12 * 3,6 cm - 30 gr Lütfen Seçiniz!
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,9 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,6 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,6 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 30 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.500,28 | 3.500,28 |
| 2 | 1.877,55 | 3.755,10 |
| 3 | 1.275,50 | 3.826,51 |
| 4 | 974,39 | 3.897,56 |
| 5 | 793,86 | 3.969,32 |
| 6 | 673,40 | 4.040,37 |
| 7 | 587,35 | 4.111,43 |
| 8 | 522,85 | 4.182,83 |
| 9 | 472,73 | 4.254,59 |
| 10 | 432,53 | 4.325,30 |
| 11 | 399,70 | 4.396,70 |
| 12 | 372,34 | 4.468,11 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.500,28 | 3.500,28 |
| 2 | 1.877,55 | 3.755,10 |
| 3 | 1.275,50 | 3.826,51 |
| 4 | 974,39 | 3.897,56 |
| 5 | 793,86 | 3.969,32 |
| 6 | 673,40 | 4.040,37 |
| 7 | 587,35 | 4.111,43 |
| 8 | 522,85 | 4.182,83 |
| 9 | 472,73 | 4.254,59 |
| 10 | 432,53 | 4.325,30 |
| 11 | 399,70 | 4.396,70 |
| 12 | 372,34 | 4.468,11 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.500,28 | 3.500,28 |
| 2 | 1.877,55 | 3.755,10 |
| 3 | 1.275,50 | 3.826,51 |
| 4 | 974,39 | 3.897,56 |
| 5 | 793,86 | 3.969,32 |
| 6 | 673,40 | 4.040,37 |
| 7 | 587,35 | 4.111,43 |
| 8 | 522,85 | 4.182,83 |
| 9 | 472,73 | 4.254,59 |
| 10 | 432,53 | 4.325,30 |
| 11 | 399,70 | 4.396,70 |
| 12 | 372,34 | 4.468,11 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.500,28 | 3.500,28 |
| 2 | 1.877,55 | 3.755,10 |
| 3 | 1.275,50 | 3.826,51 |
| 4 | 974,39 | 3.897,56 |
| 5 | 793,86 | 3.969,32 |
| 6 | 673,40 | 4.040,37 |
| 7 | 587,35 | 4.111,43 |
| 8 | 522,85 | 4.182,83 |
| 9 | 472,73 | 4.254,59 |
| 10 | 432,53 | 4.325,30 |
| 11 | 399,70 | 4.396,70 |
| 12 | 372,34 | 4.468,11 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.500,28 | 3.500,28 |
| 2 | 1.877,55 | 3.755,10 |
| 3 | 1.275,50 | 3.826,51 |
| 4 | 974,39 | 3.897,56 |
| 5 | 793,86 | 3.969,32 |
| 6 | 673,40 | 4.040,37 |
| 7 | 587,35 | 4.111,43 |
| 8 | 522,85 | 4.182,83 |
| 9 | 472,73 | 4.254,59 |
| 10 | 432,53 | 4.325,30 |
| 11 | 399,70 | 4.396,70 |
| 12 | 372,34 | 4.468,11 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.500,28 | 3.500,28 |
| 2 | 1.877,55 | 3.755,10 |
| 3 | 1.275,50 | 3.826,51 |
| 4 | 974,39 | 3.897,56 |
| 5 | 793,86 | 3.969,32 |
| 6 | 673,40 | 4.040,37 |
| 7 | 587,35 | 4.111,43 |
| 8 | 522,85 | 4.182,83 |
| 9 | 472,73 | 4.254,59 |
| 10 | 432,53 | 4.325,30 |
| 11 | 398,75 | 4.386,20 |
| 12 | 372,34 | 4.468,11 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.500,28 | 3.500,28 |
| 2 | 1.877,55 | 3.755,10 |
| 3 | 1.275,50 | 3.826,51 |
| 4 | 974,39 | 3.897,56 |
| 5 | 793,86 | 3.969,32 |
| 6 | 673,40 | 4.040,37 |
| 7 | 587,35 | 4.111,43 |
| 8 | 522,85 | 4.182,83 |
| 9 | 472,73 | 4.254,59 |
| 10 | 432,53 | 4.325,30 |
| 11 | 398,75 | 4.386,20 |
| 12 | 372,34 | 4.468,11 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.500,28 | 3.500,28 |
| 2 | 1.877,55 | 3.755,10 |
| 3 | 1.275,50 | 3.826,51 |
| 4 | 974,39 | 3.897,56 |
| 5 | 793,86 | 3.969,32 |
| 6 | 673,40 | 4.040,37 |
| 7 | 587,35 | 4.111,43 |
| 8 | 522,85 | 4.182,83 |
| 9 | 472,73 | 4.254,59 |
| 10 | 432,53 | 4.325,30 |
| 11 | 398,75 | 4.386,20 |
| 12 | 372,34 | 4.468,11 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.