14,5 * 4,5 cm - 56 gr Filtresiz
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ITALY |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 56 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.452,55 | 13.452,55 |
| 2 | 7.215,95 | 14.431,90 |
| 3 | 4.902,11 | 14.706,33 |
| 4 | 3.744,85 | 14.979,41 |
| 5 | 3.051,04 | 15.255,19 |
| 6 | 2.588,05 | 15.528,28 |
| 7 | 2.257,34 | 15.801,37 |
| 8 | 2.009,48 | 16.075,80 |
| 9 | 1.816,84 | 16.351,57 |
| 10 | 1.662,33 | 16.623,32 |
| 11 | 1.536,16 | 16.897,75 |
| 12 | 1.431,02 | 17.172,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.452,55 | 13.452,55 |
| 2 | 7.215,95 | 14.431,90 |
| 3 | 4.902,11 | 14.706,33 |
| 4 | 3.744,85 | 14.979,41 |
| 5 | 3.051,04 | 15.255,19 |
| 6 | 2.588,05 | 15.528,28 |
| 7 | 2.257,34 | 15.801,37 |
| 8 | 2.009,48 | 16.075,80 |
| 9 | 1.816,84 | 16.351,57 |
| 10 | 1.662,33 | 16.623,32 |
| 11 | 1.536,16 | 16.897,75 |
| 12 | 1.431,02 | 17.172,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.452,55 | 13.452,55 |
| 2 | 7.215,95 | 14.431,90 |
| 3 | 4.902,11 | 14.706,33 |
| 4 | 3.744,85 | 14.979,41 |
| 5 | 3.051,04 | 15.255,19 |
| 6 | 2.588,05 | 15.528,28 |
| 7 | 2.257,34 | 15.801,37 |
| 8 | 2.009,48 | 16.075,80 |
| 9 | 1.816,84 | 16.351,57 |
| 10 | 1.662,33 | 16.623,32 |
| 11 | 1.536,16 | 16.897,75 |
| 12 | 1.431,02 | 17.172,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.452,55 | 13.452,55 |
| 2 | 7.215,95 | 14.431,90 |
| 3 | 4.902,11 | 14.706,33 |
| 4 | 3.744,85 | 14.979,41 |
| 5 | 3.051,04 | 15.255,19 |
| 6 | 2.588,05 | 15.528,28 |
| 7 | 2.257,34 | 15.801,37 |
| 8 | 2.009,48 | 16.075,80 |
| 9 | 1.816,84 | 16.351,57 |
| 10 | 1.662,33 | 16.623,32 |
| 11 | 1.536,16 | 16.897,75 |
| 12 | 1.431,02 | 17.172,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.452,55 | 13.452,55 |
| 2 | 7.215,95 | 14.431,90 |
| 3 | 4.902,11 | 14.706,33 |
| 4 | 3.744,85 | 14.979,41 |
| 5 | 3.051,04 | 15.255,19 |
| 6 | 2.588,05 | 15.528,28 |
| 7 | 2.257,34 | 15.801,37 |
| 8 | 2.009,48 | 16.075,80 |
| 9 | 1.816,84 | 16.351,57 |
| 10 | 1.662,33 | 16.623,32 |
| 11 | 1.536,16 | 16.897,75 |
| 12 | 1.431,02 | 17.172,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.452,55 | 13.452,55 |
| 2 | 7.215,95 | 14.431,90 |
| 3 | 4.902,11 | 14.706,33 |
| 4 | 3.744,85 | 14.979,41 |
| 5 | 3.051,04 | 15.255,19 |
| 6 | 2.588,05 | 15.528,28 |
| 7 | 2.257,34 | 15.801,37 |
| 8 | 2.009,48 | 16.075,80 |
| 9 | 1.816,84 | 16.351,57 |
| 10 | 1.662,33 | 16.623,32 |
| 11 | 1.532,49 | 16.857,39 |
| 12 | 1.431,02 | 17.172,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.452,55 | 13.452,55 |
| 2 | 7.215,95 | 14.431,90 |
| 3 | 4.902,11 | 14.706,33 |
| 4 | 3.744,85 | 14.979,41 |
| 5 | 3.051,04 | 15.255,19 |
| 6 | 2.588,05 | 15.528,28 |
| 7 | 2.257,34 | 15.801,37 |
| 8 | 2.009,48 | 16.075,80 |
| 9 | 1.816,84 | 16.351,57 |
| 10 | 1.662,33 | 16.623,32 |
| 11 | 1.532,49 | 16.857,39 |
| 12 | 1.431,02 | 17.172,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.452,55 | 13.452,55 |
| 2 | 7.215,95 | 14.431,90 |
| 3 | 4.902,11 | 14.706,33 |
| 4 | 3.744,85 | 14.979,41 |
| 5 | 3.051,04 | 15.255,19 |
| 6 | 2.588,05 | 15.528,28 |
| 7 | 2.257,34 | 15.801,37 |
| 8 | 2.009,48 | 16.075,80 |
| 9 | 1.816,84 | 16.351,57 |
| 10 | 1.662,33 | 16.623,32 |
| 11 | 1.532,49 | 16.857,39 |
| 12 | 1.431,02 | 17.172,18 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.