14,5 * 5 cm - 50 gr. Isı dirençli özel boya.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm+Adaptor |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 50 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.458,16 | 7.458,16 |
| 2 | 4.000,56 | 8.001,11 |
| 3 | 2.717,75 | 8.153,26 |
| 4 | 2.076,17 | 8.304,66 |
| 5 | 1.691,51 | 8.457,55 |
| 6 | 1.434,83 | 8.608,95 |
| 7 | 1.251,48 | 8.760,35 |
| 8 | 1.114,06 | 8.912,50 |
| 9 | 1.007,27 | 9.065,39 |
| 10 | 921,61 | 9.216,05 |
| 11 | 851,65 | 9.368,19 |
| 12 | 793,36 | 9.520,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.458,16 | 7.458,16 |
| 2 | 4.000,56 | 8.001,11 |
| 3 | 2.717,75 | 8.153,26 |
| 4 | 2.076,17 | 8.304,66 |
| 5 | 1.691,51 | 8.457,55 |
| 6 | 1.434,83 | 8.608,95 |
| 7 | 1.251,48 | 8.760,35 |
| 8 | 1.114,06 | 8.912,50 |
| 9 | 1.007,27 | 9.065,39 |
| 10 | 921,61 | 9.216,05 |
| 11 | 851,65 | 9.368,19 |
| 12 | 793,36 | 9.520,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.458,16 | 7.458,16 |
| 2 | 4.000,56 | 8.001,11 |
| 3 | 2.717,75 | 8.153,26 |
| 4 | 2.076,17 | 8.304,66 |
| 5 | 1.691,51 | 8.457,55 |
| 6 | 1.434,83 | 8.608,95 |
| 7 | 1.251,48 | 8.760,35 |
| 8 | 1.114,06 | 8.912,50 |
| 9 | 1.007,27 | 9.065,39 |
| 10 | 921,61 | 9.216,05 |
| 11 | 851,65 | 9.368,19 |
| 12 | 793,36 | 9.520,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.458,16 | 7.458,16 |
| 2 | 4.000,56 | 8.001,11 |
| 3 | 2.717,75 | 8.153,26 |
| 4 | 2.076,17 | 8.304,66 |
| 5 | 1.691,51 | 8.457,55 |
| 6 | 1.434,83 | 8.608,95 |
| 7 | 1.251,48 | 8.760,35 |
| 8 | 1.114,06 | 8.912,50 |
| 9 | 1.007,27 | 9.065,39 |
| 10 | 921,61 | 9.216,05 |
| 11 | 851,65 | 9.368,19 |
| 12 | 793,36 | 9.520,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.458,16 | 7.458,16 |
| 2 | 4.000,56 | 8.001,11 |
| 3 | 2.717,75 | 8.153,26 |
| 4 | 2.076,17 | 8.304,66 |
| 5 | 1.691,51 | 8.457,55 |
| 6 | 1.434,83 | 8.608,95 |
| 7 | 1.251,48 | 8.760,35 |
| 8 | 1.114,06 | 8.912,50 |
| 9 | 1.007,27 | 9.065,39 |
| 10 | 921,61 | 9.216,05 |
| 11 | 851,65 | 9.368,19 |
| 12 | 793,36 | 9.520,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.458,16 | 7.458,16 |
| 2 | 4.000,56 | 8.001,11 |
| 3 | 2.717,75 | 8.153,26 |
| 4 | 2.076,17 | 8.304,66 |
| 5 | 1.691,51 | 8.457,55 |
| 6 | 1.434,83 | 8.608,95 |
| 7 | 1.251,48 | 8.760,35 |
| 8 | 1.114,06 | 8.912,50 |
| 9 | 1.007,27 | 9.065,39 |
| 10 | 921,61 | 9.216,05 |
| 11 | 849,62 | 9.345,82 |
| 12 | 793,36 | 9.520,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.458,16 | 7.458,16 |
| 2 | 4.000,56 | 8.001,11 |
| 3 | 2.717,75 | 8.153,26 |
| 4 | 2.076,17 | 8.304,66 |
| 5 | 1.691,51 | 8.457,55 |
| 6 | 1.434,83 | 8.608,95 |
| 7 | 1.251,48 | 8.760,35 |
| 8 | 1.114,06 | 8.912,50 |
| 9 | 1.007,27 | 9.065,39 |
| 10 | 921,61 | 9.216,05 |
| 11 | 849,62 | 9.345,82 |
| 12 | 793,36 | 9.520,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.458,16 | 7.458,16 |
| 2 | 4.000,56 | 8.001,11 |
| 3 | 2.717,75 | 8.153,26 |
| 4 | 2.076,17 | 8.304,66 |
| 5 | 1.691,51 | 8.457,55 |
| 6 | 1.434,83 | 8.608,95 |
| 7 | 1.251,48 | 8.760,35 |
| 8 | 1.114,06 | 8.912,50 |
| 9 | 1.007,27 | 9.065,39 |
| 10 | 921,61 | 9.216,05 |
| 11 | 849,62 | 9.345,82 |
| 12 | 793,36 | 9.520,34 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.