15 * 4,7 cm - 48 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | Brigham System |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 48 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.728,20 | 7.728,20 |
| 2 | 4.145,41 | 8.290,81 |
| 3 | 2.816,16 | 8.448,47 |
| 4 | 2.151,34 | 8.605,35 |
| 5 | 1.752,76 | 8.763,78 |
| 6 | 1.486,78 | 8.920,66 |
| 7 | 1.296,79 | 9.077,54 |
| 8 | 1.154,40 | 9.235,20 |
| 9 | 1.043,74 | 9.393,63 |
| 10 | 954,97 | 9.549,74 |
| 11 | 882,49 | 9.707,39 |
| 12 | 822,09 | 9.865,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.728,20 | 7.728,20 |
| 2 | 4.145,41 | 8.290,81 |
| 3 | 2.816,16 | 8.448,47 |
| 4 | 2.151,34 | 8.605,35 |
| 5 | 1.752,76 | 8.763,78 |
| 6 | 1.486,78 | 8.920,66 |
| 7 | 1.296,79 | 9.077,54 |
| 8 | 1.154,40 | 9.235,20 |
| 9 | 1.043,74 | 9.393,63 |
| 10 | 954,97 | 9.549,74 |
| 11 | 882,49 | 9.707,39 |
| 12 | 822,09 | 9.865,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.728,20 | 7.728,20 |
| 2 | 4.145,41 | 8.290,81 |
| 3 | 2.816,16 | 8.448,47 |
| 4 | 2.151,34 | 8.605,35 |
| 5 | 1.752,76 | 8.763,78 |
| 6 | 1.486,78 | 8.920,66 |
| 7 | 1.296,79 | 9.077,54 |
| 8 | 1.154,40 | 9.235,20 |
| 9 | 1.043,74 | 9.393,63 |
| 10 | 954,97 | 9.549,74 |
| 11 | 882,49 | 9.707,39 |
| 12 | 822,09 | 9.865,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.728,20 | 7.728,20 |
| 2 | 4.145,41 | 8.290,81 |
| 3 | 2.816,16 | 8.448,47 |
| 4 | 2.151,34 | 8.605,35 |
| 5 | 1.752,76 | 8.763,78 |
| 6 | 1.486,78 | 8.920,66 |
| 7 | 1.296,79 | 9.077,54 |
| 8 | 1.154,40 | 9.235,20 |
| 9 | 1.043,74 | 9.393,63 |
| 10 | 954,97 | 9.549,74 |
| 11 | 882,49 | 9.707,39 |
| 12 | 822,09 | 9.865,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.728,20 | 7.728,20 |
| 2 | 4.145,41 | 8.290,81 |
| 3 | 2.816,16 | 8.448,47 |
| 4 | 2.151,34 | 8.605,35 |
| 5 | 1.752,76 | 8.763,78 |
| 6 | 1.486,78 | 8.920,66 |
| 7 | 1.296,79 | 9.077,54 |
| 8 | 1.154,40 | 9.235,20 |
| 9 | 1.043,74 | 9.393,63 |
| 10 | 954,97 | 9.549,74 |
| 11 | 882,49 | 9.707,39 |
| 12 | 822,09 | 9.865,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.728,20 | 7.728,20 |
| 2 | 4.145,41 | 8.290,81 |
| 3 | 2.816,16 | 8.448,47 |
| 4 | 2.151,34 | 8.605,35 |
| 5 | 1.752,76 | 8.763,78 |
| 6 | 1.486,78 | 8.920,66 |
| 7 | 1.296,79 | 9.077,54 |
| 8 | 1.154,40 | 9.235,20 |
| 9 | 1.043,74 | 9.393,63 |
| 10 | 954,97 | 9.549,74 |
| 11 | 880,38 | 9.684,21 |
| 12 | 822,09 | 9.865,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.728,20 | 7.728,20 |
| 2 | 4.145,41 | 8.290,81 |
| 3 | 2.816,16 | 8.448,47 |
| 4 | 2.151,34 | 8.605,35 |
| 5 | 1.752,76 | 8.763,78 |
| 6 | 1.486,78 | 8.920,66 |
| 7 | 1.296,79 | 9.077,54 |
| 8 | 1.154,40 | 9.235,20 |
| 9 | 1.043,74 | 9.393,63 |
| 10 | 954,97 | 9.549,74 |
| 11 | 880,38 | 9.684,21 |
| 12 | 822,09 | 9.865,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.728,20 | 7.728,20 |
| 2 | 4.145,41 | 8.290,81 |
| 3 | 2.816,16 | 8.448,47 |
| 4 | 2.151,34 | 8.605,35 |
| 5 | 1.752,76 | 8.763,78 |
| 6 | 1.486,78 | 8.920,66 |
| 7 | 1.296,79 | 9.077,54 |
| 8 | 1.154,40 | 9.235,20 |
| 9 | 1.043,74 | 9.393,63 |
| 10 | 954,97 | 9.549,74 |
| 11 | 880,38 | 9.684,21 |
| 12 | 822,09 | 9.865,05 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.