8 * 2.5 cm - 10 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Masif Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 2,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 1,9 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 2,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 8 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 10 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 795,52 | 795,52 |
| 2 | 426,72 | 853,43 |
| 3 | 289,89 | 869,66 |
| 4 | 221,45 | 885,81 |
| 5 | 180,42 | 902,12 |
| 6 | 153,05 | 918,27 |
| 7 | 133,49 | 934,42 |
| 8 | 118,83 | 950,65 |
| 9 | 107,44 | 966,95 |
| 10 | 98,30 | 983,02 |
| 11 | 90,84 | 999,25 |
| 12 | 84,62 | 1.015,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 795,52 | 795,52 |
| 2 | 426,72 | 853,43 |
| 3 | 289,89 | 869,66 |
| 4 | 221,45 | 885,81 |
| 5 | 180,42 | 902,12 |
| 6 | 153,05 | 918,27 |
| 7 | 133,49 | 934,42 |
| 8 | 118,83 | 950,65 |
| 9 | 107,44 | 966,95 |
| 10 | 98,30 | 983,02 |
| 11 | 90,84 | 999,25 |
| 12 | 84,62 | 1.015,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 795,52 | 795,52 |
| 2 | 426,72 | 853,43 |
| 3 | 289,89 | 869,66 |
| 4 | 221,45 | 885,81 |
| 5 | 180,42 | 902,12 |
| 6 | 153,05 | 918,27 |
| 7 | 133,49 | 934,42 |
| 8 | 118,83 | 950,65 |
| 9 | 107,44 | 966,95 |
| 10 | 98,30 | 983,02 |
| 11 | 90,84 | 999,25 |
| 12 | 84,62 | 1.015,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 795,52 | 795,52 |
| 2 | 426,72 | 853,43 |
| 3 | 289,89 | 869,66 |
| 4 | 221,45 | 885,81 |
| 5 | 180,42 | 902,12 |
| 6 | 153,05 | 918,27 |
| 7 | 133,49 | 934,42 |
| 8 | 118,83 | 950,65 |
| 9 | 107,44 | 966,95 |
| 10 | 98,30 | 983,02 |
| 11 | 90,84 | 999,25 |
| 12 | 84,62 | 1.015,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 795,52 | 795,52 |
| 2 | 426,72 | 853,43 |
| 3 | 289,89 | 869,66 |
| 4 | 221,45 | 885,81 |
| 5 | 180,42 | 902,12 |
| 6 | 153,05 | 918,27 |
| 7 | 133,49 | 934,42 |
| 8 | 118,83 | 950,65 |
| 9 | 107,44 | 966,95 |
| 10 | 98,30 | 983,02 |
| 11 | 90,84 | 999,25 |
| 12 | 84,62 | 1.015,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 795,52 | 795,52 |
| 2 | 426,72 | 853,43 |
| 3 | 289,89 | 869,66 |
| 4 | 221,45 | 885,81 |
| 5 | 180,42 | 902,12 |
| 6 | 153,05 | 918,27 |
| 7 | 133,49 | 934,42 |
| 8 | 118,83 | 950,65 |
| 9 | 107,44 | 966,95 |
| 10 | 98,30 | 983,02 |
| 11 | 90,62 | 996,87 |
| 12 | 84,62 | 1.015,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 795,52 | 795,52 |
| 2 | 426,72 | 853,43 |
| 3 | 289,89 | 869,66 |
| 4 | 221,45 | 885,81 |
| 5 | 180,42 | 902,12 |
| 6 | 153,05 | 918,27 |
| 7 | 133,49 | 934,42 |
| 8 | 118,83 | 950,65 |
| 9 | 107,44 | 966,95 |
| 10 | 98,30 | 983,02 |
| 11 | 90,62 | 996,87 |
| 12 | 84,62 | 1.015,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 795,52 | 795,52 |
| 2 | 426,72 | 853,43 |
| 3 | 289,89 | 869,66 |
| 4 | 221,45 | 885,81 |
| 5 | 180,42 | 902,12 |
| 6 | 153,05 | 918,27 |
| 7 | 133,49 | 934,42 |
| 8 | 118,83 | 950,65 |
| 9 | 107,44 | 966,95 |
| 10 | 98,30 | 983,02 |
| 11 | 90,62 | 996,87 |
| 12 | 84,62 | 1.015,48 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.