14,5 * 3,8 cm - 35 gr Lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,6 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,1 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 35 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.389,31 | 1.389,31 |
| 2 | 745,23 | 1.490,45 |
| 3 | 506,26 | 1.518,79 |
| 4 | 386,75 | 1.547,00 |
| 5 | 315,10 | 1.575,48 |
| 6 | 267,28 | 1.603,68 |
| 7 | 233,13 | 1.631,88 |
| 8 | 207,53 | 1.660,23 |
| 9 | 187,63 | 1.688,71 |
| 10 | 171,68 | 1.716,77 |
| 11 | 158,65 | 1.745,11 |
| 12 | 147,79 | 1.773,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.389,31 | 1.389,31 |
| 2 | 745,23 | 1.490,45 |
| 3 | 506,26 | 1.518,79 |
| 4 | 386,75 | 1.547,00 |
| 5 | 315,10 | 1.575,48 |
| 6 | 267,28 | 1.603,68 |
| 7 | 233,13 | 1.631,88 |
| 8 | 207,53 | 1.660,23 |
| 9 | 187,63 | 1.688,71 |
| 10 | 171,68 | 1.716,77 |
| 11 | 158,65 | 1.745,11 |
| 12 | 147,79 | 1.773,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.389,31 | 1.389,31 |
| 2 | 745,23 | 1.490,45 |
| 3 | 506,26 | 1.518,79 |
| 4 | 386,75 | 1.547,00 |
| 5 | 315,10 | 1.575,48 |
| 6 | 267,28 | 1.603,68 |
| 7 | 233,13 | 1.631,88 |
| 8 | 207,53 | 1.660,23 |
| 9 | 187,63 | 1.688,71 |
| 10 | 171,68 | 1.716,77 |
| 11 | 158,65 | 1.745,11 |
| 12 | 147,79 | 1.773,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.389,31 | 1.389,31 |
| 2 | 745,23 | 1.490,45 |
| 3 | 506,26 | 1.518,79 |
| 4 | 386,75 | 1.547,00 |
| 5 | 315,10 | 1.575,48 |
| 6 | 267,28 | 1.603,68 |
| 7 | 233,13 | 1.631,88 |
| 8 | 207,53 | 1.660,23 |
| 9 | 187,63 | 1.688,71 |
| 10 | 171,68 | 1.716,77 |
| 11 | 158,65 | 1.745,11 |
| 12 | 147,79 | 1.773,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.389,31 | 1.389,31 |
| 2 | 745,23 | 1.490,45 |
| 3 | 506,26 | 1.518,79 |
| 4 | 386,75 | 1.547,00 |
| 5 | 315,10 | 1.575,48 |
| 6 | 267,28 | 1.603,68 |
| 7 | 233,13 | 1.631,88 |
| 8 | 207,53 | 1.660,23 |
| 9 | 187,63 | 1.688,71 |
| 10 | 171,68 | 1.716,77 |
| 11 | 158,65 | 1.745,11 |
| 12 | 147,79 | 1.773,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.389,31 | 1.389,31 |
| 2 | 745,23 | 1.490,45 |
| 3 | 506,26 | 1.518,79 |
| 4 | 386,75 | 1.547,00 |
| 5 | 315,10 | 1.575,48 |
| 6 | 267,28 | 1.603,68 |
| 7 | 233,13 | 1.631,88 |
| 8 | 207,53 | 1.660,23 |
| 9 | 187,63 | 1.688,71 |
| 10 | 171,68 | 1.716,77 |
| 11 | 158,27 | 1.740,94 |
| 12 | 147,79 | 1.773,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.389,31 | 1.389,31 |
| 2 | 745,23 | 1.490,45 |
| 3 | 506,26 | 1.518,79 |
| 4 | 386,75 | 1.547,00 |
| 5 | 315,10 | 1.575,48 |
| 6 | 267,28 | 1.603,68 |
| 7 | 233,13 | 1.631,88 |
| 8 | 207,53 | 1.660,23 |
| 9 | 187,63 | 1.688,71 |
| 10 | 171,68 | 1.716,77 |
| 11 | 158,27 | 1.740,94 |
| 12 | 147,79 | 1.773,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.389,31 | 1.389,31 |
| 2 | 745,23 | 1.490,45 |
| 3 | 506,26 | 1.518,79 |
| 4 | 386,75 | 1.547,00 |
| 5 | 315,10 | 1.575,48 |
| 6 | 267,28 | 1.603,68 |
| 7 | 233,13 | 1.631,88 |
| 8 | 207,53 | 1.660,23 |
| 9 | 187,63 | 1.688,71 |
| 10 | 171,68 | 1.716,77 |
| 11 | 158,27 | 1.740,94 |
| 12 | 147,79 | 1.773,45 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.