15 * 5,2 cm - 48 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | Brigham System |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 48 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.692,55 | 7.692,55 |
| 2 | 4.126,29 | 8.252,57 |
| 3 | 2.803,17 | 8.409,50 |
| 4 | 2.141,41 | 8.565,65 |
| 5 | 1.744,67 | 8.723,35 |
| 6 | 1.479,92 | 8.879,51 |
| 7 | 1.290,81 | 9.035,67 |
| 8 | 1.149,08 | 9.192,60 |
| 9 | 1.038,92 | 9.350,29 |
| 10 | 950,57 | 9.505,68 |
| 11 | 878,42 | 9.662,61 |
| 12 | 818,30 | 9.819,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.692,55 | 7.692,55 |
| 2 | 4.126,29 | 8.252,57 |
| 3 | 2.803,17 | 8.409,50 |
| 4 | 2.141,41 | 8.565,65 |
| 5 | 1.744,67 | 8.723,35 |
| 6 | 1.479,92 | 8.879,51 |
| 7 | 1.290,81 | 9.035,67 |
| 8 | 1.149,08 | 9.192,60 |
| 9 | 1.038,92 | 9.350,29 |
| 10 | 950,57 | 9.505,68 |
| 11 | 878,42 | 9.662,61 |
| 12 | 818,30 | 9.819,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.692,55 | 7.692,55 |
| 2 | 4.126,29 | 8.252,57 |
| 3 | 2.803,17 | 8.409,50 |
| 4 | 2.141,41 | 8.565,65 |
| 5 | 1.744,67 | 8.723,35 |
| 6 | 1.479,92 | 8.879,51 |
| 7 | 1.290,81 | 9.035,67 |
| 8 | 1.149,08 | 9.192,60 |
| 9 | 1.038,92 | 9.350,29 |
| 10 | 950,57 | 9.505,68 |
| 11 | 878,42 | 9.662,61 |
| 12 | 818,30 | 9.819,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.692,55 | 7.692,55 |
| 2 | 4.126,29 | 8.252,57 |
| 3 | 2.803,17 | 8.409,50 |
| 4 | 2.141,41 | 8.565,65 |
| 5 | 1.744,67 | 8.723,35 |
| 6 | 1.479,92 | 8.879,51 |
| 7 | 1.290,81 | 9.035,67 |
| 8 | 1.149,08 | 9.192,60 |
| 9 | 1.038,92 | 9.350,29 |
| 10 | 950,57 | 9.505,68 |
| 11 | 878,42 | 9.662,61 |
| 12 | 818,30 | 9.819,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.692,55 | 7.692,55 |
| 2 | 4.126,29 | 8.252,57 |
| 3 | 2.803,17 | 8.409,50 |
| 4 | 2.141,41 | 8.565,65 |
| 5 | 1.744,67 | 8.723,35 |
| 6 | 1.479,92 | 8.879,51 |
| 7 | 1.290,81 | 9.035,67 |
| 8 | 1.149,08 | 9.192,60 |
| 9 | 1.038,92 | 9.350,29 |
| 10 | 950,57 | 9.505,68 |
| 11 | 878,42 | 9.662,61 |
| 12 | 818,30 | 9.819,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.692,55 | 7.692,55 |
| 2 | 4.126,29 | 8.252,57 |
| 3 | 2.803,17 | 8.409,50 |
| 4 | 2.141,41 | 8.565,65 |
| 5 | 1.744,67 | 8.723,35 |
| 6 | 1.479,92 | 8.879,51 |
| 7 | 1.290,81 | 9.035,67 |
| 8 | 1.149,08 | 9.192,60 |
| 9 | 1.038,92 | 9.350,29 |
| 10 | 950,57 | 9.505,68 |
| 11 | 876,32 | 9.639,53 |
| 12 | 818,30 | 9.819,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.692,55 | 7.692,55 |
| 2 | 4.126,29 | 8.252,57 |
| 3 | 2.803,17 | 8.409,50 |
| 4 | 2.141,41 | 8.565,65 |
| 5 | 1.744,67 | 8.723,35 |
| 6 | 1.479,92 | 8.879,51 |
| 7 | 1.290,81 | 9.035,67 |
| 8 | 1.149,08 | 9.192,60 |
| 9 | 1.038,92 | 9.350,29 |
| 10 | 950,57 | 9.505,68 |
| 11 | 876,32 | 9.639,53 |
| 12 | 818,30 | 9.819,54 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.692,55 | 7.692,55 |
| 2 | 4.126,29 | 8.252,57 |
| 3 | 2.803,17 | 8.409,50 |
| 4 | 2.141,41 | 8.565,65 |
| 5 | 1.744,67 | 8.723,35 |
| 6 | 1.479,92 | 8.879,51 |
| 7 | 1.290,81 | 9.035,67 |
| 8 | 1.149,08 | 9.192,60 |
| 9 | 1.038,92 | 9.350,29 |
| 10 | 950,57 | 9.505,68 |
| 11 | 876,32 | 9.639,53 |
| 12 | 818,30 | 9.819,54 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.