16,5 * 5,5 cm - 47 gr. Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 16,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 47 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.185,21 | 2.185,21 |
| 2 | 1.172,15 | 2.344,29 |
| 3 | 796,29 | 2.388,87 |
| 4 | 608,31 | 2.433,23 |
| 5 | 495,61 | 2.478,03 |
| 6 | 420,40 | 2.522,39 |
| 7 | 366,68 | 2.566,75 |
| 8 | 326,42 | 2.611,33 |
| 9 | 295,12 | 2.656,12 |
| 10 | 270,03 | 2.700,26 |
| 11 | 249,53 | 2.744,84 |
| 12 | 232,45 | 2.789,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.185,21 | 2.185,21 |
| 2 | 1.172,15 | 2.344,29 |
| 3 | 796,29 | 2.388,87 |
| 4 | 608,31 | 2.433,23 |
| 5 | 495,61 | 2.478,03 |
| 6 | 420,40 | 2.522,39 |
| 7 | 366,68 | 2.566,75 |
| 8 | 326,42 | 2.611,33 |
| 9 | 295,12 | 2.656,12 |
| 10 | 270,03 | 2.700,26 |
| 11 | 249,53 | 2.744,84 |
| 12 | 232,45 | 2.789,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.185,21 | 2.185,21 |
| 2 | 1.172,15 | 2.344,29 |
| 3 | 796,29 | 2.388,87 |
| 4 | 608,31 | 2.433,23 |
| 5 | 495,61 | 2.478,03 |
| 6 | 420,40 | 2.522,39 |
| 7 | 366,68 | 2.566,75 |
| 8 | 326,42 | 2.611,33 |
| 9 | 295,12 | 2.656,12 |
| 10 | 270,03 | 2.700,26 |
| 11 | 249,53 | 2.744,84 |
| 12 | 232,45 | 2.789,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.185,21 | 2.185,21 |
| 2 | 1.172,15 | 2.344,29 |
| 3 | 796,29 | 2.388,87 |
| 4 | 608,31 | 2.433,23 |
| 5 | 495,61 | 2.478,03 |
| 6 | 420,40 | 2.522,39 |
| 7 | 366,68 | 2.566,75 |
| 8 | 326,42 | 2.611,33 |
| 9 | 295,12 | 2.656,12 |
| 10 | 270,03 | 2.700,26 |
| 11 | 249,53 | 2.744,84 |
| 12 | 232,45 | 2.789,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.185,21 | 2.185,21 |
| 2 | 1.172,15 | 2.344,29 |
| 3 | 796,29 | 2.388,87 |
| 4 | 608,31 | 2.433,23 |
| 5 | 495,61 | 2.478,03 |
| 6 | 420,40 | 2.522,39 |
| 7 | 366,68 | 2.566,75 |
| 8 | 326,42 | 2.611,33 |
| 9 | 295,12 | 2.656,12 |
| 10 | 270,03 | 2.700,26 |
| 11 | 249,53 | 2.744,84 |
| 12 | 232,45 | 2.789,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.185,21 | 2.185,21 |
| 2 | 1.172,15 | 2.344,29 |
| 3 | 796,29 | 2.388,87 |
| 4 | 608,31 | 2.433,23 |
| 5 | 495,61 | 2.478,03 |
| 6 | 420,40 | 2.522,39 |
| 7 | 366,68 | 2.566,75 |
| 8 | 326,42 | 2.611,33 |
| 9 | 295,12 | 2.656,12 |
| 10 | 270,03 | 2.700,26 |
| 11 | 248,94 | 2.738,29 |
| 12 | 232,45 | 2.789,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.185,21 | 2.185,21 |
| 2 | 1.172,15 | 2.344,29 |
| 3 | 796,29 | 2.388,87 |
| 4 | 608,31 | 2.433,23 |
| 5 | 495,61 | 2.478,03 |
| 6 | 420,40 | 2.522,39 |
| 7 | 366,68 | 2.566,75 |
| 8 | 326,42 | 2.611,33 |
| 9 | 295,12 | 2.656,12 |
| 10 | 270,03 | 2.700,26 |
| 11 | 248,94 | 2.738,29 |
| 12 | 232,45 | 2.789,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.185,21 | 2.185,21 |
| 2 | 1.172,15 | 2.344,29 |
| 3 | 796,29 | 2.388,87 |
| 4 | 608,31 | 2.433,23 |
| 5 | 495,61 | 2.478,03 |
| 6 | 420,40 | 2.522,39 |
| 7 | 366,68 | 2.566,75 |
| 8 | 326,42 | 2.611,33 |
| 9 | 295,12 | 2.656,12 |
| 10 | 270,03 | 2.700,26 |
| 11 | 248,94 | 2.738,29 |
| 12 | 232,45 | 2.789,42 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.