13,3 * 4.7 cm - 47 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,9 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,3 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 47 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.129,51 | 4.129,51 |
| 2 | 2.215,07 | 4.430,14 |
| 3 | 1.504,79 | 4.514,38 |
| 4 | 1.149,55 | 4.598,21 |
| 5 | 936,57 | 4.682,86 |
| 6 | 794,45 | 4.766,69 |
| 7 | 692,93 | 4.850,52 |
| 8 | 616,85 | 4.934,76 |
| 9 | 557,71 | 5.019,42 |
| 10 | 510,28 | 5.102,84 |
| 11 | 471,55 | 5.187,08 |
| 12 | 439,28 | 5.271,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.129,51 | 4.129,51 |
| 2 | 2.215,07 | 4.430,14 |
| 3 | 1.504,79 | 4.514,38 |
| 4 | 1.149,55 | 4.598,21 |
| 5 | 936,57 | 4.682,86 |
| 6 | 794,45 | 4.766,69 |
| 7 | 692,93 | 4.850,52 |
| 8 | 616,85 | 4.934,76 |
| 9 | 557,71 | 5.019,42 |
| 10 | 510,28 | 5.102,84 |
| 11 | 471,55 | 5.187,08 |
| 12 | 439,28 | 5.271,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.129,51 | 4.129,51 |
| 2 | 2.215,07 | 4.430,14 |
| 3 | 1.504,79 | 4.514,38 |
| 4 | 1.149,55 | 4.598,21 |
| 5 | 936,57 | 4.682,86 |
| 6 | 794,45 | 4.766,69 |
| 7 | 692,93 | 4.850,52 |
| 8 | 616,85 | 4.934,76 |
| 9 | 557,71 | 5.019,42 |
| 10 | 510,28 | 5.102,84 |
| 11 | 471,55 | 5.187,08 |
| 12 | 439,28 | 5.271,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.129,51 | 4.129,51 |
| 2 | 2.215,07 | 4.430,14 |
| 3 | 1.504,79 | 4.514,38 |
| 4 | 1.149,55 | 4.598,21 |
| 5 | 936,57 | 4.682,86 |
| 6 | 794,45 | 4.766,69 |
| 7 | 692,93 | 4.850,52 |
| 8 | 616,85 | 4.934,76 |
| 9 | 557,71 | 5.019,42 |
| 10 | 510,28 | 5.102,84 |
| 11 | 471,55 | 5.187,08 |
| 12 | 439,28 | 5.271,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.129,51 | 4.129,51 |
| 2 | 2.215,07 | 4.430,14 |
| 3 | 1.504,79 | 4.514,38 |
| 4 | 1.149,55 | 4.598,21 |
| 5 | 936,57 | 4.682,86 |
| 6 | 794,45 | 4.766,69 |
| 7 | 692,93 | 4.850,52 |
| 8 | 616,85 | 4.934,76 |
| 9 | 557,71 | 5.019,42 |
| 10 | 510,28 | 5.102,84 |
| 11 | 471,55 | 5.187,08 |
| 12 | 439,28 | 5.271,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.129,51 | 4.129,51 |
| 2 | 2.215,07 | 4.430,14 |
| 3 | 1.504,79 | 4.514,38 |
| 4 | 1.149,55 | 4.598,21 |
| 5 | 936,57 | 4.682,86 |
| 6 | 794,45 | 4.766,69 |
| 7 | 692,93 | 4.850,52 |
| 8 | 616,85 | 4.934,76 |
| 9 | 557,71 | 5.019,42 |
| 10 | 510,28 | 5.102,84 |
| 11 | 470,43 | 5.174,69 |
| 12 | 439,28 | 5.271,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.129,51 | 4.129,51 |
| 2 | 2.215,07 | 4.430,14 |
| 3 | 1.504,79 | 4.514,38 |
| 4 | 1.149,55 | 4.598,21 |
| 5 | 936,57 | 4.682,86 |
| 6 | 794,45 | 4.766,69 |
| 7 | 692,93 | 4.850,52 |
| 8 | 616,85 | 4.934,76 |
| 9 | 557,71 | 5.019,42 |
| 10 | 510,28 | 5.102,84 |
| 11 | 470,43 | 5.174,69 |
| 12 | 439,28 | 5.271,32 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.129,51 | 4.129,51 |
| 2 | 2.215,07 | 4.430,14 |
| 3 | 1.504,79 | 4.514,38 |
| 4 | 1.149,55 | 4.598,21 |
| 5 | 936,57 | 4.682,86 |
| 6 | 794,45 | 4.766,69 |
| 7 | 692,93 | 4.850,52 |
| 8 | 616,85 | 4.934,76 |
| 9 | 557,71 | 5.019,42 |
| 10 | 510,28 | 5.102,84 |
| 11 | 470,43 | 5.174,69 |
| 12 | 439,28 | 5.271,32 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.