13.5 * 4.5 cm - 40 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ITALY |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 40 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.744,01 | 3.744,01 |
| 2 | 2.008,29 | 4.016,57 |
| 3 | 1.364,32 | 4.092,95 |
| 4 | 1.042,24 | 4.168,96 |
| 5 | 849,14 | 4.245,71 |
| 6 | 720,29 | 4.321,71 |
| 7 | 628,24 | 4.397,71 |
| 8 | 559,26 | 4.474,09 |
| 9 | 505,65 | 4.550,84 |
| 10 | 462,65 | 4.626,47 |
| 11 | 427,53 | 4.702,85 |
| 12 | 398,27 | 4.779,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.744,01 | 3.744,01 |
| 2 | 2.008,29 | 4.016,57 |
| 3 | 1.364,32 | 4.092,95 |
| 4 | 1.042,24 | 4.168,96 |
| 5 | 849,14 | 4.245,71 |
| 6 | 720,29 | 4.321,71 |
| 7 | 628,24 | 4.397,71 |
| 8 | 559,26 | 4.474,09 |
| 9 | 505,65 | 4.550,84 |
| 10 | 462,65 | 4.626,47 |
| 11 | 427,53 | 4.702,85 |
| 12 | 398,27 | 4.779,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.744,01 | 3.744,01 |
| 2 | 2.008,29 | 4.016,57 |
| 3 | 1.364,32 | 4.092,95 |
| 4 | 1.042,24 | 4.168,96 |
| 5 | 849,14 | 4.245,71 |
| 6 | 720,29 | 4.321,71 |
| 7 | 628,24 | 4.397,71 |
| 8 | 559,26 | 4.474,09 |
| 9 | 505,65 | 4.550,84 |
| 10 | 462,65 | 4.626,47 |
| 11 | 427,53 | 4.702,85 |
| 12 | 398,27 | 4.779,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.744,01 | 3.744,01 |
| 2 | 2.008,29 | 4.016,57 |
| 3 | 1.364,32 | 4.092,95 |
| 4 | 1.042,24 | 4.168,96 |
| 5 | 849,14 | 4.245,71 |
| 6 | 720,29 | 4.321,71 |
| 7 | 628,24 | 4.397,71 |
| 8 | 559,26 | 4.474,09 |
| 9 | 505,65 | 4.550,84 |
| 10 | 462,65 | 4.626,47 |
| 11 | 427,53 | 4.702,85 |
| 12 | 398,27 | 4.779,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.744,01 | 3.744,01 |
| 2 | 2.008,29 | 4.016,57 |
| 3 | 1.364,32 | 4.092,95 |
| 4 | 1.042,24 | 4.168,96 |
| 5 | 849,14 | 4.245,71 |
| 6 | 720,29 | 4.321,71 |
| 7 | 628,24 | 4.397,71 |
| 8 | 559,26 | 4.474,09 |
| 9 | 505,65 | 4.550,84 |
| 10 | 462,65 | 4.626,47 |
| 11 | 427,53 | 4.702,85 |
| 12 | 398,27 | 4.779,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.744,01 | 3.744,01 |
| 2 | 2.008,29 | 4.016,57 |
| 3 | 1.364,32 | 4.092,95 |
| 4 | 1.042,24 | 4.168,96 |
| 5 | 849,14 | 4.245,71 |
| 6 | 720,29 | 4.321,71 |
| 7 | 628,24 | 4.397,71 |
| 8 | 559,26 | 4.474,09 |
| 9 | 505,65 | 4.550,84 |
| 10 | 462,65 | 4.626,47 |
| 11 | 426,51 | 4.691,62 |
| 12 | 398,27 | 4.779,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.744,01 | 3.744,01 |
| 2 | 2.008,29 | 4.016,57 |
| 3 | 1.364,32 | 4.092,95 |
| 4 | 1.042,24 | 4.168,96 |
| 5 | 849,14 | 4.245,71 |
| 6 | 720,29 | 4.321,71 |
| 7 | 628,24 | 4.397,71 |
| 8 | 559,26 | 4.474,09 |
| 9 | 505,65 | 4.550,84 |
| 10 | 462,65 | 4.626,47 |
| 11 | 426,51 | 4.691,62 |
| 12 | 398,27 | 4.779,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.744,01 | 3.744,01 |
| 2 | 2.008,29 | 4.016,57 |
| 3 | 1.364,32 | 4.092,95 |
| 4 | 1.042,24 | 4.168,96 |
| 5 | 849,14 | 4.245,71 |
| 6 | 720,29 | 4.321,71 |
| 7 | 628,24 | 4.397,71 |
| 8 | 559,26 | 4.474,09 |
| 9 | 505,65 | 4.550,84 |
| 10 | 462,65 | 4.626,47 |
| 11 | 426,51 | 4.691,62 |
| 12 | 398,27 | 4.779,23 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.