15 * 4 cm - 49 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 49 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.114,19 | 4.114,19 |
| 2 | 2.206,85 | 4.413,70 |
| 3 | 1.499,21 | 4.497,63 |
| 4 | 1.145,29 | 4.581,15 |
| 5 | 933,10 | 4.665,49 |
| 6 | 791,50 | 4.749,01 |
| 7 | 690,36 | 4.832,53 |
| 8 | 614,56 | 4.916,46 |
| 9 | 555,64 | 5.000,80 |
| 10 | 508,39 | 5.083,90 |
| 11 | 469,80 | 5.167,83 |
| 12 | 437,65 | 5.251,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.114,19 | 4.114,19 |
| 2 | 2.206,85 | 4.413,70 |
| 3 | 1.499,21 | 4.497,63 |
| 4 | 1.145,29 | 4.581,15 |
| 5 | 933,10 | 4.665,49 |
| 6 | 791,50 | 4.749,01 |
| 7 | 690,36 | 4.832,53 |
| 8 | 614,56 | 4.916,46 |
| 9 | 555,64 | 5.000,80 |
| 10 | 508,39 | 5.083,90 |
| 11 | 469,80 | 5.167,83 |
| 12 | 437,65 | 5.251,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.114,19 | 4.114,19 |
| 2 | 2.206,85 | 4.413,70 |
| 3 | 1.499,21 | 4.497,63 |
| 4 | 1.145,29 | 4.581,15 |
| 5 | 933,10 | 4.665,49 |
| 6 | 791,50 | 4.749,01 |
| 7 | 690,36 | 4.832,53 |
| 8 | 614,56 | 4.916,46 |
| 9 | 555,64 | 5.000,80 |
| 10 | 508,39 | 5.083,90 |
| 11 | 469,80 | 5.167,83 |
| 12 | 437,65 | 5.251,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.114,19 | 4.114,19 |
| 2 | 2.206,85 | 4.413,70 |
| 3 | 1.499,21 | 4.497,63 |
| 4 | 1.145,29 | 4.581,15 |
| 5 | 933,10 | 4.665,49 |
| 6 | 791,50 | 4.749,01 |
| 7 | 690,36 | 4.832,53 |
| 8 | 614,56 | 4.916,46 |
| 9 | 555,64 | 5.000,80 |
| 10 | 508,39 | 5.083,90 |
| 11 | 469,80 | 5.167,83 |
| 12 | 437,65 | 5.251,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.114,19 | 4.114,19 |
| 2 | 2.206,85 | 4.413,70 |
| 3 | 1.499,21 | 4.497,63 |
| 4 | 1.145,29 | 4.581,15 |
| 5 | 933,10 | 4.665,49 |
| 6 | 791,50 | 4.749,01 |
| 7 | 690,36 | 4.832,53 |
| 8 | 614,56 | 4.916,46 |
| 9 | 555,64 | 5.000,80 |
| 10 | 508,39 | 5.083,90 |
| 11 | 469,80 | 5.167,83 |
| 12 | 437,65 | 5.251,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.114,19 | 4.114,19 |
| 2 | 2.206,85 | 4.413,70 |
| 3 | 1.499,21 | 4.497,63 |
| 4 | 1.145,29 | 4.581,15 |
| 5 | 933,10 | 4.665,49 |
| 6 | 791,50 | 4.749,01 |
| 7 | 690,36 | 4.832,53 |
| 8 | 614,56 | 4.916,46 |
| 9 | 555,64 | 5.000,80 |
| 10 | 508,39 | 5.083,90 |
| 11 | 468,68 | 5.155,49 |
| 12 | 437,65 | 5.251,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.114,19 | 4.114,19 |
| 2 | 2.206,85 | 4.413,70 |
| 3 | 1.499,21 | 4.497,63 |
| 4 | 1.145,29 | 4.581,15 |
| 5 | 933,10 | 4.665,49 |
| 6 | 791,50 | 4.749,01 |
| 7 | 690,36 | 4.832,53 |
| 8 | 614,56 | 4.916,46 |
| 9 | 555,64 | 5.000,80 |
| 10 | 508,39 | 5.083,90 |
| 11 | 468,68 | 5.155,49 |
| 12 | 437,65 | 5.251,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.114,19 | 4.114,19 |
| 2 | 2.206,85 | 4.413,70 |
| 3 | 1.499,21 | 4.497,63 |
| 4 | 1.145,29 | 4.581,15 |
| 5 | 933,10 | 4.665,49 |
| 6 | 791,50 | 4.749,01 |
| 7 | 690,36 | 4.832,53 |
| 8 | 614,56 | 4.916,46 |
| 9 | 555,64 | 5.000,80 |
| 10 | 508,39 | 5.083,90 |
| 11 | 468,68 | 5.155,49 |
| 12 | 437,65 | 5.251,76 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.