15 * 5,7 cm - 80 gr. Delikleri açılmış kullanıma hazır şekildedir. Resimdeki blok rastgele seçilmiştir, aralarında doğal olarak küçük farklar vardır.

| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 80 gr |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.174,80 | 1.174,80 |
| 2 | 630,17 | 1.260,33 |
| 3 | 428,10 | 1.284,29 |
| 4 | 327,04 | 1.308,14 |
| 5 | 266,44 | 1.332,22 |
| 6 | 226,01 | 1.356,07 |
| 7 | 197,13 | 1.379,92 |
| 8 | 175,49 | 1.403,89 |
| 9 | 158,66 | 1.427,97 |
| 10 | 145,17 | 1.451,70 |
| 11 | 134,15 | 1.475,67 |
| 12 | 124,97 | 1.499,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.174,80 | 1.174,80 |
| 2 | 630,17 | 1.260,33 |
| 3 | 428,10 | 1.284,29 |
| 4 | 327,04 | 1.308,14 |
| 5 | 266,44 | 1.332,22 |
| 6 | 226,01 | 1.356,07 |
| 7 | 197,13 | 1.379,92 |
| 8 | 175,49 | 1.403,89 |
| 9 | 158,66 | 1.427,97 |
| 10 | 145,17 | 1.451,70 |
| 11 | 134,15 | 1.475,67 |
| 12 | 124,97 | 1.499,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.174,80 | 1.174,80 |
| 2 | 630,17 | 1.260,33 |
| 3 | 428,10 | 1.284,29 |
| 4 | 327,04 | 1.308,14 |
| 5 | 266,44 | 1.332,22 |
| 6 | 226,01 | 1.356,07 |
| 7 | 197,13 | 1.379,92 |
| 8 | 175,49 | 1.403,89 |
| 9 | 158,66 | 1.427,97 |
| 10 | 145,17 | 1.451,70 |
| 11 | 134,15 | 1.475,67 |
| 12 | 124,97 | 1.499,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.174,80 | 1.174,80 |
| 2 | 630,17 | 1.260,33 |
| 3 | 428,10 | 1.284,29 |
| 4 | 327,04 | 1.308,14 |
| 5 | 266,44 | 1.332,22 |
| 6 | 226,01 | 1.356,07 |
| 7 | 197,13 | 1.379,92 |
| 8 | 175,49 | 1.403,89 |
| 9 | 158,66 | 1.427,97 |
| 10 | 145,17 | 1.451,70 |
| 11 | 134,15 | 1.475,67 |
| 12 | 124,97 | 1.499,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.174,80 | 1.174,80 |
| 2 | 630,17 | 1.260,33 |
| 3 | 428,10 | 1.284,29 |
| 4 | 327,04 | 1.308,14 |
| 5 | 266,44 | 1.332,22 |
| 6 | 226,01 | 1.356,07 |
| 7 | 197,13 | 1.379,92 |
| 8 | 175,49 | 1.403,89 |
| 9 | 158,66 | 1.427,97 |
| 10 | 145,17 | 1.451,70 |
| 11 | 134,15 | 1.475,67 |
| 12 | 124,97 | 1.499,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.174,80 | 1.174,80 |
| 2 | 630,17 | 1.260,33 |
| 3 | 428,10 | 1.284,29 |
| 4 | 327,04 | 1.308,14 |
| 5 | 266,44 | 1.332,22 |
| 6 | 226,01 | 1.356,07 |
| 7 | 197,13 | 1.379,92 |
| 8 | 175,49 | 1.403,89 |
| 9 | 158,66 | 1.427,97 |
| 10 | 145,17 | 1.451,70 |
| 11 | 133,83 | 1.472,14 |
| 12 | 124,97 | 1.499,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.174,80 | 1.174,80 |
| 2 | 630,17 | 1.260,33 |
| 3 | 428,10 | 1.284,29 |
| 4 | 327,04 | 1.308,14 |
| 5 | 266,44 | 1.332,22 |
| 6 | 226,01 | 1.356,07 |
| 7 | 197,13 | 1.379,92 |
| 8 | 175,49 | 1.403,89 |
| 9 | 158,66 | 1.427,97 |
| 10 | 145,17 | 1.451,70 |
| 11 | 133,83 | 1.472,14 |
| 12 | 124,97 | 1.499,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.174,80 | 1.174,80 |
| 2 | 630,17 | 1.260,33 |
| 3 | 428,10 | 1.284,29 |
| 4 | 327,04 | 1.308,14 |
| 5 | 266,44 | 1.332,22 |
| 6 | 226,01 | 1.356,07 |
| 7 | 197,13 | 1.379,92 |
| 8 | 175,49 | 1.403,89 |
| 9 | 158,66 | 1.427,97 |
| 10 | 145,17 | 1.451,70 |
| 11 | 133,83 | 1.472,14 |
| 12 | 124,97 | 1.499,63 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.