14 * 4.7 cm - 59 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ITALY |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4.7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 59 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.977,60 | 3.977,60 |
| 2 | 2.133,59 | 4.267,17 |
| 3 | 1.449,44 | 4.348,31 |
| 4 | 1.107,27 | 4.429,06 |
| 5 | 902,12 | 4.510,60 |
| 6 | 765,22 | 4.591,34 |
| 7 | 667,44 | 4.672,09 |
| 8 | 594,15 | 4.753,23 |
| 9 | 537,20 | 4.834,77 |
| 10 | 491,51 | 4.915,12 |
| 11 | 454,21 | 4.996,26 |
| 12 | 423,12 | 5.077,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.977,60 | 3.977,60 |
| 2 | 2.133,59 | 4.267,17 |
| 3 | 1.449,44 | 4.348,31 |
| 4 | 1.107,27 | 4.429,06 |
| 5 | 902,12 | 4.510,60 |
| 6 | 765,22 | 4.591,34 |
| 7 | 667,44 | 4.672,09 |
| 8 | 594,15 | 4.753,23 |
| 9 | 537,20 | 4.834,77 |
| 10 | 491,51 | 4.915,12 |
| 11 | 454,21 | 4.996,26 |
| 12 | 423,12 | 5.077,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.977,60 | 3.977,60 |
| 2 | 2.133,59 | 4.267,17 |
| 3 | 1.449,44 | 4.348,31 |
| 4 | 1.107,27 | 4.429,06 |
| 5 | 902,12 | 4.510,60 |
| 6 | 765,22 | 4.591,34 |
| 7 | 667,44 | 4.672,09 |
| 8 | 594,15 | 4.753,23 |
| 9 | 537,20 | 4.834,77 |
| 10 | 491,51 | 4.915,12 |
| 11 | 454,21 | 4.996,26 |
| 12 | 423,12 | 5.077,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.977,60 | 3.977,60 |
| 2 | 2.133,59 | 4.267,17 |
| 3 | 1.449,44 | 4.348,31 |
| 4 | 1.107,27 | 4.429,06 |
| 5 | 902,12 | 4.510,60 |
| 6 | 765,22 | 4.591,34 |
| 7 | 667,44 | 4.672,09 |
| 8 | 594,15 | 4.753,23 |
| 9 | 537,20 | 4.834,77 |
| 10 | 491,51 | 4.915,12 |
| 11 | 454,21 | 4.996,26 |
| 12 | 423,12 | 5.077,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.977,60 | 3.977,60 |
| 2 | 2.133,59 | 4.267,17 |
| 3 | 1.449,44 | 4.348,31 |
| 4 | 1.107,27 | 4.429,06 |
| 5 | 902,12 | 4.510,60 |
| 6 | 765,22 | 4.591,34 |
| 7 | 667,44 | 4.672,09 |
| 8 | 594,15 | 4.753,23 |
| 9 | 537,20 | 4.834,77 |
| 10 | 491,51 | 4.915,12 |
| 11 | 454,21 | 4.996,26 |
| 12 | 423,12 | 5.077,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.977,60 | 3.977,60 |
| 2 | 2.133,59 | 4.267,17 |
| 3 | 1.449,44 | 4.348,31 |
| 4 | 1.107,27 | 4.429,06 |
| 5 | 902,12 | 4.510,60 |
| 6 | 765,22 | 4.591,34 |
| 7 | 667,44 | 4.672,09 |
| 8 | 594,15 | 4.753,23 |
| 9 | 537,20 | 4.834,77 |
| 10 | 491,51 | 4.915,12 |
| 11 | 453,12 | 4.984,33 |
| 12 | 423,12 | 5.077,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.977,60 | 3.977,60 |
| 2 | 2.133,59 | 4.267,17 |
| 3 | 1.449,44 | 4.348,31 |
| 4 | 1.107,27 | 4.429,06 |
| 5 | 902,12 | 4.510,60 |
| 6 | 765,22 | 4.591,34 |
| 7 | 667,44 | 4.672,09 |
| 8 | 594,15 | 4.753,23 |
| 9 | 537,20 | 4.834,77 |
| 10 | 491,51 | 4.915,12 |
| 11 | 453,12 | 4.984,33 |
| 12 | 423,12 | 5.077,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.977,60 | 3.977,60 |
| 2 | 2.133,59 | 4.267,17 |
| 3 | 1.449,44 | 4.348,31 |
| 4 | 1.107,27 | 4.429,06 |
| 5 | 902,12 | 4.510,60 |
| 6 | 765,22 | 4.591,34 |
| 7 | 667,44 | 4.672,09 |
| 8 | 594,15 | 4.753,23 |
| 9 | 537,20 | 4.834,77 |
| 10 | 491,51 | 4.915,12 |
| 11 | 453,12 | 4.984,33 |
| 12 | 423,12 | 5.077,41 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.