,28 | 1.681,94 |
| 8 | 213,90 | 1.711,16 |
| 9 | 193,39 | 1.740,51 |
| 10 | 176,94 | 1.769,44 |
| 11 | 163,51 | 1.798,65 |
| 12 | 152,32 | 1.827,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.431,93 | 1.431,93 |
| 2 | 768,09 | 1.536,17 |
| 3 | 521,80 | 1.565,39 |
| 4 | 398,61 | 1.594,45 |
| 5 | 324,76 | 1.623,81 |
| 6 | 275,48 | 1.652,88 |
| 7 | 240,28 | 1.681,94 |
| 8 | 213,90 | 1.711,16 |
| 9 | 193,39 | 1.740,51 |
| 10 | 176,94 | 1.769,44 |
| 11 | 163,51 | 1.798,65 |
| 12 | 152,32 | 1.827,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.431,93 | 1.431,93 |
| 2 | 768,09 | 1.536,17 |
| 3 | 521,80 | 1.565,39 |
| 4 | 398,61 | 1.594,45 |
| 5 | 324,76 | 1.623,81 |
| 6 | 275,48 | 1.652,88 |
| 7 | 240,28 | 1.681,94 |
| 8 | 213,90 | 1.711,16 |
| 9 | 193,39 | 1.740,51 |
| 10 | 176,94 | 1.769,44 |
| 11 | 163,51 | 1.798,65 |
| 12 | 152,32 | 1.827,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.431,93 | 1.431,93 |
| 2 | 768,09 | 1.536,17 |
| 3 | 521,80 | 1.565,39 |
| 4 | 398,61 | 1.594,45 |
| 5 | 324,76 | 1.623,81 |
| 6 | 275,48 | 1.652,88 |
| 7 | 240,28 | 1.681,94 |
| 8 | 213,90 | 1.711,16 |
| 9 | 193,39 | 1.740,51 |
| 10 | 176,94 | 1.769,44 |
| 11 | 163,51 | 1.798,65 |
| 12 | 152,32 | 1.827,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.431,93 | 1.431,93 |
| 2 | 768,09 | 1.536,17 |
| 3 | 521,80 | 1.565,39 |
| 4 | 398,61 | 1.594,45 |
| 5 | 324,76 | 1.623,81 |
| 6 | 275,48 | 1.652,88 |
| 7 | 240,28 | 1.681,94 |
| 8 | 213,90 | 1.711,16 |
| 9 | 193,39 | 1.740,51 |
| 10 | 176,94 | 1.769,44 |
| 11 | 163,12 | 1.794,35 |
| 12 | 152,32 | 1.827,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.431,93 | 1.431,93 |
| 2 | 768,09 | 1.536,17 |
| 3 | 521,80 | 1.565,39 |
| 4 | 398,61 | 1.594,45 |
| 5 | 324,76 | 1.623,81 |
| 6 | 275,48 | 1.652,88 |
| 7 | 240,28 | 1.681,94 |
| 8 | 213,90 | 1.711,16 |
| 9 | 193,39 | 1.740,51 |
| 10 | 176,94 | 1.769,44 |
| 11 | 163,12 | 1.794,35 |
| 12 | 152,32 | 1.827,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.431,93 | 1.431,93 |
| 2 | 768,09 | 1.536,17 |
| 3 | 521,80 | 1.565,39 |
| 4 | 398,61 | 1.594,45 |
| 5 | 324,76 | 1.623,81 |
| 6 | 275,48 | 1.652,88 |
| 7 | 240,28 | 1.681,94 |
| 8 | 213,90 | 1.711,16 |
| 9 | 193,39 | 1.740,51 |
| 10 | 176,94 | 1.769,44 |
| 11 | 163,12 | 1.794,35 |
| 12 | 152,32 | 1.827,86 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.