15 * 4,2 cm - 55 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 5,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 55 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.776,66 | 9.776,66 |
| 2 | 5.244,20 | 10.488,40 |
| 3 | 3.562,61 | 10.687,84 |
| 4 | 2.721,58 | 10.886,31 |
| 5 | 2.217,35 | 11.086,73 |
| 6 | 1.880,87 | 11.285,20 |
| 7 | 1.640,52 | 11.483,66 |
| 8 | 1.460,39 | 11.683,11 |
| 9 | 1.320,39 | 11.883,53 |
| 10 | 1.208,10 | 12.081,02 |
| 11 | 1.116,41 | 12.280,46 |
| 12 | 1.039,99 | 12.479,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.776,66 | 9.776,66 |
| 2 | 5.244,20 | 10.488,40 |
| 3 | 3.562,61 | 10.687,84 |
| 4 | 2.721,58 | 10.886,31 |
| 5 | 2.217,35 | 11.086,73 |
| 6 | 1.880,87 | 11.285,20 |
| 7 | 1.640,52 | 11.483,66 |
| 8 | 1.460,39 | 11.683,11 |
| 9 | 1.320,39 | 11.883,53 |
| 10 | 1.208,10 | 12.081,02 |
| 11 | 1.116,41 | 12.280,46 |
| 12 | 1.039,99 | 12.479,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.776,66 | 9.776,66 |
| 2 | 5.244,20 | 10.488,40 |
| 3 | 3.562,61 | 10.687,84 |
| 4 | 2.721,58 | 10.886,31 |
| 5 | 2.217,35 | 11.086,73 |
| 6 | 1.880,87 | 11.285,20 |
| 7 | 1.640,52 | 11.483,66 |
| 8 | 1.460,39 | 11.683,11 |
| 9 | 1.320,39 | 11.883,53 |
| 10 | 1.208,10 | 12.081,02 |
| 11 | 1.116,41 | 12.280,46 |
| 12 | 1.039,99 | 12.479,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.776,66 | 9.776,66 |
| 2 | 5.244,20 | 10.488,40 |
| 3 | 3.562,61 | 10.687,84 |
| 4 | 2.721,58 | 10.886,31 |
| 5 | 2.217,35 | 11.086,73 |
| 6 | 1.880,87 | 11.285,20 |
| 7 | 1.640,52 | 11.483,66 |
| 8 | 1.460,39 | 11.683,11 |
| 9 | 1.320,39 | 11.883,53 |
| 10 | 1.208,10 | 12.081,02 |
| 11 | 1.116,41 | 12.280,46 |
| 12 | 1.039,99 | 12.479,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.776,66 | 9.776,66 |
| 2 | 5.244,20 | 10.488,40 |
| 3 | 3.562,61 | 10.687,84 |
| 4 | 2.721,58 | 10.886,31 |
| 5 | 2.217,35 | 11.086,73 |
| 6 | 1.880,87 | 11.285,20 |
| 7 | 1.640,52 | 11.483,66 |
| 8 | 1.460,39 | 11.683,11 |
| 9 | 1.320,39 | 11.883,53 |
| 10 | 1.208,10 | 12.081,02 |
| 11 | 1.116,41 | 12.280,46 |
| 12 | 1.039,99 | 12.479,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.776,66 | 9.776,66 |
| 2 | 5.244,20 | 10.488,40 |
| 3 | 3.562,61 | 10.687,84 |
| 4 | 2.721,58 | 10.886,31 |
| 5 | 2.217,35 | 11.086,73 |
| 6 | 1.880,87 | 11.285,20 |
| 7 | 1.640,52 | 11.483,66 |
| 8 | 1.460,39 | 11.683,11 |
| 9 | 1.320,39 | 11.883,53 |
| 10 | 1.208,10 | 12.081,02 |
| 11 | 1.113,74 | 12.251,13 |
| 12 | 1.039,99 | 12.479,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.776,66 | 9.776,66 |
| 2 | 5.244,20 | 10.488,40 |
| 3 | 3.562,61 | 10.687,84 |
| 4 | 2.721,58 | 10.886,31 |
| 5 | 2.217,35 | 11.086,73 |
| 6 | 1.880,87 | 11.285,20 |
| 7 | 1.640,52 | 11.483,66 |
| 8 | 1.460,39 | 11.683,11 |
| 9 | 1.320,39 | 11.883,53 |
| 10 | 1.208,10 | 12.081,02 |
| 11 | 1.113,74 | 12.251,13 |
| 12 | 1.039,99 | 12.479,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.776,66 | 9.776,66 |
| 2 | 5.244,20 | 10.488,40 |
| 3 | 3.562,61 | 10.687,84 |
| 4 | 2.721,58 | 10.886,31 |
| 5 | 2.217,35 | 11.086,73 |
| 6 | 1.880,87 | 11.285,20 |
| 7 | 1.640,52 | 11.483,66 |
| 8 | 1.460,39 | 11.683,11 |
| 9 | 1.320,39 | 11.883,53 |
| 10 | 1.208,10 | 12.081,02 |
| 11 | 1.113,74 | 12.251,13 |
| 12 | 1.039,99 | 12.479,91 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.