14 * 4.5 cm - 55 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,6 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 54 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.778,63 | 2.778,63 |
| 2 | 1.490,46 | 2.980,91 |
| 3 | 1.012,53 | 3.037,60 |
| 4 | 773,50 | 3.094,00 |
| 5 | 630,19 | 3.150,97 |
| 6 | 534,56 | 3.207,37 |
| 7 | 466,25 | 3.263,78 |
| 8 | 415,06 | 3.320,46 |
| 9 | 375,27 | 3.377,42 |
| 10 | 343,36 | 3.433,55 |
| 11 | 317,29 | 3.490,24 |
| 12 | 295,58 | 3.546,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.778,63 | 2.778,63 |
| 2 | 1.490,46 | 2.980,91 |
| 3 | 1.012,53 | 3.037,60 |
| 4 | 773,50 | 3.094,00 |
| 5 | 630,19 | 3.150,97 |
| 6 | 534,56 | 3.207,37 |
| 7 | 466,25 | 3.263,78 |
| 8 | 415,06 | 3.320,46 |
| 9 | 375,27 | 3.377,42 |
| 10 | 343,36 | 3.433,55 |
| 11 | 317,29 | 3.490,24 |
| 12 | 295,58 | 3.546,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.778,63 | 2.778,63 |
| 2 | 1.490,46 | 2.980,91 |
| 3 | 1.012,53 | 3.037,60 |
| 4 | 773,50 | 3.094,00 |
| 5 | 630,19 | 3.150,97 |
| 6 | 534,56 | 3.207,37 |
| 7 | 466,25 | 3.263,78 |
| 8 | 415,06 | 3.320,46 |
| 9 | 375,27 | 3.377,42 |
| 10 | 343,36 | 3.433,55 |
| 11 | 317,29 | 3.490,24 |
| 12 | 295,58 | 3.546,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.778,63 | 2.778,63 |
| 2 | 1.490,46 | 2.980,91 |
| 3 | 1.012,53 | 3.037,60 |
| 4 | 773,50 | 3.094,00 |
| 5 | 630,19 | 3.150,97 |
| 6 | 534,56 | 3.207,37 |
| 7 | 466,25 | 3.263,78 |
| 8 | 415,06 | 3.320,46 |
| 9 | 375,27 | 3.377,42 |
| 10 | 343,36 | 3.433,55 |
| 11 | 317,29 | 3.490,24 |
| 12 | 295,58 | 3.546,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.778,63 | 2.778,63 |
| 2 | 1.490,46 | 2.980,91 |
| 3 | 1.012,53 | 3.037,60 |
| 4 | 773,50 | 3.094,00 |
| 5 | 630,19 | 3.150,97 |
| 6 | 534,56 | 3.207,37 |
| 7 | 466,25 | 3.263,78 |
| 8 | 415,06 | 3.320,46 |
| 9 | 375,27 | 3.377,42 |
| 10 | 343,36 | 3.433,55 |
| 11 | 317,29 | 3.490,24 |
| 12 | 295,58 | 3.546,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.778,63 | 2.778,63 |
| 2 | 1.490,46 | 2.980,91 |
| 3 | 1.012,53 | 3.037,60 |
| 4 | 773,50 | 3.094,00 |
| 5 | 630,19 | 3.150,97 |
| 6 | 534,56 | 3.207,37 |
| 7 | 466,25 | 3.263,78 |
| 8 | 415,06 | 3.320,46 |
| 9 | 375,27 | 3.377,42 |
| 10 | 343,36 | 3.433,55 |
| 11 | 316,54 | 3.481,90 |
| 12 | 295,58 | 3.546,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.778,63 | 2.778,63 |
| 2 | 1.490,46 | 2.980,91 |
| 3 | 1.012,53 | 3.037,60 |
| 4 | 773,50 | 3.094,00 |
| 5 | 630,19 | 3.150,97 |
| 6 | 534,56 | 3.207,37 |
| 7 | 466,25 | 3.263,78 |
| 8 | 415,06 | 3.320,46 |
| 9 | 375,27 | 3.377,42 |
| 10 | 343,36 | 3.433,55 |
| 11 | 316,54 | 3.481,90 |
| 12 | 295,58 | 3.546,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.778,63 | 2.778,63 |
| 2 | 1.490,46 | 2.980,91 |
| 3 | 1.012,53 | 3.037,60 |
| 4 | 773,50 | 3.094,00 |
| 5 | 630,19 | 3.150,97 |
| 6 | 534,56 | 3.207,37 |
| 7 | 466,25 | 3.263,78 |
| 8 | 415,06 | 3.320,46 |
| 9 | 375,27 | 3.377,42 |
| 10 | 343,36 | 3.433,55 |
| 11 | 316,54 | 3.481,90 |
| 12 | 295,58 | 3.546,92 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.