12 * 3,5 cm - 40 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 40 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.103,94 | 4.103,94 |
| 2 | 2.201,36 | 4.402,71 |
| 3 | 1.495,48 | 4.486,43 |
| 4 | 1.142,44 | 4.569,74 |
| 5 | 930,77 | 4.653,87 |
| 6 | 789,53 | 4.737,18 |
| 7 | 688,64 | 4.820,49 |
| 8 | 613,03 | 4.904,21 |
| 9 | 554,26 | 4.988,34 |
| 10 | 507,12 | 5.071,24 |
| 11 | 468,63 | 5.154,96 |
| 12 | 436,56 | 5.238,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.103,94 | 4.103,94 |
| 2 | 2.201,36 | 4.402,71 |
| 3 | 1.495,48 | 4.486,43 |
| 4 | 1.142,44 | 4.569,74 |
| 5 | 930,77 | 4.653,87 |
| 6 | 789,53 | 4.737,18 |
| 7 | 688,64 | 4.820,49 |
| 8 | 613,03 | 4.904,21 |
| 9 | 554,26 | 4.988,34 |
| 10 | 507,12 | 5.071,24 |
| 11 | 468,63 | 5.154,96 |
| 12 | 436,56 | 5.238,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.103,94 | 4.103,94 |
| 2 | 2.201,36 | 4.402,71 |
| 3 | 1.495,48 | 4.486,43 |
| 4 | 1.142,44 | 4.569,74 |
| 5 | 930,77 | 4.653,87 |
| 6 | 789,53 | 4.737,18 |
| 7 | 688,64 | 4.820,49 |
| 8 | 613,03 | 4.904,21 |
| 9 | 554,26 | 4.988,34 |
| 10 | 507,12 | 5.071,24 |
| 11 | 468,63 | 5.154,96 |
| 12 | 436,56 | 5.238,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.103,94 | 4.103,94 |
| 2 | 2.201,36 | 4.402,71 |
| 3 | 1.495,48 | 4.486,43 |
| 4 | 1.142,44 | 4.569,74 |
| 5 | 930,77 | 4.653,87 |
| 6 | 789,53 | 4.737,18 |
| 7 | 688,64 | 4.820,49 |
| 8 | 613,03 | 4.904,21 |
| 9 | 554,26 | 4.988,34 |
| 10 | 507,12 | 5.071,24 |
| 11 | 468,63 | 5.154,96 |
| 12 | 436,56 | 5.238,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.103,94 | 4.103,94 |
| 2 | 2.201,36 | 4.402,71 |
| 3 | 1.495,48 | 4.486,43 |
| 4 | 1.142,44 | 4.569,74 |
| 5 | 930,77 | 4.653,87 |
| 6 | 789,53 | 4.737,18 |
| 7 | 688,64 | 4.820,49 |
| 8 | 613,03 | 4.904,21 |
| 9 | 554,26 | 4.988,34 |
| 10 | 507,12 | 5.071,24 |
| 11 | 468,63 | 5.154,96 |
| 12 | 436,56 | 5.238,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.103,94 | 4.103,94 |
| 2 | 2.201,36 | 4.402,71 |
| 3 | 1.495,48 | 4.486,43 |
| 4 | 1.142,44 | 4.569,74 |
| 5 | 930,77 | 4.653,87 |
| 6 | 789,53 | 4.737,18 |
| 7 | 688,64 | 4.820,49 |
| 8 | 613,03 | 4.904,21 |
| 9 | 554,26 | 4.988,34 |
| 10 | 507,12 | 5.071,24 |
| 11 | 467,51 | 5.142,65 |
| 12 | 436,56 | 5.238,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.103,94 | 4.103,94 |
| 2 | 2.201,36 | 4.402,71 |
| 3 | 1.495,48 | 4.486,43 |
| 4 | 1.142,44 | 4.569,74 |
| 5 | 930,77 | 4.653,87 |
| 6 | 789,53 | 4.737,18 |
| 7 | 688,64 | 4.820,49 |
| 8 | 613,03 | 4.904,21 |
| 9 | 554,26 | 4.988,34 |
| 10 | 507,12 | 5.071,24 |
| 11 | 467,51 | 5.142,65 |
| 12 | 436,56 | 5.238,68 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.103,94 | 4.103,94 |
| 2 | 2.201,36 | 4.402,71 |
| 3 | 1.495,48 | 4.486,43 |
| 4 | 1.142,44 | 4.569,74 |
| 5 | 930,77 | 4.653,87 |
| 6 | 789,53 | 4.737,18 |
| 7 | 688,64 | 4.820,49 |
| 8 | 613,03 | 4.904,21 |
| 9 | 554,26 | 4.988,34 |
| 10 | 507,12 | 5.071,24 |
| 11 | 467,51 | 5.142,65 |
| 12 | 436,56 | 5.238,68 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.