10,2 * 3,9 cm - 32 gr :: Ebonit Ağızlık ::
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,9 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 10,2 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 32 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.507,94 | 4.507,94 |
| 2 | 2.418,06 | 4.836,12 |
| 3 | 1.642,69 | 4.928,08 |
| 4 | 1.254,90 | 5.019,59 |
| 5 | 1.022,40 | 5.112,00 |
| 6 | 867,25 | 5.203,52 |
| 7 | 756,43 | 5.295,03 |
| 8 | 673,37 | 5.386,99 |
| 9 | 608,82 | 5.479,40 |
| 10 | 557,05 | 5.570,46 |
| 11 | 514,77 | 5.662,42 |
| 12 | 479,53 | 5.754,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.507,94 | 4.507,94 |
| 2 | 2.418,06 | 4.836,12 |
| 3 | 1.642,69 | 4.928,08 |
| 4 | 1.254,90 | 5.019,59 |
| 5 | 1.022,40 | 5.112,00 |
| 6 | 867,25 | 5.203,52 |
| 7 | 756,43 | 5.295,03 |
| 8 | 673,37 | 5.386,99 |
| 9 | 608,82 | 5.479,40 |
| 10 | 557,05 | 5.570,46 |
| 11 | 514,77 | 5.662,42 |
| 12 | 479,53 | 5.754,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.507,94 | 4.507,94 |
| 2 | 2.418,06 | 4.836,12 |
| 3 | 1.642,69 | 4.928,08 |
| 4 | 1.254,90 | 5.019,59 |
| 5 | 1.022,40 | 5.112,00 |
| 6 | 867,25 | 5.203,52 |
| 7 | 756,43 | 5.295,03 |
| 8 | 673,37 | 5.386,99 |
| 9 | 608,82 | 5.479,40 |
| 10 | 557,05 | 5.570,46 |
| 11 | 514,77 | 5.662,42 |
| 12 | 479,53 | 5.754,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.507,94 | 4.507,94 |
| 2 | 2.418,06 | 4.836,12 |
| 3 | 1.642,69 | 4.928,08 |
| 4 | 1.254,90 | 5.019,59 |
| 5 | 1.022,40 | 5.112,00 |
| 6 | 867,25 | 5.203,52 |
| 7 | 756,43 | 5.295,03 |
| 8 | 673,37 | 5.386,99 |
| 9 | 608,82 | 5.479,40 |
| 10 | 557,05 | 5.570,46 |
| 11 | 514,77 | 5.662,42 |
| 12 | 479,53 | 5.754,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.507,94 | 4.507,94 |
| 2 | 2.418,06 | 4.836,12 |
| 3 | 1.642,69 | 4.928,08 |
| 4 | 1.254,90 | 5.019,59 |
| 5 | 1.022,40 | 5.112,00 |
| 6 | 867,25 | 5.203,52 |
| 7 | 756,43 | 5.295,03 |
| 8 | 673,37 | 5.386,99 |
| 9 | 608,82 | 5.479,40 |
| 10 | 557,05 | 5.570,46 |
| 11 | 514,77 | 5.662,42 |
| 12 | 479,53 | 5.754,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.507,94 | 4.507,94 |
| 2 | 2.418,06 | 4.836,12 |
| 3 | 1.642,69 | 4.928,08 |
| 4 | 1.254,90 | 5.019,59 |
| 5 | 1.022,40 | 5.112,00 |
| 6 | 867,25 | 5.203,52 |
| 7 | 756,43 | 5.295,03 |
| 8 | 673,37 | 5.386,99 |
| 9 | 608,82 | 5.479,40 |
| 10 | 557,05 | 5.570,46 |
| 11 | 513,54 | 5.648,90 |
| 12 | 479,53 | 5.754,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.507,94 | 4.507,94 |
| 2 | 2.418,06 | 4.836,12 |
| 3 | 1.642,69 | 4.928,08 |
| 4 | 1.254,90 | 5.019,59 |
| 5 | 1.022,40 | 5.112,00 |
| 6 | 867,25 | 5.203,52 |
| 7 | 756,43 | 5.295,03 |
| 8 | 673,37 | 5.386,99 |
| 9 | 608,82 | 5.479,40 |
| 10 | 557,05 | 5.570,46 |
| 11 | 513,54 | 5.648,90 |
| 12 | 479,53 | 5.754,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.507,94 | 4.507,94 |
| 2 | 2.418,06 | 4.836,12 |
| 3 | 1.642,69 | 4.928,08 |
| 4 | 1.254,90 | 5.019,59 |
| 5 | 1.022,40 | 5.112,00 |
| 6 | 867,25 | 5.203,52 |
| 7 | 756,43 | 5.295,03 |
| 8 | 673,37 | 5.386,99 |
| 9 | 608,82 | 5.479,40 |
| 10 | 557,05 | 5.570,46 |
| 11 | 513,54 | 5.648,90 |
| 12 | 479,53 | 5.754,39 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.