16 * 5,8 cm - 37 gr. Limited Edition 954/1245 Orijinal kutu ve kılıfı ile.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Estate |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 16 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 37 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.424,84 | 7.424,84 |
| 2 | 3.982,69 | 7.965,37 |
| 3 | 2.705,61 | 8.116,84 |
| 4 | 2.066,89 | 8.267,56 |
| 5 | 1.683,95 | 8.419,77 |
| 6 | 1.428,42 | 8.570,49 |
| 7 | 1.245,89 | 8.721,22 |
| 8 | 1.109,09 | 8.872,68 |
| 9 | 1.002,77 | 9.024,89 |
| 10 | 917,49 | 9.174,87 |
| 11 | 847,85 | 9.326,34 |
| 12 | 789,82 | 9.477,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.424,84 | 7.424,84 |
| 2 | 3.982,69 | 7.965,37 |
| 3 | 2.705,61 | 8.116,84 |
| 4 | 2.066,89 | 8.267,56 |
| 5 | 1.683,95 | 8.419,77 |
| 6 | 1.428,42 | 8.570,49 |
| 7 | 1.245,89 | 8.721,22 |
| 8 | 1.109,09 | 8.872,68 |
| 9 | 1.002,77 | 9.024,89 |
| 10 | 917,49 | 9.174,87 |
| 11 | 847,85 | 9.326,34 |
| 12 | 789,82 | 9.477,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.424,84 | 7.424,84 |
| 2 | 3.982,69 | 7.965,37 |
| 3 | 2.705,61 | 8.116,84 |
| 4 | 2.066,89 | 8.267,56 |
| 5 | 1.683,95 | 8.419,77 |
| 6 | 1.428,42 | 8.570,49 |
| 7 | 1.245,89 | 8.721,22 |
| 8 | 1.109,09 | 8.872,68 |
| 9 | 1.002,77 | 9.024,89 |
| 10 | 917,49 | 9.174,87 |
| 11 | 847,85 | 9.326,34 |
| 12 | 789,82 | 9.477,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.424,84 | 7.424,84 |
| 2 | 3.982,69 | 7.965,37 |
| 3 | 2.705,61 | 8.116,84 |
| 4 | 2.066,89 | 8.267,56 |
| 5 | 1.683,95 | 8.419,77 |
| 6 | 1.428,42 | 8.570,49 |
| 7 | 1.245,89 | 8.721,22 |
| 8 | 1.109,09 | 8.872,68 |
| 9 | 1.002,77 | 9.024,89 |
| 10 | 917,49 | 9.174,87 |
| 11 | 847,85 | 9.326,34 |
| 12 | 789,82 | 9.477,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.424,84 | 7.424,84 |
| 2 | 3.982,69 | 7.965,37 |
| 3 | 2.705,61 | 8.116,84 |
| 4 | 2.066,89 | 8.267,56 |
| 5 | 1.683,95 | 8.419,77 |
| 6 | 1.428,42 | 8.570,49 |
| 7 | 1.245,89 | 8.721,22 |
| 8 | 1.109,09 | 8.872,68 |
| 9 | 1.002,77 | 9.024,89 |
| 10 | 917,49 | 9.174,87 |
| 11 | 847,85 | 9.326,34 |
| 12 | 789,82 | 9.477,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.424,84 | 7.424,84 |
| 2 | 3.982,69 | 7.965,37 |
| 3 | 2.705,61 | 8.116,84 |
| 4 | 2.066,89 | 8.267,56 |
| 5 | 1.683,95 | 8.419,77 |
| 6 | 1.428,42 | 8.570,49 |
| 7 | 1.245,89 | 8.721,22 |
| 8 | 1.109,09 | 8.872,68 |
| 9 | 1.002,77 | 9.024,89 |
| 10 | 917,49 | 9.174,87 |
| 11 | 845,82 | 9.304,07 |
| 12 | 789,82 | 9.477,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.424,84 | 7.424,84 |
| 2 | 3.982,69 | 7.965,37 |
| 3 | 2.705,61 | 8.116,84 |
| 4 | 2.066,89 | 8.267,56 |
| 5 | 1.683,95 | 8.419,77 |
| 6 | 1.428,42 | 8.570,49 |
| 7 | 1.245,89 | 8.721,22 |
| 8 | 1.109,09 | 8.872,68 |
| 9 | 1.002,77 | 9.024,89 |
| 10 | 917,49 | 9.174,87 |
| 11 | 845,82 | 9.304,07 |
| 12 | 789,82 | 9.477,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.424,84 | 7.424,84 |
| 2 | 3.982,69 | 7.965,37 |
| 3 | 2.705,61 | 8.116,84 |
| 4 | 2.066,89 | 8.267,56 |
| 5 | 1.683,95 | 8.419,77 |
| 6 | 1.428,42 | 8.570,49 |
| 7 | 1.245,89 | 8.721,22 |
| 8 | 1.109,09 | 8.872,68 |
| 9 | 1.002,77 | 9.024,89 |
| 10 | 917,49 | 9.174,87 |
| 11 | 845,82 | 9.304,07 |
| 12 | 789,82 | 9.477,81 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.