13 * 4,2 cm - 50 gr Lütfen Seçiniz!
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 50 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.111,81 | 4.111,81 |
| 2 | 2.205,58 | 4.411,15 |
| 3 | 1.498,34 | 4.495,03 |
| 4 | 1.144,63 | 4.578,50 |
| 5 | 932,56 | 4.662,79 |
| 6 | 791,04 | 4.746,26 |
| 7 | 689,96 | 4.829,73 |
| 8 | 614,20 | 4.913,61 |
| 9 | 555,32 | 4.997,91 |
| 10 | 508,10 | 5.080,96 |
| 11 | 469,53 | 5.164,84 |
| 12 | 437,39 | 5.248,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.111,81 | 4.111,81 |
| 2 | 2.205,58 | 4.411,15 |
| 3 | 1.498,34 | 4.495,03 |
| 4 | 1.144,63 | 4.578,50 |
| 5 | 932,56 | 4.662,79 |
| 6 | 791,04 | 4.746,26 |
| 7 | 689,96 | 4.829,73 |
| 8 | 614,20 | 4.913,61 |
| 9 | 555,32 | 4.997,91 |
| 10 | 508,10 | 5.080,96 |
| 11 | 469,53 | 5.164,84 |
| 12 | 437,39 | 5.248,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.111,81 | 4.111,81 |
| 2 | 2.205,58 | 4.411,15 |
| 3 | 1.498,34 | 4.495,03 |
| 4 | 1.144,63 | 4.578,50 |
| 5 | 932,56 | 4.662,79 |
| 6 | 791,04 | 4.746,26 |
| 7 | 689,96 | 4.829,73 |
| 8 | 614,20 | 4.913,61 |
| 9 | 555,32 | 4.997,91 |
| 10 | 508,10 | 5.080,96 |
| 11 | 469,53 | 5.164,84 |
| 12 | 437,39 | 5.248,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.111,81 | 4.111,81 |
| 2 | 2.205,58 | 4.411,15 |
| 3 | 1.498,34 | 4.495,03 |
| 4 | 1.144,63 | 4.578,50 |
| 5 | 932,56 | 4.662,79 |
| 6 | 791,04 | 4.746,26 |
| 7 | 689,96 | 4.829,73 |
| 8 | 614,20 | 4.913,61 |
| 9 | 555,32 | 4.997,91 |
| 10 | 508,10 | 5.080,96 |
| 11 | 469,53 | 5.164,84 |
| 12 | 437,39 | 5.248,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.111,81 | 4.111,81 |
| 2 | 2.205,58 | 4.411,15 |
| 3 | 1.498,34 | 4.495,03 |
| 4 | 1.144,63 | 4.578,50 |
| 5 | 932,56 | 4.662,79 |
| 6 | 791,04 | 4.746,26 |
| 7 | 689,96 | 4.829,73 |
| 8 | 614,20 | 4.913,61 |
| 9 | 555,32 | 4.997,91 |
| 10 | 508,10 | 5.080,96 |
| 11 | 469,53 | 5.164,84 |
| 12 | 437,39 | 5.248,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.111,81 | 4.111,81 |
| 2 | 2.205,58 | 4.411,15 |
| 3 | 1.498,34 | 4.495,03 |
| 4 | 1.144,63 | 4.578,50 |
| 5 | 932,56 | 4.662,79 |
| 6 | 791,04 | 4.746,26 |
| 7 | 689,96 | 4.829,73 |
| 8 | 614,20 | 4.913,61 |
| 9 | 555,32 | 4.997,91 |
| 10 | 508,10 | 5.080,96 |
| 11 | 468,41 | 5.152,51 |
| 12 | 437,39 | 5.248,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.111,81 | 4.111,81 |
| 2 | 2.205,58 | 4.411,15 |
| 3 | 1.498,34 | 4.495,03 |
| 4 | 1.144,63 | 4.578,50 |
| 5 | 932,56 | 4.662,79 |
| 6 | 791,04 | 4.746,26 |
| 7 | 689,96 | 4.829,73 |
| 8 | 614,20 | 4.913,61 |
| 9 | 555,32 | 4.997,91 |
| 10 | 508,10 | 5.080,96 |
| 11 | 468,41 | 5.152,51 |
| 12 | 437,39 | 5.248,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.111,81 | 4.111,81 |
| 2 | 2.205,58 | 4.411,15 |
| 3 | 1.498,34 | 4.495,03 |
| 4 | 1.144,63 | 4.578,50 |
| 5 | 932,56 | 4.662,79 |
| 6 | 791,04 | 4.746,26 |
| 7 | 689,96 | 4.829,73 |
| 8 | 614,20 | 4.913,61 |
| 9 | 555,32 | 4.997,91 |
| 10 | 508,10 | 5.080,96 |
| 11 | 468,41 | 5.152,51 |
| 12 | 437,39 | 5.248,73 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.