14 * 5 cm - 48 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | Brigham System |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 48 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.100,99 | 6.100,99 |
| 2 | 3.272,57 | 6.545,14 |
| 3 | 2.223,20 | 6.669,60 |
| 4 | 1.698,36 | 6.793,45 |
| 5 | 1.383,70 | 6.918,52 |
| 6 | 1.173,73 | 7.042,37 |
| 7 | 1.023,75 | 7.166,22 |
| 8 | 911,34 | 7.290,68 |
| 9 | 823,97 | 7.415,75 |
| 10 | 753,90 | 7.538,99 |
| 11 | 696,68 | 7.663,45 |
| 12 | 648,99 | 7.787,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.100,99 | 6.100,99 |
| 2 | 3.272,57 | 6.545,14 |
| 3 | 2.223,20 | 6.669,60 |
| 4 | 1.698,36 | 6.793,45 |
| 5 | 1.383,70 | 6.918,52 |
| 6 | 1.173,73 | 7.042,37 |
| 7 | 1.023,75 | 7.166,22 |
| 8 | 911,34 | 7.290,68 |
| 9 | 823,97 | 7.415,75 |
| 10 | 753,90 | 7.538,99 |
| 11 | 696,68 | 7.663,45 |
| 12 | 648,99 | 7.787,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.100,99 | 6.100,99 |
| 2 | 3.272,57 | 6.545,14 |
| 3 | 2.223,20 | 6.669,60 |
| 4 | 1.698,36 | 6.793,45 |
| 5 | 1.383,70 | 6.918,52 |
| 6 | 1.173,73 | 7.042,37 |
| 7 | 1.023,75 | 7.166,22 |
| 8 | 911,34 | 7.290,68 |
| 9 | 823,97 | 7.415,75 |
| 10 | 753,90 | 7.538,99 |
| 11 | 696,68 | 7.663,45 |
| 12 | 648,99 | 7.787,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.100,99 | 6.100,99 |
| 2 | 3.272,57 | 6.545,14 |
| 3 | 2.223,20 | 6.669,60 |
| 4 | 1.698,36 | 6.793,45 |
| 5 | 1.383,70 | 6.918,52 |
| 6 | 1.173,73 | 7.042,37 |
| 7 | 1.023,75 | 7.166,22 |
| 8 | 911,34 | 7.290,68 |
| 9 | 823,97 | 7.415,75 |
| 10 | 753,90 | 7.538,99 |
| 11 | 696,68 | 7.663,45 |
| 12 | 648,99 | 7.787,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.100,99 | 6.100,99 |
| 2 | 3.272,57 | 6.545,14 |
| 3 | 2.223,20 | 6.669,60 |
| 4 | 1.698,36 | 6.793,45 |
| 5 | 1.383,70 | 6.918,52 |
| 6 | 1.173,73 | 7.042,37 |
| 7 | 1.023,75 | 7.166,22 |
| 8 | 911,34 | 7.290,68 |
| 9 | 823,97 | 7.415,75 |
| 10 | 753,90 | 7.538,99 |
| 11 | 696,68 | 7.663,45 |
| 12 | 648,99 | 7.787,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.100,99 | 6.100,99 |
| 2 | 3.272,57 | 6.545,14 |
| 3 | 2.223,20 | 6.669,60 |
| 4 | 1.698,36 | 6.793,45 |
| 5 | 1.383,70 | 6.918,52 |
| 6 | 1.173,73 | 7.042,37 |
| 7 | 1.023,75 | 7.166,22 |
| 8 | 911,34 | 7.290,68 |
| 9 | 823,97 | 7.415,75 |
| 10 | 753,90 | 7.538,99 |
| 11 | 695,01 | 7.645,15 |
| 12 | 648,99 | 7.787,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.100,99 | 6.100,99 |
| 2 | 3.272,57 | 6.545,14 |
| 3 | 2.223,20 | 6.669,60 |
| 4 | 1.698,36 | 6.793,45 |
| 5 | 1.383,70 | 6.918,52 |
| 6 | 1.173,73 | 7.042,37 |
| 7 | 1.023,75 | 7.166,22 |
| 8 | 911,34 | 7.290,68 |
| 9 | 823,97 | 7.415,75 |
| 10 | 753,90 | 7.538,99 |
| 11 | 695,01 | 7.645,15 |
| 12 | 648,99 | 7.787,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.100,99 | 6.100,99 |
| 2 | 3.272,57 | 6.545,14 |
| 3 | 2.223,20 | 6.669,60 |
| 4 | 1.698,36 | 6.793,45 |
| 5 | 1.383,70 | 6.918,52 |
| 6 | 1.173,73 | 7.042,37 |
| 7 | 1.023,75 | 7.166,22 |
| 8 | 911,34 | 7.290,68 |
| 9 | 823,97 | 7.415,75 |
| 10 | 753,90 | 7.538,99 |
| 11 | 695,01 | 7.645,15 |
| 12 | 648,99 | 7.787,91 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.