Çap: 6.4 cm. Yükseklik: 8.3 cm ::. Lütfen Seçiniz .::
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 6.4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2.7 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 6 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 8.3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 100 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.341,28 | 4.341,28 |
| 2 | 2.328,67 | 4.657,33 |
| 3 | 1.581,96 | 4.745,89 |
| 4 | 1.208,51 | 4.834,02 |
| 5 | 984,60 | 4.923,01 |
| 6 | 835,19 | 5.011,14 |
| 7 | 728,47 | 5.099,27 |
| 8 | 648,48 | 5.187,83 |
| 9 | 586,31 | 5.276,83 |
| 10 | 536,45 | 5.364,52 |
| 11 | 495,73 | 5.453,08 |
| 12 | 461,80 | 5.541,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.341,28 | 4.341,28 |
| 2 | 2.328,67 | 4.657,33 |
| 3 | 1.581,96 | 4.745,89 |
| 4 | 1.208,51 | 4.834,02 |
| 5 | 984,60 | 4.923,01 |
| 6 | 835,19 | 5.011,14 |
| 7 | 728,47 | 5.099,27 |
| 8 | 648,48 | 5.187,83 |
| 9 | 586,31 | 5.276,83 |
| 10 | 536,45 | 5.364,52 |
| 11 | 495,73 | 5.453,08 |
| 12 | 461,80 | 5.541,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.341,28 | 4.341,28 |
| 2 | 2.328,67 | 4.657,33 |
| 3 | 1.581,96 | 4.745,89 |
| 4 | 1.208,51 | 4.834,02 |
| 5 | 984,60 | 4.923,01 |
| 6 | 835,19 | 5.011,14 |
| 7 | 728,47 | 5.099,27 |
| 8 | 648,48 | 5.187,83 |
| 9 | 586,31 | 5.276,83 |
| 10 | 536,45 | 5.364,52 |
| 11 | 495,73 | 5.453,08 |
| 12 | 461,80 | 5.541,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.341,28 | 4.341,28 |
| 2 | 2.328,67 | 4.657,33 |
| 3 | 1.581,96 | 4.745,89 |
| 4 | 1.208,51 | 4.834,02 |
| 5 | 984,60 | 4.923,01 |
| 6 | 835,19 | 5.011,14 |
| 7 | 728,47 | 5.099,27 |
| 8 | 648,48 | 5.187,83 |
| 9 | 586,31 | 5.276,83 |
| 10 | 536,45 | 5.364,52 |
| 11 | 495,73 | 5.453,08 |
| 12 | 461,80 | 5.541,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.341,28 | 4.341,28 |
| 2 | 2.328,67 | 4.657,33 |
| 3 | 1.581,96 | 4.745,89 |
| 4 | 1.208,51 | 4.834,02 |
| 5 | 984,60 | 4.923,01 |
| 6 | 835,19 | 5.011,14 |
| 7 | 728,47 | 5.099,27 |
| 8 | 648,48 | 5.187,83 |
| 9 | 586,31 | 5.276,83 |
| 10 | 536,45 | 5.364,52 |
| 11 | 495,73 | 5.453,08 |
| 12 | 461,80 | 5.541,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.341,28 | 4.341,28 |
| 2 | 2.328,67 | 4.657,33 |
| 3 | 1.581,96 | 4.745,89 |
| 4 | 1.208,51 | 4.834,02 |
| 5 | 984,60 | 4.923,01 |
| 6 | 835,19 | 5.011,14 |
| 7 | 728,47 | 5.099,27 |
| 8 | 648,48 | 5.187,83 |
| 9 | 586,31 | 5.276,83 |
| 10 | 536,45 | 5.364,52 |
| 11 | 494,55 | 5.440,06 |
| 12 | 461,80 | 5.541,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.341,28 | 4.341,28 |
| 2 | 2.328,67 | 4.657,33 |
| 3 | 1.581,96 | 4.745,89 |
| 4 | 1.208,51 | 4.834,02 |
| 5 | 984,60 | 4.923,01 |
| 6 | 835,19 | 5.011,14 |
| 7 | 728,47 | 5.099,27 |
| 8 | 648,48 | 5.187,83 |
| 9 | 586,31 | 5.276,83 |
| 10 | 536,45 | 5.364,52 |
| 11 | 494,55 | 5.440,06 |
| 12 | 461,80 | 5.541,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.341,28 | 4.341,28 |
| 2 | 2.328,67 | 4.657,33 |
| 3 | 1.581,96 | 4.745,89 |
| 4 | 1.208,51 | 4.834,02 |
| 5 | 984,60 | 4.923,01 |
| 6 | 835,19 | 5.011,14 |
| 7 | 728,47 | 5.099,27 |
| 8 | 648,48 | 5.187,83 |
| 9 | 586,31 | 5.276,83 |
| 10 | 536,45 | 5.364,52 |
| 11 | 494,55 | 5.440,06 |
| 12 | 461,80 | 5.541,64 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.