14 * 5,3 cm - 49 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | Brigham System |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 49 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.195,22 | 7.195,22 |
| 2 | 3.859,52 | 7.719,03 |
| 3 | 2.621,94 | 7.865,81 |
| 4 | 2.002,97 | 8.011,88 |
| 5 | 1.631,88 | 8.159,38 |
| 6 | 1.384,24 | 8.305,44 |
| 7 | 1.207,36 | 8.451,51 |
| 8 | 1.074,79 | 8.598,29 |
| 9 | 971,75 | 8.745,79 |
| 10 | 889,11 | 8.891,13 |
| 11 | 821,63 | 9.037,92 |
| 12 | 765,39 | 9.184,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.195,22 | 7.195,22 |
| 2 | 3.859,52 | 7.719,03 |
| 3 | 2.621,94 | 7.865,81 |
| 4 | 2.002,97 | 8.011,88 |
| 5 | 1.631,88 | 8.159,38 |
| 6 | 1.384,24 | 8.305,44 |
| 7 | 1.207,36 | 8.451,51 |
| 8 | 1.074,79 | 8.598,29 |
| 9 | 971,75 | 8.745,79 |
| 10 | 889,11 | 8.891,13 |
| 11 | 821,63 | 9.037,92 |
| 12 | 765,39 | 9.184,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.195,22 | 7.195,22 |
| 2 | 3.859,52 | 7.719,03 |
| 3 | 2.621,94 | 7.865,81 |
| 4 | 2.002,97 | 8.011,88 |
| 5 | 1.631,88 | 8.159,38 |
| 6 | 1.384,24 | 8.305,44 |
| 7 | 1.207,36 | 8.451,51 |
| 8 | 1.074,79 | 8.598,29 |
| 9 | 971,75 | 8.745,79 |
| 10 | 889,11 | 8.891,13 |
| 11 | 821,63 | 9.037,92 |
| 12 | 765,39 | 9.184,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.195,22 | 7.195,22 |
| 2 | 3.859,52 | 7.719,03 |
| 3 | 2.621,94 | 7.865,81 |
| 4 | 2.002,97 | 8.011,88 |
| 5 | 1.631,88 | 8.159,38 |
| 6 | 1.384,24 | 8.305,44 |
| 7 | 1.207,36 | 8.451,51 |
| 8 | 1.074,79 | 8.598,29 |
| 9 | 971,75 | 8.745,79 |
| 10 | 889,11 | 8.891,13 |
| 11 | 821,63 | 9.037,92 |
| 12 | 765,39 | 9.184,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.195,22 | 7.195,22 |
| 2 | 3.859,52 | 7.719,03 |
| 3 | 2.621,94 | 7.865,81 |
| 4 | 2.002,97 | 8.011,88 |
| 5 | 1.631,88 | 8.159,38 |
| 6 | 1.384,24 | 8.305,44 |
| 7 | 1.207,36 | 8.451,51 |
| 8 | 1.074,79 | 8.598,29 |
| 9 | 971,75 | 8.745,79 |
| 10 | 889,11 | 8.891,13 |
| 11 | 821,63 | 9.037,92 |
| 12 | 765,39 | 9.184,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.195,22 | 7.195,22 |
| 2 | 3.859,52 | 7.719,03 |
| 3 | 2.621,94 | 7.865,81 |
| 4 | 2.002,97 | 8.011,88 |
| 5 | 1.631,88 | 8.159,38 |
| 6 | 1.384,24 | 8.305,44 |
| 7 | 1.207,36 | 8.451,51 |
| 8 | 1.074,79 | 8.598,29 |
| 9 | 971,75 | 8.745,79 |
| 10 | 889,11 | 8.891,13 |
| 11 | 819,67 | 9.016,33 |
| 12 | 765,39 | 9.184,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.195,22 | 7.195,22 |
| 2 | 3.859,52 | 7.719,03 |
| 3 | 2.621,94 | 7.865,81 |
| 4 | 2.002,97 | 8.011,88 |
| 5 | 1.631,88 | 8.159,38 |
| 6 | 1.384,24 | 8.305,44 |
| 7 | 1.207,36 | 8.451,51 |
| 8 | 1.074,79 | 8.598,29 |
| 9 | 971,75 | 8.745,79 |
| 10 | 889,11 | 8.891,13 |
| 11 | 819,67 | 9.016,33 |
| 12 | 765,39 | 9.184,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.195,22 | 7.195,22 |
| 2 | 3.859,52 | 7.719,03 |
| 3 | 2.621,94 | 7.865,81 |
| 4 | 2.002,97 | 8.011,88 |
| 5 | 1.631,88 | 8.159,38 |
| 6 | 1.384,24 | 8.305,44 |
| 7 | 1.207,36 | 8.451,51 |
| 8 | 1.074,79 | 8.598,29 |
| 9 | 971,75 | 8.745,79 |
| 10 | 889,11 | 8.891,13 |
| 11 | 819,67 | 9.016,33 |
| 12 | 765,39 | 9.184,70 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.