21,5 * 4 cm - 40 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,6 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 21,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 40 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.166,93 | 4.166,93 |
| 2 | 2.235,14 | 4.470,28 |
| 3 | 1.518,43 | 4.555,29 |
| 4 | 1.159,97 | 4.639,88 |
| 5 | 945,06 | 4.725,30 |
| 6 | 801,65 | 4.809,89 |
| 7 | 699,21 | 4.894,48 |
| 8 | 622,44 | 4.979,48 |
| 9 | 562,77 | 5.064,90 |
| 10 | 514,91 | 5.149,08 |
| 11 | 475,83 | 5.234,08 |
| 12 | 443,26 | 5.319,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.166,93 | 4.166,93 |
| 2 | 2.235,14 | 4.470,28 |
| 3 | 1.518,43 | 4.555,29 |
| 4 | 1.159,97 | 4.639,88 |
| 5 | 945,06 | 4.725,30 |
| 6 | 801,65 | 4.809,89 |
| 7 | 699,21 | 4.894,48 |
| 8 | 622,44 | 4.979,48 |
| 9 | 562,77 | 5.064,90 |
| 10 | 514,91 | 5.149,08 |
| 11 | 475,83 | 5.234,08 |
| 12 | 443,26 | 5.319,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.166,93 | 4.166,93 |
| 2 | 2.235,14 | 4.470,28 |
| 3 | 1.518,43 | 4.555,29 |
| 4 | 1.159,97 | 4.639,88 |
| 5 | 945,06 | 4.725,30 |
| 6 | 801,65 | 4.809,89 |
| 7 | 699,21 | 4.894,48 |
| 8 | 622,44 | 4.979,48 |
| 9 | 562,77 | 5.064,90 |
| 10 | 514,91 | 5.149,08 |
| 11 | 475,83 | 5.234,08 |
| 12 | 443,26 | 5.319,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.166,93 | 4.166,93 |
| 2 | 2.235,14 | 4.470,28 |
| 3 | 1.518,43 | 4.555,29 |
| 4 | 1.159,97 | 4.639,88 |
| 5 | 945,06 | 4.725,30 |
| 6 | 801,65 | 4.809,89 |
| 7 | 699,21 | 4.894,48 |
| 8 | 622,44 | 4.979,48 |
| 9 | 562,77 | 5.064,90 |
| 10 | 514,91 | 5.149,08 |
| 11 | 475,83 | 5.234,08 |
| 12 | 443,26 | 5.319,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.166,93 | 4.166,93 |
| 2 | 2.235,14 | 4.470,28 |
| 3 | 1.518,43 | 4.555,29 |
| 4 | 1.159,97 | 4.639,88 |
| 5 | 945,06 | 4.725,30 |
| 6 | 801,65 | 4.809,89 |
| 7 | 699,21 | 4.894,48 |
| 8 | 622,44 | 4.979,48 |
| 9 | 562,77 | 5.064,90 |
| 10 | 514,91 | 5.149,08 |
| 11 | 475,83 | 5.234,08 |
| 12 | 443,26 | 5.319,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.166,93 | 4.166,93 |
| 2 | 2.235,14 | 4.470,28 |
| 3 | 1.518,43 | 4.555,29 |
| 4 | 1.159,97 | 4.639,88 |
| 5 | 945,06 | 4.725,30 |
| 6 | 801,65 | 4.809,89 |
| 7 | 699,21 | 4.894,48 |
| 8 | 622,44 | 4.979,48 |
| 9 | 562,77 | 5.064,90 |
| 10 | 514,91 | 5.149,08 |
| 11 | 474,69 | 5.221,58 |
| 12 | 443,26 | 5.319,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.166,93 | 4.166,93 |
| 2 | 2.235,14 | 4.470,28 |
| 3 | 1.518,43 | 4.555,29 |
| 4 | 1.159,97 | 4.639,88 |
| 5 | 945,06 | 4.725,30 |
| 6 | 801,65 | 4.809,89 |
| 7 | 699,21 | 4.894,48 |
| 8 | 622,44 | 4.979,48 |
| 9 | 562,77 | 5.064,90 |
| 10 | 514,91 | 5.149,08 |
| 11 | 474,69 | 5.221,58 |
| 12 | 443,26 | 5.319,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.166,93 | 4.166,93 |
| 2 | 2.235,14 | 4.470,28 |
| 3 | 1.518,43 | 4.555,29 |
| 4 | 1.159,97 | 4.639,88 |
| 5 | 945,06 | 4.725,30 |
| 6 | 801,65 | 4.809,89 |
| 7 | 699,21 | 4.894,48 |
| 8 | 622,44 | 4.979,48 |
| 9 | 562,77 | 5.064,90 |
| 10 | 514,91 | 5.149,08 |
| 11 | 474,69 | 5.221,58 |
| 12 | 443,26 | 5.319,09 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.