13 * 4.6 cm - 42 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 42 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.704,41 | 1.704,41 |
| 2 | 914,25 | 1.828,49 |
| 3 | 621,09 | 1.863,26 |
| 4 | 474,47 | 1.897,86 |
| 5 | 386,56 | 1.932,80 |
| 6 | 327,90 | 1.967,40 |
| 7 | 286,00 | 2.002,00 |
| 8 | 254,60 | 2.036,77 |
| 9 | 230,19 | 2.071,71 |
| 10 | 210,61 | 2.106,14 |
| 11 | 194,63 | 2.140,91 |
| 12 | 181,31 | 2.175,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.704,41 | 1.704,41 |
| 2 | 914,25 | 1.828,49 |
| 3 | 621,09 | 1.863,26 |
| 4 | 474,47 | 1.897,86 |
| 5 | 386,56 | 1.932,80 |
| 6 | 327,90 | 1.967,40 |
| 7 | 286,00 | 2.002,00 |
| 8 | 254,60 | 2.036,77 |
| 9 | 230,19 | 2.071,71 |
| 10 | 210,61 | 2.106,14 |
| 11 | 194,63 | 2.140,91 |
| 12 | 181,31 | 2.175,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.704,41 | 1.704,41 |
| 2 | 914,25 | 1.828,49 |
| 3 | 621,09 | 1.863,26 |
| 4 | 474,47 | 1.897,86 |
| 5 | 386,56 | 1.932,80 |
| 6 | 327,90 | 1.967,40 |
| 7 | 286,00 | 2.002,00 |
| 8 | 254,60 | 2.036,77 |
| 9 | 230,19 | 2.071,71 |
| 10 | 210,61 | 2.106,14 |
| 11 | 194,63 | 2.140,91 |
| 12 | 181,31 | 2.175,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.704,41 | 1.704,41 |
| 2 | 914,25 | 1.828,49 |
| 3 | 621,09 | 1.863,26 |
| 4 | 474,47 | 1.897,86 |
| 5 | 386,56 | 1.932,80 |
| 6 | 327,90 | 1.967,40 |
| 7 | 286,00 | 2.002,00 |
| 8 | 254,60 | 2.036,77 |
| 9 | 230,19 | 2.071,71 |
| 10 | 210,61 | 2.106,14 |
| 11 | 194,63 | 2.140,91 |
| 12 | 181,31 | 2.175,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.704,41 | 1.704,41 |
| 2 | 914,25 | 1.828,49 |
| 3 | 621,09 | 1.863,26 |
| 4 | 474,47 | 1.897,86 |
| 5 | 386,56 | 1.932,80 |
| 6 | 327,90 | 1.967,40 |
| 7 | 286,00 | 2.002,00 |
| 8 | 254,60 | 2.036,77 |
| 9 | 230,19 | 2.071,71 |
| 10 | 210,61 | 2.106,14 |
| 11 | 194,63 | 2.140,91 |
| 12 | 181,31 | 2.175,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.704,41 | 1.704,41 |
| 2 | 914,25 | 1.828,49 |
| 3 | 621,09 | 1.863,26 |
| 4 | 474,47 | 1.897,86 |
| 5 | 386,56 | 1.932,80 |
| 6 | 327,90 | 1.967,40 |
| 7 | 286,00 | 2.002,00 |
| 8 | 254,60 | 2.036,77 |
| 9 | 230,19 | 2.071,71 |
| 10 | 210,61 | 2.106,14 |
| 11 | 194,16 | 2.135,80 |
| 12 | 181,31 | 2.175,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.704,41 | 1.704,41 |
| 2 | 914,25 | 1.828,49 |
| 3 | 621,09 | 1.863,26 |
| 4 | 474,47 | 1.897,86 |
| 5 | 386,56 | 1.932,80 |
| 6 | 327,90 | 1.967,40 |
| 7 | 286,00 | 2.002,00 |
| 8 | 254,60 | 2.036,77 |
| 9 | 230,19 | 2.071,71 |
| 10 | 210,61 | 2.106,14 |
| 11 | 194,16 | 2.135,80 |
| 12 | 181,31 | 2.175,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.704,41 | 1.704,41 |
| 2 | 914,25 | 1.828,49 |
| 3 | 621,09 | 1.863,26 |
| 4 | 474,47 | 1.897,86 |
| 5 | 386,56 | 1.932,80 |
| 6 | 327,90 | 1.967,40 |
| 7 | 286,00 | 2.002,00 |
| 8 | 254,60 | 2.036,77 |
| 9 | 230,19 | 2.071,71 |
| 10 | 210,61 | 2.106,14 |
| 11 | 194,16 | 2.135,80 |
| 12 | 181,31 | 2.175,68 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.