13.5 * 5.5 cm - 68 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | DENMARK |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR / Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 68 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.345,02 | 9.345,02 |
| 2 | 5.012,67 | 10.025,34 |
| 3 | 3.405,33 | 10.215,98 |
| 4 | 2.601,42 | 10.405,68 |
| 5 | 2.119,45 | 10.597,25 |
| 6 | 1.797,83 | 10.786,96 |
| 7 | 1.568,09 | 10.976,66 |
| 8 | 1.395,91 | 11.167,30 |
| 9 | 1.262,10 | 11.358,87 |
| 10 | 1.154,76 | 11.547,64 |
| 11 | 1.067,12 | 11.738,28 |
| 12 | 994,08 | 11.928,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.345,02 | 9.345,02 |
| 2 | 5.012,67 | 10.025,34 |
| 3 | 3.405,33 | 10.215,98 |
| 4 | 2.601,42 | 10.405,68 |
| 5 | 2.119,45 | 10.597,25 |
| 6 | 1.797,83 | 10.786,96 |
| 7 | 1.568,09 | 10.976,66 |
| 8 | 1.395,91 | 11.167,30 |
| 9 | 1.262,10 | 11.358,87 |
| 10 | 1.154,76 | 11.547,64 |
| 11 | 1.067,12 | 11.738,28 |
| 12 | 994,08 | 11.928,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.345,02 | 9.345,02 |
| 2 | 5.012,67 | 10.025,34 |
| 3 | 3.405,33 | 10.215,98 |
| 4 | 2.601,42 | 10.405,68 |
| 5 | 2.119,45 | 10.597,25 |
| 6 | 1.797,83 | 10.786,96 |
| 7 | 1.568,09 | 10.976,66 |
| 8 | 1.395,91 | 11.167,30 |
| 9 | 1.262,10 | 11.358,87 |
| 10 | 1.154,76 | 11.547,64 |
| 11 | 1.067,12 | 11.738,28 |
| 12 | 994,08 | 11.928,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.345,02 | 9.345,02 |
| 2 | 5.012,67 | 10.025,34 |
| 3 | 3.405,33 | 10.215,98 |
| 4 | 2.601,42 | 10.405,68 |
| 5 | 2.119,45 | 10.597,25 |
| 6 | 1.797,83 | 10.786,96 |
| 7 | 1.568,09 | 10.976,66 |
| 8 | 1.395,91 | 11.167,30 |
| 9 | 1.262,10 | 11.358,87 |
| 10 | 1.154,76 | 11.547,64 |
| 11 | 1.067,12 | 11.738,28 |
| 12 | 994,08 | 11.928,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.345,02 | 9.345,02 |
| 2 | 5.012,67 | 10.025,34 |
| 3 | 3.405,33 | 10.215,98 |
| 4 | 2.601,42 | 10.405,68 |
| 5 | 2.119,45 | 10.597,25 |
| 6 | 1.797,83 | 10.786,96 |
| 7 | 1.568,09 | 10.976,66 |
| 8 | 1.395,91 | 11.167,30 |
| 9 | 1.262,10 | 11.358,87 |
| 10 | 1.154,76 | 11.547,64 |
| 11 | 1.067,12 | 11.738,28 |
| 12 | 994,08 | 11.928,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.345,02 | 9.345,02 |
| 2 | 5.012,67 | 10.025,34 |
| 3 | 3.405,33 | 10.215,98 |
| 4 | 2.601,42 | 10.405,68 |
| 5 | 2.119,45 | 10.597,25 |
| 6 | 1.797,83 | 10.786,96 |
| 7 | 1.568,09 | 10.976,66 |
| 8 | 1.395,91 | 11.167,30 |
| 9 | 1.262,10 | 11.358,87 |
| 10 | 1.154,76 | 11.547,64 |
| 11 | 1.064,57 | 11.710,24 |
| 12 | 994,08 | 11.928,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.345,02 | 9.345,02 |
| 2 | 5.012,67 | 10.025,34 |
| 3 | 3.405,33 | 10.215,98 |
| 4 | 2.601,42 | 10.405,68 |
| 5 | 2.119,45 | 10.597,25 |
| 6 | 1.797,83 | 10.786,96 |
| 7 | 1.568,09 | 10.976,66 |
| 8 | 1.395,91 | 11.167,30 |
| 9 | 1.262,10 | 11.358,87 |
| 10 | 1.154,76 | 11.547,64 |
| 11 | 1.064,57 | 11.710,24 |
| 12 | 994,08 | 11.928,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.345,02 | 9.345,02 |
| 2 | 5.012,67 | 10.025,34 |
| 3 | 3.405,33 | 10.215,98 |
| 4 | 2.601,42 | 10.405,68 |
| 5 | 2.119,45 | 10.597,25 |
| 6 | 1.797,83 | 10.786,96 |
| 7 | 1.568,09 | 10.976,66 |
| 8 | 1.395,91 | 11.167,30 |
| 9 | 1.262,10 | 11.358,87 |
| 10 | 1.154,76 | 11.547,64 |
| 11 | 1.064,57 | 11.710,24 |
| 12 | 994,08 | 11.928,92 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.