16,5 * 7 cm - 81 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 5,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,6 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 16,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 81 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.622,18 | 4.622,18 |
| 2 | 2.479,34 | 4.958,67 |
| 3 | 1.684,32 | 5.052,97 |
| 4 | 1.286,70 | 5.146,80 |
| 5 | 1.048,31 | 5.241,55 |
| 6 | 889,23 | 5.335,38 |
| 7 | 775,60 | 5.429,21 |
| 8 | 690,44 | 5.523,51 |
| 9 | 624,25 | 5.618,26 |
| 10 | 571,16 | 5.711,63 |
| 11 | 527,81 | 5.805,92 |
| 12 | 491,68 | 5.900,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.622,18 | 4.622,18 |
| 2 | 2.479,34 | 4.958,67 |
| 3 | 1.684,32 | 5.052,97 |
| 4 | 1.286,70 | 5.146,80 |
| 5 | 1.048,31 | 5.241,55 |
| 6 | 889,23 | 5.335,38 |
| 7 | 775,60 | 5.429,21 |
| 8 | 690,44 | 5.523,51 |
| 9 | 624,25 | 5.618,26 |
| 10 | 571,16 | 5.711,63 |
| 11 | 527,81 | 5.805,92 |
| 12 | 491,68 | 5.900,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.622,18 | 4.622,18 |
| 2 | 2.479,34 | 4.958,67 |
| 3 | 1.684,32 | 5.052,97 |
| 4 | 1.286,70 | 5.146,80 |
| 5 | 1.048,31 | 5.241,55 |
| 6 | 889,23 | 5.335,38 |
| 7 | 775,60 | 5.429,21 |
| 8 | 690,44 | 5.523,51 |
| 9 | 624,25 | 5.618,26 |
| 10 | 571,16 | 5.711,63 |
| 11 | 527,81 | 5.805,92 |
| 12 | 491,68 | 5.900,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.622,18 | 4.622,18 |
| 2 | 2.479,34 | 4.958,67 |
| 3 | 1.684,32 | 5.052,97 |
| 4 | 1.286,70 | 5.146,80 |
| 5 | 1.048,31 | 5.241,55 |
| 6 | 889,23 | 5.335,38 |
| 7 | 775,60 | 5.429,21 |
| 8 | 690,44 | 5.523,51 |
| 9 | 624,25 | 5.618,26 |
| 10 | 571,16 | 5.711,63 |
| 11 | 527,81 | 5.805,92 |
| 12 | 491,68 | 5.900,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.622,18 | 4.622,18 |
| 2 | 2.479,34 | 4.958,67 |
| 3 | 1.684,32 | 5.052,97 |
| 4 | 1.286,70 | 5.146,80 |
| 5 | 1.048,31 | 5.241,55 |
| 6 | 889,23 | 5.335,38 |
| 7 | 775,60 | 5.429,21 |
| 8 | 690,44 | 5.523,51 |
| 9 | 624,25 | 5.618,26 |
| 10 | 571,16 | 5.711,63 |
| 11 | 527,81 | 5.805,92 |
| 12 | 491,68 | 5.900,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.622,18 | 4.622,18 |
| 2 | 2.479,34 | 4.958,67 |
| 3 | 1.684,32 | 5.052,97 |
| 4 | 1.286,70 | 5.146,80 |
| 5 | 1.048,31 | 5.241,55 |
| 6 | 889,23 | 5.335,38 |
| 7 | 775,60 | 5.429,21 |
| 8 | 690,44 | 5.523,51 |
| 9 | 624,25 | 5.618,26 |
| 10 | 571,16 | 5.711,63 |
| 11 | 526,55 | 5.792,05 |
| 12 | 491,68 | 5.900,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.622,18 | 4.622,18 |
| 2 | 2.479,34 | 4.958,67 |
| 3 | 1.684,32 | 5.052,97 |
| 4 | 1.286,70 | 5.146,80 |
| 5 | 1.048,31 | 5.241,55 |
| 6 | 889,23 | 5.335,38 |
| 7 | 775,60 | 5.429,21 |
| 8 | 690,44 | 5.523,51 |
| 9 | 624,25 | 5.618,26 |
| 10 | 571,16 | 5.711,63 |
| 11 | 526,55 | 5.792,05 |
| 12 | 491,68 | 5.900,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.622,18 | 4.622,18 |
| 2 | 2.479,34 | 4.958,67 |
| 3 | 1.684,32 | 5.052,97 |
| 4 | 1.286,70 | 5.146,80 |
| 5 | 1.048,31 | 5.241,55 |
| 6 | 889,23 | 5.335,38 |
| 7 | 775,60 | 5.429,21 |
| 8 | 690,44 | 5.523,51 |
| 9 | 624,25 | 5.618,26 |
| 10 | 571,16 | 5.711,63 |
| 11 | 526,55 | 5.792,05 |
| 12 | 491,68 | 5.900,21 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.