13,5 * 4 cm - 44 gr ::. Briar Pipo, Pipo Çakmak, Karbon filtre, Temizlik çubuğu ve Ahşap tamper .::
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 44 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.366,79 | 6.366,79 |
| 2 | 3.415,15 | 6.830,29 |
| 3 | 2.320,06 | 6.960,17 |
| 4 | 1.772,36 | 7.089,42 |
| 5 | 1.443,99 | 7.219,94 |
| 6 | 1.224,87 | 7.349,19 |
| 7 | 1.068,35 | 7.478,43 |
| 8 | 951,04 | 7.608,31 |
| 9 | 859,87 | 7.738,83 |
| 10 | 786,74 | 7.867,44 |
| 11 | 727,03 | 7.997,32 |
| 12 | 677,27 | 8.127,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.366,79 | 6.366,79 |
| 2 | 3.415,15 | 6.830,29 |
| 3 | 2.320,06 | 6.960,17 |
| 4 | 1.772,36 | 7.089,42 |
| 5 | 1.443,99 | 7.219,94 |
| 6 | 1.224,87 | 7.349,19 |
| 7 | 1.068,35 | 7.478,43 |
| 8 | 951,04 | 7.608,31 |
| 9 | 859,87 | 7.738,83 |
| 10 | 786,74 | 7.867,44 |
| 11 | 727,03 | 7.997,32 |
| 12 | 677,27 | 8.127,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.366,79 | 6.366,79 |
| 2 | 3.415,15 | 6.830,29 |
| 3 | 2.320,06 | 6.960,17 |
| 4 | 1.772,36 | 7.089,42 |
| 5 | 1.443,99 | 7.219,94 |
| 6 | 1.224,87 | 7.349,19 |
| 7 | 1.068,35 | 7.478,43 |
| 8 | 951,04 | 7.608,31 |
| 9 | 859,87 | 7.738,83 |
| 10 | 786,74 | 7.867,44 |
| 11 | 727,03 | 7.997,32 |
| 12 | 677,27 | 8.127,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.366,79 | 6.366,79 |
| 2 | 3.415,15 | 6.830,29 |
| 3 | 2.320,06 | 6.960,17 |
| 4 | 1.772,36 | 7.089,42 |
| 5 | 1.443,99 | 7.219,94 |
| 6 | 1.224,87 | 7.349,19 |
| 7 | 1.068,35 | 7.478,43 |
| 8 | 951,04 | 7.608,31 |
| 9 | 859,87 | 7.738,83 |
| 10 | 786,74 | 7.867,44 |
| 11 | 727,03 | 7.997,32 |
| 12 | 677,27 | 8.127,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.366,79 | 6.366,79 |
| 2 | 3.415,15 | 6.830,29 |
| 3 | 2.320,06 | 6.960,17 |
| 4 | 1.772,36 | 7.089,42 |
| 5 | 1.443,99 | 7.219,94 |
| 6 | 1.224,87 | 7.349,19 |
| 7 | 1.068,35 | 7.478,43 |
| 8 | 951,04 | 7.608,31 |
| 9 | 859,87 | 7.738,83 |
| 10 | 786,74 | 7.867,44 |
| 11 | 727,03 | 7.997,32 |
| 12 | 677,27 | 8.127,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.366,79 | 6.366,79 |
| 2 | 3.415,15 | 6.830,29 |
| 3 | 2.320,06 | 6.960,17 |
| 4 | 1.772,36 | 7.089,42 |
| 5 | 1.443,99 | 7.219,94 |
| 6 | 1.224,87 | 7.349,19 |
| 7 | 1.068,35 | 7.478,43 |
| 8 | 951,04 | 7.608,31 |
| 9 | 859,87 | 7.738,83 |
| 10 | 786,74 | 7.867,44 |
| 11 | 725,29 | 7.978,22 |
| 12 | 677,27 | 8.127,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.366,79 | 6.366,79 |
| 2 | 3.415,15 | 6.830,29 |
| 3 | 2.320,06 | 6.960,17 |
| 4 | 1.772,36 | 7.089,42 |
| 5 | 1.443,99 | 7.219,94 |
| 6 | 1.224,87 | 7.349,19 |
| 7 | 1.068,35 | 7.478,43 |
| 8 | 951,04 | 7.608,31 |
| 9 | 859,87 | 7.738,83 |
| 10 | 786,74 | 7.867,44 |
| 11 | 725,29 | 7.978,22 |
| 12 | 677,27 | 8.127,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.366,79 | 6.366,79 |
| 2 | 3.415,15 | 6.830,29 |
| 3 | 2.320,06 | 6.960,17 |
| 4 | 1.772,36 | 7.089,42 |
| 5 | 1.443,99 | 7.219,94 |
| 6 | 1.224,87 | 7.349,19 |
| 7 | 1.068,35 | 7.478,43 |
| 8 | 951,04 | 7.608,31 |
| 9 | 859,87 | 7.738,83 |
| 10 | 786,74 | 7.867,44 |
| 11 | 725,29 | 7.978,22 |
| 12 | 677,27 | 8.127,21 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.