13,5 * 4,2 cm - 35 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 35 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.427,92 | 7.427,92 |
| 2 | 3.984,34 | 7.968,67 |
| 3 | 2.706,73 | 8.120,20 |
| 4 | 2.067,75 | 8.270,99 |
| 5 | 1.684,65 | 8.423,26 |
| 6 | 1.429,01 | 8.574,05 |
| 7 | 1.246,40 | 8.724,83 |
| 8 | 1.109,55 | 8.876,36 |
| 9 | 1.003,18 | 9.028,64 |
| 10 | 917,87 | 9.178,68 |
| 11 | 848,20 | 9.330,21 |
| 12 | 790,15 | 9.481,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.427,92 | 7.427,92 |
| 2 | 3.984,34 | 7.968,67 |
| 3 | 2.706,73 | 8.120,20 |
| 4 | 2.067,75 | 8.270,99 |
| 5 | 1.684,65 | 8.423,26 |
| 6 | 1.429,01 | 8.574,05 |
| 7 | 1.246,40 | 8.724,83 |
| 8 | 1.109,55 | 8.876,36 |
| 9 | 1.003,18 | 9.028,64 |
| 10 | 917,87 | 9.178,68 |
| 11 | 848,20 | 9.330,21 |
| 12 | 790,15 | 9.481,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.427,92 | 7.427,92 |
| 2 | 3.984,34 | 7.968,67 |
| 3 | 2.706,73 | 8.120,20 |
| 4 | 2.067,75 | 8.270,99 |
| 5 | 1.684,65 | 8.423,26 |
| 6 | 1.429,01 | 8.574,05 |
| 7 | 1.246,40 | 8.724,83 |
| 8 | 1.109,55 | 8.876,36 |
| 9 | 1.003,18 | 9.028,64 |
| 10 | 917,87 | 9.178,68 |
| 11 | 848,20 | 9.330,21 |
| 12 | 790,15 | 9.481,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.427,92 | 7.427,92 |
| 2 | 3.984,34 | 7.968,67 |
| 3 | 2.706,73 | 8.120,20 |
| 4 | 2.067,75 | 8.270,99 |
| 5 | 1.684,65 | 8.423,26 |
| 6 | 1.429,01 | 8.574,05 |
| 7 | 1.246,40 | 8.724,83 |
| 8 | 1.109,55 | 8.876,36 |
| 9 | 1.003,18 | 9.028,64 |
| 10 | 917,87 | 9.178,68 |
| 11 | 848,20 | 9.330,21 |
| 12 | 790,15 | 9.481,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.427,92 | 7.427,92 |
| 2 | 3.984,34 | 7.968,67 |
| 3 | 2.706,73 | 8.120,20 |
| 4 | 2.067,75 | 8.270,99 |
| 5 | 1.684,65 | 8.423,26 |
| 6 | 1.429,01 | 8.574,05 |
| 7 | 1.246,40 | 8.724,83 |
| 8 | 1.109,55 | 8.876,36 |
| 9 | 1.003,18 | 9.028,64 |
| 10 | 917,87 | 9.178,68 |
| 11 | 848,20 | 9.330,21 |
| 12 | 790,15 | 9.481,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.427,92 | 7.427,92 |
| 2 | 3.984,34 | 7.968,67 |
| 3 | 2.706,73 | 8.120,20 |
| 4 | 2.067,75 | 8.270,99 |
| 5 | 1.684,65 | 8.423,26 |
| 6 | 1.429,01 | 8.574,05 |
| 7 | 1.246,40 | 8.724,83 |
| 8 | 1.109,55 | 8.876,36 |
| 9 | 1.003,18 | 9.028,64 |
| 10 | 917,87 | 9.178,68 |
| 11 | 846,18 | 9.307,93 |
| 12 | 790,15 | 9.481,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.427,92 | 7.427,92 |
| 2 | 3.984,34 | 7.968,67 |
| 3 | 2.706,73 | 8.120,20 |
| 4 | 2.067,75 | 8.270,99 |
| 5 | 1.684,65 | 8.423,26 |
| 6 | 1.429,01 | 8.574,05 |
| 7 | 1.246,40 | 8.724,83 |
| 8 | 1.109,55 | 8.876,36 |
| 9 | 1.003,18 | 9.028,64 |
| 10 | 917,87 | 9.178,68 |
| 11 | 846,18 | 9.307,93 |
| 12 | 790,15 | 9.481,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.427,92 | 7.427,92 |
| 2 | 3.984,34 | 7.968,67 |
| 3 | 2.706,73 | 8.120,20 |
| 4 | 2.067,75 | 8.270,99 |
| 5 | 1.684,65 | 8.423,26 |
| 6 | 1.429,01 | 8.574,05 |
| 7 | 1.246,40 | 8.724,83 |
| 8 | 1.109,55 | 8.876,36 |
| 9 | 1.003,18 | 9.028,64 |
| 10 | 917,87 | 9.178,68 |
| 11 | 846,18 | 9.307,93 |
| 12 | 790,15 | 9.481,74 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.