13 * 4,7 cm - 52 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 52 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.911,01 | 1.911,01 |
| 2 | 1.025,07 | 2.050,13 |
| 3 | 696,37 | 2.089,12 |
| 4 | 531,98 | 2.127,91 |
| 5 | 433,42 | 2.167,09 |
| 6 | 367,65 | 2.205,88 |
| 7 | 320,67 | 2.244,67 |
| 8 | 285,46 | 2.283,66 |
| 9 | 258,09 | 2.322,83 |
| 10 | 236,14 | 2.361,44 |
| 11 | 218,22 | 2.400,42 |
| 12 | 203,28 | 2.439,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.911,01 | 1.911,01 |
| 2 | 1.025,07 | 2.050,13 |
| 3 | 696,37 | 2.089,12 |
| 4 | 531,98 | 2.127,91 |
| 5 | 433,42 | 2.167,09 |
| 6 | 367,65 | 2.205,88 |
| 7 | 320,67 | 2.244,67 |
| 8 | 285,46 | 2.283,66 |
| 9 | 258,09 | 2.322,83 |
| 10 | 236,14 | 2.361,44 |
| 11 | 218,22 | 2.400,42 |
| 12 | 203,28 | 2.439,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.911,01 | 1.911,01 |
| 2 | 1.025,07 | 2.050,13 |
| 3 | 696,37 | 2.089,12 |
| 4 | 531,98 | 2.127,91 |
| 5 | 433,42 | 2.167,09 |
| 6 | 367,65 | 2.205,88 |
| 7 | 320,67 | 2.244,67 |
| 8 | 285,46 | 2.283,66 |
| 9 | 258,09 | 2.322,83 |
| 10 | 236,14 | 2.361,44 |
| 11 | 218,22 | 2.400,42 |
| 12 | 203,28 | 2.439,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.911,01 | 1.911,01 |
| 2 | 1.025,07 | 2.050,13 |
| 3 | 696,37 | 2.089,12 |
| 4 | 531,98 | 2.127,91 |
| 5 | 433,42 | 2.167,09 |
| 6 | 367,65 | 2.205,88 |
| 7 | 320,67 | 2.244,67 |
| 8 | 285,46 | 2.283,66 |
| 9 | 258,09 | 2.322,83 |
| 10 | 236,14 | 2.361,44 |
| 11 | 218,22 | 2.400,42 |
| 12 | 203,28 | 2.439,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.911,01 | 1.911,01 |
| 2 | 1.025,07 | 2.050,13 |
| 3 | 696,37 | 2.089,12 |
| 4 | 531,98 | 2.127,91 |
| 5 | 433,42 | 2.167,09 |
| 6 | 367,65 | 2.205,88 |
| 7 | 320,67 | 2.244,67 |
| 8 | 285,46 | 2.283,66 |
| 9 | 258,09 | 2.322,83 |
| 10 | 236,14 | 2.361,44 |
| 11 | 218,22 | 2.400,42 |
| 12 | 203,28 | 2.439,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.911,01 | 1.911,01 |
| 2 | 1.025,07 | 2.050,13 |
| 3 | 696,37 | 2.089,12 |
| 4 | 531,98 | 2.127,91 |
| 5 | 433,42 | 2.167,09 |
| 6 | 367,65 | 2.205,88 |
| 7 | 320,67 | 2.244,67 |
| 8 | 285,46 | 2.283,66 |
| 9 | 258,09 | 2.322,83 |
| 10 | 236,14 | 2.361,44 |
| 11 | 217,70 | 2.394,69 |
| 12 | 203,28 | 2.439,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.911,01 | 1.911,01 |
| 2 | 1.025,07 | 2.050,13 |
| 3 | 696,37 | 2.089,12 |
| 4 | 531,98 | 2.127,91 |
| 5 | 433,42 | 2.167,09 |
| 6 | 367,65 | 2.205,88 |
| 7 | 320,67 | 2.244,67 |
| 8 | 285,46 | 2.283,66 |
| 9 | 258,09 | 2.322,83 |
| 10 | 236,14 | 2.361,44 |
| 11 | 217,70 | 2.394,69 |
| 12 | 203,28 | 2.439,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.911,01 | 1.911,01 |
| 2 | 1.025,07 | 2.050,13 |
| 3 | 696,37 | 2.089,12 |
| 4 | 531,98 | 2.127,91 |
| 5 | 433,42 | 2.167,09 |
| 6 | 367,65 | 2.205,88 |
| 7 | 320,67 | 2.244,67 |
| 8 | 285,46 | 2.283,66 |
| 9 | 258,09 | 2.322,83 |
| 10 | 236,14 | 2.361,44 |
| 11 | 217,70 | 2.394,69 |
| 12 | 203,28 | 2.439,40 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.