Üst kalite Chacom Pipo 13,5 * 4,5 cm - 40 gr ::.Karbon desen deri çanta, Pipo Kaşık, 9mm adaptör filtre, 50 adet temizlik çubuğu ve pipo stant. Profesyoneller ve yeni başlayanlar için öneriliyor!
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 40 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.874,01 | 5.874,01 |
| 2 | 3.150,82 | 6.301,64 |
| 3 | 2.140,49 | 6.421,47 |
| 4 | 1.635,18 | 6.540,71 |
| 5 | 1.332,23 | 6.661,13 |
| 6 | 1.130,06 | 6.780,37 |
| 7 | 985,66 | 6.899,61 |
| 8 | 877,43 | 7.019,44 |
| 9 | 793,32 | 7.139,86 |
| 10 | 725,85 | 7.258,51 |
| 11 | 670,76 | 7.378,34 |
| 12 | 624,85 | 7.498,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.874,01 | 5.874,01 |
| 2 | 3.150,82 | 6.301,64 |
| 3 | 2.140,49 | 6.421,47 |
| 4 | 1.635,18 | 6.540,71 |
| 5 | 1.332,23 | 6.661,13 |
| 6 | 1.130,06 | 6.780,37 |
| 7 | 985,66 | 6.899,61 |
| 8 | 877,43 | 7.019,44 |
| 9 | 793,32 | 7.139,86 |
| 10 | 725,85 | 7.258,51 |
| 11 | 670,76 | 7.378,34 |
| 12 | 624,85 | 7.498,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.874,01 | 5.874,01 |
| 2 | 3.150,82 | 6.301,64 |
| 3 | 2.140,49 | 6.421,47 |
| 4 | 1.635,18 | 6.540,71 |
| 5 | 1.332,23 | 6.661,13 |
| 6 | 1.130,06 | 6.780,37 |
| 7 | 985,66 | 6.899,61 |
| 8 | 877,43 | 7.019,44 |
| 9 | 793,32 | 7.139,86 |
| 10 | 725,85 | 7.258,51 |
| 11 | 670,76 | 7.378,34 |
| 12 | 624,85 | 7.498,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.874,01 | 5.874,01 |
| 2 | 3.150,82 | 6.301,64 |
| 3 | 2.140,49 | 6.421,47 |
| 4 | 1.635,18 | 6.540,71 |
| 5 | 1.332,23 | 6.661,13 |
| 6 | 1.130,06 | 6.780,37 |
| 7 | 985,66 | 6.899,61 |
| 8 | 877,43 | 7.019,44 |
| 9 | 793,32 | 7.139,86 |
| 10 | 725,85 | 7.258,51 |
| 11 | 670,76 | 7.378,34 |
| 12 | 624,85 | 7.498,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.874,01 | 5.874,01 |
| 2 | 3.150,82 | 6.301,64 |
| 3 | 2.140,49 | 6.421,47 |
| 4 | 1.635,18 | 6.540,71 |
| 5 | 1.332,23 | 6.661,13 |
| 6 | 1.130,06 | 6.780,37 |
| 7 | 985,66 | 6.899,61 |
| 8 | 877,43 | 7.019,44 |
| 9 | 793,32 | 7.139,86 |
| 10 | 725,85 | 7.258,51 |
| 11 | 670,76 | 7.378,34 |
| 12 | 624,85 | 7.498,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.874,01 | 5.874,01 |
| 2 | 3.150,82 | 6.301,64 |
| 3 | 2.140,49 | 6.421,47 |
| 4 | 1.635,18 | 6.540,71 |
| 5 | 1.332,23 | 6.661,13 |
| 6 | 1.130,06 | 6.780,37 |
| 7 | 985,66 | 6.899,61 |
| 8 | 877,43 | 7.019,44 |
| 9 | 793,32 | 7.139,86 |
| 10 | 725,85 | 7.258,51 |
| 11 | 669,16 | 7.360,72 |
| 12 | 624,85 | 7.498,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.874,01 | 5.874,01 |
| 2 | 3.150,82 | 6.301,64 |
| 3 | 2.140,49 | 6.421,47 |
| 4 | 1.635,18 | 6.540,71 |
| 5 | 1.332,23 | 6.661,13 |
| 6 | 1.130,06 | 6.780,37 |
| 7 | 985,66 | 6.899,61 |
| 8 | 877,43 | 7.019,44 |
| 9 | 793,32 | 7.139,86 |
| 10 | 725,85 | 7.258,51 |
| 11 | 669,16 | 7.360,72 |
| 12 | 624,85 | 7.498,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.874,01 | 5.874,01 |
| 2 | 3.150,82 | 6.301,64 |
| 3 | 2.140,49 | 6.421,47 |
| 4 | 1.635,18 | 6.540,71 |
| 5 | 1.332,23 | 6.661,13 |
| 6 | 1.130,06 | 6.780,37 |
| 7 | 985,66 | 6.899,61 |
| 8 | 877,43 | 7.019,44 |
| 9 | 793,32 | 7.139,86 |
| 10 | 725,85 | 7.258,51 |
| 11 | 669,16 | 7.360,72 |
| 12 | 624,85 | 7.498,17 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.