13,5 * 3,5 cm - 30 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,6 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 30 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.492,34 | 1.492,34 |
| 2 | 800,49 | 1.600,98 |
| 3 | 543,81 | 1.631,43 |
| 4 | 415,43 | 1.661,72 |
| 5 | 338,46 | 1.692,31 |
| 6 | 287,10 | 1.722,61 |
| 7 | 250,41 | 1.752,90 |
| 8 | 222,92 | 1.783,35 |
| 9 | 201,55 | 1.813,94 |
| 10 | 184,41 | 1.844,08 |
| 11 | 170,41 | 1.874,53 |
| 12 | 158,75 | 1.904,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.492,34 | 1.492,34 |
| 2 | 800,49 | 1.600,98 |
| 3 | 543,81 | 1.631,43 |
| 4 | 415,43 | 1.661,72 |
| 5 | 338,46 | 1.692,31 |
| 6 | 287,10 | 1.722,61 |
| 7 | 250,41 | 1.752,90 |
| 8 | 222,92 | 1.783,35 |
| 9 | 201,55 | 1.813,94 |
| 10 | 184,41 | 1.844,08 |
| 11 | 170,41 | 1.874,53 |
| 12 | 158,75 | 1.904,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.492,34 | 1.492,34 |
| 2 | 800,49 | 1.600,98 |
| 3 | 543,81 | 1.631,43 |
| 4 | 415,43 | 1.661,72 |
| 5 | 338,46 | 1.692,31 |
| 6 | 287,10 | 1.722,61 |
| 7 | 250,41 | 1.752,90 |
| 8 | 222,92 | 1.783,35 |
| 9 | 201,55 | 1.813,94 |
| 10 | 184,41 | 1.844,08 |
| 11 | 170,41 | 1.874,53 |
| 12 | 158,75 | 1.904,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.492,34 | 1.492,34 |
| 2 | 800,49 | 1.600,98 |
| 3 | 543,81 | 1.631,43 |
| 4 | 415,43 | 1.661,72 |
| 5 | 338,46 | 1.692,31 |
| 6 | 287,10 | 1.722,61 |
| 7 | 250,41 | 1.752,90 |
| 8 | 222,92 | 1.783,35 |
| 9 | 201,55 | 1.813,94 |
| 10 | 184,41 | 1.844,08 |
| 11 | 170,41 | 1.874,53 |
| 12 | 158,75 | 1.904,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.492,34 | 1.492,34 |
| 2 | 800,49 | 1.600,98 |
| 3 | 543,81 | 1.631,43 |
| 4 | 415,43 | 1.661,72 |
| 5 | 338,46 | 1.692,31 |
| 6 | 287,10 | 1.722,61 |
| 7 | 250,41 | 1.752,90 |
| 8 | 222,92 | 1.783,35 |
| 9 | 201,55 | 1.813,94 |
| 10 | 184,41 | 1.844,08 |
| 11 | 170,41 | 1.874,53 |
| 12 | 158,75 | 1.904,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.492,34 | 1.492,34 |
| 2 | 800,49 | 1.600,98 |
| 3 | 543,81 | 1.631,43 |
| 4 | 415,43 | 1.661,72 |
| 5 | 338,46 | 1.692,31 |
| 6 | 287,10 | 1.722,61 |
| 7 | 250,41 | 1.752,90 |
| 8 | 222,92 | 1.783,35 |
| 9 | 201,55 | 1.813,94 |
| 10 | 184,41 | 1.844,08 |
| 11 | 170,00 | 1.870,05 |
| 12 | 158,75 | 1.904,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.492,34 | 1.492,34 |
| 2 | 800,49 | 1.600,98 |
| 3 | 543,81 | 1.631,43 |
| 4 | 415,43 | 1.661,72 |
| 5 | 338,46 | 1.692,31 |
| 6 | 287,10 | 1.722,61 |
| 7 | 250,41 | 1.752,90 |
| 8 | 222,92 | 1.783,35 |
| 9 | 201,55 | 1.813,94 |
| 10 | 184,41 | 1.844,08 |
| 11 | 170,00 | 1.870,05 |
| 12 | 158,75 | 1.904,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.492,34 | 1.492,34 |
| 2 | 800,49 | 1.600,98 |
| 3 | 543,81 | 1.631,43 |
| 4 | 415,43 | 1.661,72 |
| 5 | 338,46 | 1.692,31 |
| 6 | 287,10 | 1.722,61 |
| 7 | 250,41 | 1.752,90 |
| 8 | 222,92 | 1.783,35 |
| 9 | 201,55 | 1.813,94 |
| 10 | 184,41 | 1.844,08 |
| 11 | 170,00 | 1.870,05 |
| 12 | 158,75 | 1.904,97 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.