17 * 4,5 cm - 32 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 17 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 32 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.333,52 | 2.333,52 |
| 2 | 1.251,70 | 2.503,40 |
| 3 | 850,33 | 2.551,00 |
| 4 | 649,59 | 2.598,37 |
| 5 | 529,24 | 2.646,21 |
| 6 | 448,93 | 2.693,58 |
| 7 | 391,56 | 2.740,95 |
| 8 | 348,57 | 2.788,56 |
| 9 | 315,15 | 2.836,39 |
| 10 | 288,35 | 2.883,53 |
| 11 | 266,47 | 2.931,13 |
| 12 | 248,23 | 2.978,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.333,52 | 2.333,52 |
| 2 | 1.251,70 | 2.503,40 |
| 3 | 850,33 | 2.551,00 |
| 4 | 649,59 | 2.598,37 |
| 5 | 529,24 | 2.646,21 |
| 6 | 448,93 | 2.693,58 |
| 7 | 391,56 | 2.740,95 |
| 8 | 348,57 | 2.788,56 |
| 9 | 315,15 | 2.836,39 |
| 10 | 288,35 | 2.883,53 |
| 11 | 266,47 | 2.931,13 |
| 12 | 248,23 | 2.978,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.333,52 | 2.333,52 |
| 2 | 1.251,70 | 2.503,40 |
| 3 | 850,33 | 2.551,00 |
| 4 | 649,59 | 2.598,37 |
| 5 | 529,24 | 2.646,21 |
| 6 | 448,93 | 2.693,58 |
| 7 | 391,56 | 2.740,95 |
| 8 | 348,57 | 2.788,56 |
| 9 | 315,15 | 2.836,39 |
| 10 | 288,35 | 2.883,53 |
| 11 | 266,47 | 2.931,13 |
| 12 | 248,23 | 2.978,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.333,52 | 2.333,52 |
| 2 | 1.251,70 | 2.503,40 |
| 3 | 850,33 | 2.551,00 |
| 4 | 649,59 | 2.598,37 |
| 5 | 529,24 | 2.646,21 |
| 6 | 448,93 | 2.693,58 |
| 7 | 391,56 | 2.740,95 |
| 8 | 348,57 | 2.788,56 |
| 9 | 315,15 | 2.836,39 |
| 10 | 288,35 | 2.883,53 |
| 11 | 266,47 | 2.931,13 |
| 12 | 248,23 | 2.978,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.333,52 | 2.333,52 |
| 2 | 1.251,70 | 2.503,40 |
| 3 | 850,33 | 2.551,00 |
| 4 | 649,59 | 2.598,37 |
| 5 | 529,24 | 2.646,21 |
| 6 | 448,93 | 2.693,58 |
| 7 | 391,56 | 2.740,95 |
| 8 | 348,57 | 2.788,56 |
| 9 | 315,15 | 2.836,39 |
| 10 | 288,35 | 2.883,53 |
| 11 | 266,47 | 2.931,13 |
| 12 | 248,23 | 2.978,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.333,52 | 2.333,52 |
| 2 | 1.251,70 | 2.503,40 |
| 3 | 850,33 | 2.551,00 |
| 4 | 649,59 | 2.598,37 |
| 5 | 529,24 | 2.646,21 |
| 6 | 448,93 | 2.693,58 |
| 7 | 391,56 | 2.740,95 |
| 8 | 348,57 | 2.788,56 |
| 9 | 315,15 | 2.836,39 |
| 10 | 288,35 | 2.883,53 |
| 11 | 265,83 | 2.924,13 |
| 12 | 248,23 | 2.978,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.333,52 | 2.333,52 |
| 2 | 1.251,70 | 2.503,40 |
| 3 | 850,33 | 2.551,00 |
| 4 | 649,59 | 2.598,37 |
| 5 | 529,24 | 2.646,21 |
| 6 | 448,93 | 2.693,58 |
| 7 | 391,56 | 2.740,95 |
| 8 | 348,57 | 2.788,56 |
| 9 | 315,15 | 2.836,39 |
| 10 | 288,35 | 2.883,53 |
| 11 | 265,83 | 2.924,13 |
| 12 | 248,23 | 2.978,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.333,52 | 2.333,52 |
| 2 | 1.251,70 | 2.503,40 |
| 3 | 850,33 | 2.551,00 |
| 4 | 649,59 | 2.598,37 |
| 5 | 529,24 | 2.646,21 |
| 6 | 448,93 | 2.693,58 |
| 7 | 391,56 | 2.740,95 |
| 8 | 348,57 | 2.788,56 |
| 9 | 315,15 | 2.836,39 |
| 10 | 288,35 | 2.883,53 |
| 11 | 265,83 | 2.924,13 |
| 12 | 248,23 | 2.978,74 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.