13,5 * 5,5 cm - 52 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 52 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.461,71 | 7.461,71 |
| 2 | 4.002,46 | 8.004,92 |
| 3 | 2.719,05 | 8.157,14 |
| 4 | 2.077,15 | 8.308,61 |
| 5 | 1.692,32 | 8.461,58 |
| 6 | 1.435,51 | 8.613,05 |
| 7 | 1.252,07 | 8.764,52 |
| 8 | 1.114,59 | 8.916,74 |
| 9 | 1.007,75 | 9.069,71 |
| 10 | 922,04 | 9.220,44 |
| 11 | 852,06 | 9.372,65 |
| 12 | 793,74 | 9.524,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.461,71 | 7.461,71 |
| 2 | 4.002,46 | 8.004,92 |
| 3 | 2.719,05 | 8.157,14 |
| 4 | 2.077,15 | 8.308,61 |
| 5 | 1.692,32 | 8.461,58 |
| 6 | 1.435,51 | 8.613,05 |
| 7 | 1.252,07 | 8.764,52 |
| 8 | 1.114,59 | 8.916,74 |
| 9 | 1.007,75 | 9.069,71 |
| 10 | 922,04 | 9.220,44 |
| 11 | 852,06 | 9.372,65 |
| 12 | 793,74 | 9.524,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.461,71 | 7.461,71 |
| 2 | 4.002,46 | 8.004,92 |
| 3 | 2.719,05 | 8.157,14 |
| 4 | 2.077,15 | 8.308,61 |
| 5 | 1.692,32 | 8.461,58 |
| 6 | 1.435,51 | 8.613,05 |
| 7 | 1.252,07 | 8.764,52 |
| 8 | 1.114,59 | 8.916,74 |
| 9 | 1.007,75 | 9.069,71 |
| 10 | 922,04 | 9.220,44 |
| 11 | 852,06 | 9.372,65 |
| 12 | 793,74 | 9.524,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.461,71 | 7.461,71 |
| 2 | 4.002,46 | 8.004,92 |
| 3 | 2.719,05 | 8.157,14 |
| 4 | 2.077,15 | 8.308,61 |
| 5 | 1.692,32 | 8.461,58 |
| 6 | 1.435,51 | 8.613,05 |
| 7 | 1.252,07 | 8.764,52 |
| 8 | 1.114,59 | 8.916,74 |
| 9 | 1.007,75 | 9.069,71 |
| 10 | 922,04 | 9.220,44 |
| 11 | 852,06 | 9.372,65 |
| 12 | 793,74 | 9.524,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.461,71 | 7.461,71 |
| 2 | 4.002,46 | 8.004,92 |
| 3 | 2.719,05 | 8.157,14 |
| 4 | 2.077,15 | 8.308,61 |
| 5 | 1.692,32 | 8.461,58 |
| 6 | 1.435,51 | 8.613,05 |
| 7 | 1.252,07 | 8.764,52 |
| 8 | 1.114,59 | 8.916,74 |
| 9 | 1.007,75 | 9.069,71 |
| 10 | 922,04 | 9.220,44 |
| 11 | 852,06 | 9.372,65 |
| 12 | 793,74 | 9.524,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.461,71 | 7.461,71 |
| 2 | 4.002,46 | 8.004,92 |
| 3 | 2.719,05 | 8.157,14 |
| 4 | 2.077,15 | 8.308,61 |
| 5 | 1.692,32 | 8.461,58 |
| 6 | 1.435,51 | 8.613,05 |
| 7 | 1.252,07 | 8.764,52 |
| 8 | 1.114,59 | 8.916,74 |
| 9 | 1.007,75 | 9.069,71 |
| 10 | 922,04 | 9.220,44 |
| 11 | 850,02 | 9.350,27 |
| 12 | 793,74 | 9.524,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.461,71 | 7.461,71 |
| 2 | 4.002,46 | 8.004,92 |
| 3 | 2.719,05 | 8.157,14 |
| 4 | 2.077,15 | 8.308,61 |
| 5 | 1.692,32 | 8.461,58 |
| 6 | 1.435,51 | 8.613,05 |
| 7 | 1.252,07 | 8.764,52 |
| 8 | 1.114,59 | 8.916,74 |
| 9 | 1.007,75 | 9.069,71 |
| 10 | 922,04 | 9.220,44 |
| 11 | 850,02 | 9.350,27 |
| 12 | 793,74 | 9.524,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.461,71 | 7.461,71 |
| 2 | 4.002,46 | 8.004,92 |
| 3 | 2.719,05 | 8.157,14 |
| 4 | 2.077,15 | 8.308,61 |
| 5 | 1.692,32 | 8.461,58 |
| 6 | 1.435,51 | 8.613,05 |
| 7 | 1.252,07 | 8.764,52 |
| 8 | 1.114,59 | 8.916,74 |
| 9 | 1.007,75 | 9.069,71 |
| 10 | 922,04 | 9.220,44 |
| 11 | 850,02 | 9.350,27 |
| 12 | 793,74 | 9.524,87 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.