13,5 * 4,5 cm - 45 gr Polonya'nın ilk pipo ustalarından Wincenty Swoboda hatırasına. Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.065,79 | 6.065,79 |
| 2 | 3.253,69 | 6.507,38 |
| 3 | 2.210,37 | 6.631,12 |
| 4 | 1.688,57 | 6.754,26 |
| 5 | 1.375,72 | 6.878,61 |
| 6 | 1.166,96 | 7.001,74 |
| 7 | 1.017,84 | 7.124,88 |
| 8 | 906,08 | 7.248,62 |
| 9 | 819,22 | 7.372,97 |
| 10 | 749,55 | 7.495,50 |
| 11 | 692,66 | 7.619,24 |
| 12 | 645,25 | 7.742,98 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.065,79 | 6.065,79 |
| 2 | 3.253,69 | 6.507,38 |
| 3 | 2.210,37 | 6.631,12 |
| 4 | 1.688,57 | 6.754,26 |
| 5 | 1.375,72 | 6.878,61 |
| 6 | 1.166,96 | 7.001,74 |
| 7 | 1.017,84 | 7.124,88 |
| 8 | 906,08 | 7.248,62 |
| 9 | 819,22 | 7.372,97 |
| 10 | 749,55 | 7.495,50 |
| 11 | 692,66 | 7.619,24 |
| 12 | 645,25 | 7.742,98 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.065,79 | 6.065,79 |
| 2 | 3.253,69 | 6.507,38 |
| 3 | 2.210,37 | 6.631,12 |
| 4 | 1.688,57 | 6.754,26 |
| 5 | 1.375,72 | 6.878,61 |
| 6 | 1.166,96 | 7.001,74 |
| 7 | 1.017,84 | 7.124,88 |
| 8 | 906,08 | 7.248,62 |
| 9 | 819,22 | 7.372,97 |
| 10 | 749,55 | 7.495,50 |
| 11 | 692,66 | 7.619,24 |
| 12 | 645,25 | 7.742,98 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.065,79 | 6.065,79 |
| 2 | 3.253,69 | 6.507,38 |
| 3 | 2.210,37 | 6.631,12 |
| 4 | 1.688,57 | 6.754,26 |
| 5 | 1.375,72 | 6.878,61 |
| 6 | 1.166,96 | 7.001,74 |
| 7 | 1.017,84 | 7.124,88 |
| 8 | 906,08 | 7.248,62 |
| 9 | 819,22 | 7.372,97 |
| 10 | 749,55 | 7.495,50 |
| 11 | 692,66 | 7.619,24 |
| 12 | 645,25 | 7.742,98 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.065,79 | 6.065,79 |
| 2 | 3.253,69 | 6.507,38 |
| 3 | 2.210,37 | 6.631,12 |
| 4 | 1.688,57 | 6.754,26 |
| 5 | 1.375,72 | 6.878,61 |
| 6 | 1.166,96 | 7.001,74 |
| 7 | 1.017,84 | 7.124,88 |
| 8 | 906,08 | 7.248,62 |
| 9 | 819,22 | 7.372,97 |
| 10 | 749,55 | 7.495,50 |
| 11 | 692,66 | 7.619,24 |
| 12 | 645,25 | 7.742,98 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.065,79 | 6.065,79 |
| 2 | 3.253,69 | 6.507,38 |
| 3 | 2.210,37 | 6.631,12 |
| 4 | 1.688,57 | 6.754,26 |
| 5 | 1.375,72 | 6.878,61 |
| 6 | 1.166,96 | 7.001,74 |
| 7 | 1.017,84 | 7.124,88 |
| 8 | 906,08 | 7.248,62 |
| 9 | 819,22 | 7.372,97 |
| 10 | 749,55 | 7.495,50 |
| 11 | 691,00 | 7.601,04 |
| 12 | 645,25 | 7.742,98 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.065,79 | 6.065,79 |
| 2 | 3.253,69 | 6.507,38 |
| 3 | 2.210,37 | 6.631,12 |
| 4 | 1.688,57 | 6.754,26 |
| 5 | 1.375,72 | 6.878,61 |
| 6 | 1.166,96 | 7.001,74 |
| 7 | 1.017,84 | 7.124,88 |
| 8 | 906,08 | 7.248,62 |
| 9 | 819,22 | 7.372,97 |
| 10 | 749,55 | 7.495,50 |
| 11 | 691,00 | 7.601,04 |
| 12 | 645,25 | 7.742,98 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.065,79 | 6.065,79 |
| 2 | 3.253,69 | 6.507,38 |
| 3 | 2.210,37 | 6.631,12 |
| 4 | 1.688,57 | 6.754,26 |
| 5 | 1.375,72 | 6.878,61 |
| 6 | 1.166,96 | 7.001,74 |
| 7 | 1.017,84 | 7.124,88 |
| 8 | 906,08 | 7.248,62 |
| 9 | 819,22 | 7.372,97 |
| 10 | 749,55 | 7.495,50 |
| 11 | 691,00 | 7.601,04 |
| 12 | 645,25 | 7.742,98 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.