Çeşitli modeller, lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 26 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.197,87 | 3.197,87 |
| 2 | 1.715,34 | 3.430,67 |
| 3 | 1.165,30 | 3.495,91 |
| 4 | 890,21 | 3.560,83 |
| 5 | 725,28 | 3.626,38 |
| 6 | 615,22 | 3.691,30 |
| 7 | 536,60 | 3.756,22 |
| 8 | 477,68 | 3.821,45 |
| 9 | 431,89 | 3.887,01 |
| 10 | 395,16 | 3.951,61 |
| 11 | 365,17 | 4.016,84 |
| 12 | 340,17 | 4.082,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.197,87 | 3.197,87 |
| 2 | 1.715,34 | 3.430,67 |
| 3 | 1.165,30 | 3.495,91 |
| 4 | 890,21 | 3.560,83 |
| 5 | 725,28 | 3.626,38 |
| 6 | 615,22 | 3.691,30 |
| 7 | 536,60 | 3.756,22 |
| 8 | 477,68 | 3.821,45 |
| 9 | 431,89 | 3.887,01 |
| 10 | 395,16 | 3.951,61 |
| 11 | 365,17 | 4.016,84 |
| 12 | 340,17 | 4.082,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.197,87 | 3.197,87 |
| 2 | 1.715,34 | 3.430,67 |
| 3 | 1.165,30 | 3.495,91 |
| 4 | 890,21 | 3.560,83 |
| 5 | 725,28 | 3.626,38 |
| 6 | 615,22 | 3.691,30 |
| 7 | 536,60 | 3.756,22 |
| 8 | 477,68 | 3.821,45 |
| 9 | 431,89 | 3.887,01 |
| 10 | 395,16 | 3.951,61 |
| 11 | 365,17 | 4.016,84 |
| 12 | 340,17 | 4.082,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.197,87 | 3.197,87 |
| 2 | 1.715,34 | 3.430,67 |
| 3 | 1.165,30 | 3.495,91 |
| 4 | 890,21 | 3.560,83 |
| 5 | 725,28 | 3.626,38 |
| 6 | 615,22 | 3.691,30 |
| 7 | 536,60 | 3.756,22 |
| 8 | 477,68 | 3.821,45 |
| 9 | 431,89 | 3.887,01 |
| 10 | 395,16 | 3.951,61 |
| 11 | 365,17 | 4.016,84 |
| 12 | 340,17 | 4.082,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.197,87 | 3.197,87 |
| 2 | 1.715,34 | 3.430,67 |
| 3 | 1.165,30 | 3.495,91 |
| 4 | 890,21 | 3.560,83 |
| 5 | 725,28 | 3.626,38 |
| 6 | 615,22 | 3.691,30 |
| 7 | 536,60 | 3.756,22 |
| 8 | 477,68 | 3.821,45 |
| 9 | 431,89 | 3.887,01 |
| 10 | 395,16 | 3.951,61 |
| 11 | 365,17 | 4.016,84 |
| 12 | 340,17 | 4.082,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.197,87 | 3.197,87 |
| 2 | 1.715,34 | 3.430,67 |
| 3 | 1.165,30 | 3.495,91 |
| 4 | 890,21 | 3.560,83 |
| 5 | 725,28 | 3.626,38 |
| 6 | 615,22 | 3.691,30 |
| 7 | 536,60 | 3.756,22 |
| 8 | 477,68 | 3.821,45 |
| 9 | 431,89 | 3.887,01 |
| 10 | 395,16 | 3.951,61 |
| 11 | 364,30 | 4.007,25 |
| 12 | 340,17 | 4.082,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.197,87 | 3.197,87 |
| 2 | 1.715,34 | 3.430,67 |
| 3 | 1.165,30 | 3.495,91 |
| 4 | 890,21 | 3.560,83 |
| 5 | 725,28 | 3.626,38 |
| 6 | 615,22 | 3.691,30 |
| 7 | 536,60 | 3.756,22 |
| 8 | 477,68 | 3.821,45 |
| 9 | 431,89 | 3.887,01 |
| 10 | 395,16 | 3.951,61 |
| 11 | 364,30 | 4.007,25 |
| 12 | 340,17 | 4.082,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.197,87 | 3.197,87 |
| 2 | 1.715,34 | 3.430,67 |
| 3 | 1.165,30 | 3.495,91 |
| 4 | 890,21 | 3.560,83 |
| 5 | 725,28 | 3.626,38 |
| 6 | 615,22 | 3.691,30 |
| 7 | 536,60 | 3.756,22 |
| 8 | 477,68 | 3.821,45 |
| 9 | 431,89 | 3.887,01 |
| 10 | 395,16 | 3.951,61 |
| 11 | 364,30 | 4.007,25 |
| 12 | 340,17 | 4.082,08 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.