14,5 * 6 cm - 59 gr.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | IRELAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | YENİ / NEW |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 5,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 59 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.327,13 | 9.327,13 |
| 2 | 5.003,08 | 10.006,15 |
| 3 | 3.398,81 | 10.196,42 |
| 4 | 2.596,44 | 10.385,76 |
| 5 | 2.115,39 | 10.576,97 |
| 6 | 1.794,39 | 10.766,31 |
| 7 | 1.565,09 | 10.955,65 |
| 8 | 1.393,24 | 11.145,92 |
| 9 | 1.259,68 | 11.337,13 |
| 10 | 1.152,55 | 11.525,53 |
| 11 | 1.065,07 | 11.715,81 |
| 12 | 992,17 | 11.906,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.327,13 | 9.327,13 |
| 2 | 5.003,08 | 10.006,15 |
| 3 | 3.398,81 | 10.196,42 |
| 4 | 2.596,44 | 10.385,76 |
| 5 | 2.115,39 | 10.576,97 |
| 6 | 1.794,39 | 10.766,31 |
| 7 | 1.565,09 | 10.955,65 |
| 8 | 1.393,24 | 11.145,92 |
| 9 | 1.259,68 | 11.337,13 |
| 10 | 1.152,55 | 11.525,53 |
| 11 | 1.065,07 | 11.715,81 |
| 12 | 992,17 | 11.906,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.327,13 | 9.327,13 |
| 2 | 5.003,08 | 10.006,15 |
| 3 | 3.398,81 | 10.196,42 |
| 4 | 2.596,44 | 10.385,76 |
| 5 | 2.115,39 | 10.576,97 |
| 6 | 1.794,39 | 10.766,31 |
| 7 | 1.565,09 | 10.955,65 |
| 8 | 1.393,24 | 11.145,92 |
| 9 | 1.259,68 | 11.337,13 |
| 10 | 1.152,55 | 11.525,53 |
| 11 | 1.065,07 | 11.715,81 |
| 12 | 992,17 | 11.906,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.327,13 | 9.327,13 |
| 2 | 5.003,08 | 10.006,15 |
| 3 | 3.398,81 | 10.196,42 |
| 4 | 2.596,44 | 10.385,76 |
| 5 | 2.115,39 | 10.576,97 |
| 6 | 1.794,39 | 10.766,31 |
| 7 | 1.565,09 | 10.955,65 |
| 8 | 1.393,24 | 11.145,92 |
| 9 | 1.259,68 | 11.337,13 |
| 10 | 1.152,55 | 11.525,53 |
| 11 | 1.065,07 | 11.715,81 |
| 12 | 992,17 | 11.906,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.327,13 | 9.327,13 |
| 2 | 5.003,08 | 10.006,15 |
| 3 | 3.398,81 | 10.196,42 |
| 4 | 2.596,44 | 10.385,76 |
| 5 | 2.115,39 | 10.576,97 |
| 6 | 1.794,39 | 10.766,31 |
| 7 | 1.565,09 | 10.955,65 |
| 8 | 1.393,24 | 11.145,92 |
| 9 | 1.259,68 | 11.337,13 |
| 10 | 1.152,55 | 11.525,53 |
| 11 | 1.065,07 | 11.715,81 |
| 12 | 992,17 | 11.906,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.327,13 | 9.327,13 |
| 2 | 5.003,08 | 10.006,15 |
| 3 | 3.398,81 | 10.196,42 |
| 4 | 2.596,44 | 10.385,76 |
| 5 | 2.115,39 | 10.576,97 |
| 6 | 1.794,39 | 10.766,31 |
| 7 | 1.565,09 | 10.955,65 |
| 8 | 1.393,24 | 11.145,92 |
| 9 | 1.259,68 | 11.337,13 |
| 10 | 1.152,55 | 11.525,53 |
| 11 | 1.062,53 | 11.687,83 |
| 12 | 992,17 | 11.906,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.327,13 | 9.327,13 |
| 2 | 5.003,08 | 10.006,15 |
| 3 | 3.398,81 | 10.196,42 |
| 4 | 2.596,44 | 10.385,76 |
| 5 | 2.115,39 | 10.576,97 |
| 6 | 1.794,39 | 10.766,31 |
| 7 | 1.565,09 | 10.955,65 |
| 8 | 1.393,24 | 11.145,92 |
| 9 | 1.259,68 | 11.337,13 |
| 10 | 1.152,55 | 11.525,53 |
| 11 | 1.062,53 | 11.687,83 |
| 12 | 992,17 | 11.906,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.327,13 | 9.327,13 |
| 2 | 5.003,08 | 10.006,15 |
| 3 | 3.398,81 | 10.196,42 |
| 4 | 2.596,44 | 10.385,76 |
| 5 | 2.115,39 | 10.576,97 |
| 6 | 1.794,39 | 10.766,31 |
| 7 | 1.565,09 | 10.955,65 |
| 8 | 1.393,24 | 11.145,92 |
| 9 | 1.259,68 | 11.337,13 |
| 10 | 1.152,55 | 11.525,53 |
| 11 | 1.062,53 | 11.687,83 |
| 12 | 992,17 | 11.906,08 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.