20 * 8,8 cm - 220 gr Lütfen Seçiniz!
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Old Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 6,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,7 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 6,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 8,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 20 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 220 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.555,64 | 6.555,64 |
| 2 | 3.516,45 | 7.032,89 |
| 3 | 2.388,88 | 7.166,63 |
| 4 | 1.824,93 | 7.299,71 |
| 5 | 1.486,82 | 7.434,10 |
| 6 | 1.261,20 | 7.567,18 |
| 7 | 1.100,04 | 7.700,25 |
| 8 | 979,25 | 7.833,99 |
| 9 | 885,38 | 7.968,38 |
| 10 | 810,08 | 8.100,80 |
| 11 | 748,59 | 8.234,54 |
| 12 | 697,36 | 8.368,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.555,64 | 6.555,64 |
| 2 | 3.516,45 | 7.032,89 |
| 3 | 2.388,88 | 7.166,63 |
| 4 | 1.824,93 | 7.299,71 |
| 5 | 1.486,82 | 7.434,10 |
| 6 | 1.261,20 | 7.567,18 |
| 7 | 1.100,04 | 7.700,25 |
| 8 | 979,25 | 7.833,99 |
| 9 | 885,38 | 7.968,38 |
| 10 | 810,08 | 8.100,80 |
| 11 | 748,59 | 8.234,54 |
| 12 | 697,36 | 8.368,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.555,64 | 6.555,64 |
| 2 | 3.516,45 | 7.032,89 |
| 3 | 2.388,88 | 7.166,63 |
| 4 | 1.824,93 | 7.299,71 |
| 5 | 1.486,82 | 7.434,10 |
| 6 | 1.261,20 | 7.567,18 |
| 7 | 1.100,04 | 7.700,25 |
| 8 | 979,25 | 7.833,99 |
| 9 | 885,38 | 7.968,38 |
| 10 | 810,08 | 8.100,80 |
| 11 | 748,59 | 8.234,54 |
| 12 | 697,36 | 8.368,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.555,64 | 6.555,64 |
| 2 | 3.516,45 | 7.032,89 |
| 3 | 2.388,88 | 7.166,63 |
| 4 | 1.824,93 | 7.299,71 |
| 5 | 1.486,82 | 7.434,10 |
| 6 | 1.261,20 | 7.567,18 |
| 7 | 1.100,04 | 7.700,25 |
| 8 | 979,25 | 7.833,99 |
| 9 | 885,38 | 7.968,38 |
| 10 | 810,08 | 8.100,80 |
| 11 | 748,59 | 8.234,54 |
| 12 | 697,36 | 8.368,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.555,64 | 6.555,64 |
| 2 | 3.516,45 | 7.032,89 |
| 3 | 2.388,88 | 7.166,63 |
| 4 | 1.824,93 | 7.299,71 |
| 5 | 1.486,82 | 7.434,10 |
| 6 | 1.261,20 | 7.567,18 |
| 7 | 1.100,04 | 7.700,25 |
| 8 | 979,25 | 7.833,99 |
| 9 | 885,38 | 7.968,38 |
| 10 | 810,08 | 8.100,80 |
| 11 | 748,59 | 8.234,54 |
| 12 | 697,36 | 8.368,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.555,64 | 6.555,64 |
| 2 | 3.516,45 | 7.032,89 |
| 3 | 2.388,88 | 7.166,63 |
| 4 | 1.824,93 | 7.299,71 |
| 5 | 1.486,82 | 7.434,10 |
| 6 | 1.261,20 | 7.567,18 |
| 7 | 1.100,04 | 7.700,25 |
| 8 | 979,25 | 7.833,99 |
| 9 | 885,38 | 7.968,38 |
| 10 | 810,08 | 8.100,80 |
| 11 | 746,81 | 8.214,87 |
| 12 | 697,36 | 8.368,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.555,64 | 6.555,64 |
| 2 | 3.516,45 | 7.032,89 |
| 3 | 2.388,88 | 7.166,63 |
| 4 | 1.824,93 | 7.299,71 |
| 5 | 1.486,82 | 7.434,10 |
| 6 | 1.261,20 | 7.567,18 |
| 7 | 1.100,04 | 7.700,25 |
| 8 | 979,25 | 7.833,99 |
| 9 | 885,38 | 7.968,38 |
| 10 | 810,08 | 8.100,80 |
| 11 | 746,81 | 8.214,87 |
| 12 | 697,36 | 8.368,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.555,64 | 6.555,64 |
| 2 | 3.516,45 | 7.032,89 |
| 3 | 2.388,88 | 7.166,63 |
| 4 | 1.824,93 | 7.299,71 |
| 5 | 1.486,82 | 7.434,10 |
| 6 | 1.261,20 | 7.567,18 |
| 7 | 1.100,04 | 7.700,25 |
| 8 | 979,25 | 7.833,99 |
| 9 | 885,38 | 7.968,38 |
| 10 | 810,08 | 8.100,80 |
| 11 | 746,81 | 8.214,87 |
| 12 | 697,36 | 8.368,27 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.