11,4 * 4 cm - 32 gr :: Ebonit Ağızlık ::
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 11,4 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 32 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.596,28 | 5.596,28 |
| 2 | 3.001,85 | 6.003,69 |
| 3 | 2.039,28 | 6.117,85 |
| 4 | 1.557,87 | 6.231,46 |
| 5 | 1.269,24 | 6.346,18 |
| 6 | 1.076,63 | 6.459,79 |
| 7 | 939,06 | 6.573,39 |
| 8 | 835,94 | 6.687,55 |
| 9 | 755,81 | 6.802,28 |
| 10 | 691,53 | 6.915,32 |
| 11 | 639,04 | 7.029,49 |
| 12 | 595,30 | 7.143,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.596,28 | 5.596,28 |
| 2 | 3.001,85 | 6.003,69 |
| 3 | 2.039,28 | 6.117,85 |
| 4 | 1.557,87 | 6.231,46 |
| 5 | 1.269,24 | 6.346,18 |
| 6 | 1.076,63 | 6.459,79 |
| 7 | 939,06 | 6.573,39 |
| 8 | 835,94 | 6.687,55 |
| 9 | 755,81 | 6.802,28 |
| 10 | 691,53 | 6.915,32 |
| 11 | 639,04 | 7.029,49 |
| 12 | 595,30 | 7.143,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.596,28 | 5.596,28 |
| 2 | 3.001,85 | 6.003,69 |
| 3 | 2.039,28 | 6.117,85 |
| 4 | 1.557,87 | 6.231,46 |
| 5 | 1.269,24 | 6.346,18 |
| 6 | 1.076,63 | 6.459,79 |
| 7 | 939,06 | 6.573,39 |
| 8 | 835,94 | 6.687,55 |
| 9 | 755,81 | 6.802,28 |
| 10 | 691,53 | 6.915,32 |
| 11 | 639,04 | 7.029,49 |
| 12 | 595,30 | 7.143,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.596,28 | 5.596,28 |
| 2 | 3.001,85 | 6.003,69 |
| 3 | 2.039,28 | 6.117,85 |
| 4 | 1.557,87 | 6.231,46 |
| 5 | 1.269,24 | 6.346,18 |
| 6 | 1.076,63 | 6.459,79 |
| 7 | 939,06 | 6.573,39 |
| 8 | 835,94 | 6.687,55 |
| 9 | 755,81 | 6.802,28 |
| 10 | 691,53 | 6.915,32 |
| 11 | 639,04 | 7.029,49 |
| 12 | 595,30 | 7.143,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.596,28 | 5.596,28 |
| 2 | 3.001,85 | 6.003,69 |
| 3 | 2.039,28 | 6.117,85 |
| 4 | 1.557,87 | 6.231,46 |
| 5 | 1.269,24 | 6.346,18 |
| 6 | 1.076,63 | 6.459,79 |
| 7 | 939,06 | 6.573,39 |
| 8 | 835,94 | 6.687,55 |
| 9 | 755,81 | 6.802,28 |
| 10 | 691,53 | 6.915,32 |
| 11 | 639,04 | 7.029,49 |
| 12 | 595,30 | 7.143,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.596,28 | 5.596,28 |
| 2 | 3.001,85 | 6.003,69 |
| 3 | 2.039,28 | 6.117,85 |
| 4 | 1.557,87 | 6.231,46 |
| 5 | 1.269,24 | 6.346,18 |
| 6 | 1.076,63 | 6.459,79 |
| 7 | 939,06 | 6.573,39 |
| 8 | 835,94 | 6.687,55 |
| 9 | 755,81 | 6.802,28 |
| 10 | 691,53 | 6.915,32 |
| 11 | 637,52 | 7.012,70 |
| 12 | 595,30 | 7.143,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.596,28 | 5.596,28 |
| 2 | 3.001,85 | 6.003,69 |
| 3 | 2.039,28 | 6.117,85 |
| 4 | 1.557,87 | 6.231,46 |
| 5 | 1.269,24 | 6.346,18 |
| 6 | 1.076,63 | 6.459,79 |
| 7 | 939,06 | 6.573,39 |
| 8 | 835,94 | 6.687,55 |
| 9 | 755,81 | 6.802,28 |
| 10 | 691,53 | 6.915,32 |
| 11 | 637,52 | 7.012,70 |
| 12 | 595,30 | 7.143,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.596,28 | 5.596,28 |
| 2 | 3.001,85 | 6.003,69 |
| 3 | 2.039,28 | 6.117,85 |
| 4 | 1.557,87 | 6.231,46 |
| 5 | 1.269,24 | 6.346,18 |
| 6 | 1.076,63 | 6.459,79 |
| 7 | 939,06 | 6.573,39 |
| 8 | 835,94 | 6.687,55 |
| 9 | 755,81 | 6.802,28 |
| 10 | 691,53 | 6.915,32 |
| 11 | 637,52 | 7.012,70 |
| 12 | 595,30 | 7.143,65 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.