14 * 4.3 cm - 45 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.136,70 | 4.136,70 |
| 2 | 2.218,93 | 4.437,85 |
| 3 | 1.507,41 | 4.522,24 |
| 4 | 1.151,56 | 4.606,22 |
| 5 | 938,20 | 4.691,02 |
| 6 | 795,83 | 4.774,99 |
| 7 | 694,14 | 4.858,97 |
| 8 | 617,92 | 4.943,36 |
| 9 | 558,68 | 5.028,16 |
| 10 | 511,17 | 5.111,72 |
| 11 | 472,37 | 5.196,11 |
| 12 | 440,04 | 5.280,50 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.136,70 | 4.136,70 |
| 2 | 2.218,93 | 4.437,85 |
| 3 | 1.507,41 | 4.522,24 |
| 4 | 1.151,56 | 4.606,22 |
| 5 | 938,20 | 4.691,02 |
| 6 | 795,83 | 4.774,99 |
| 7 | 694,14 | 4.858,97 |
| 8 | 617,92 | 4.943,36 |
| 9 | 558,68 | 5.028,16 |
| 10 | 511,17 | 5.111,72 |
| 11 | 472,37 | 5.196,11 |
| 12 | 440,04 | 5.280,50 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.136,70 | 4.136,70 |
| 2 | 2.218,93 | 4.437,85 |
| 3 | 1.507,41 | 4.522,24 |
| 4 | 1.151,56 | 4.606,22 |
| 5 | 938,20 | 4.691,02 |
| 6 | 795,83 | 4.774,99 |
| 7 | 694,14 | 4.858,97 |
| 8 | 617,92 | 4.943,36 |
| 9 | 558,68 | 5.028,16 |
| 10 | 511,17 | 5.111,72 |
| 11 | 472,37 | 5.196,11 |
| 12 | 440,04 | 5.280,50 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.136,70 | 4.136,70 |
| 2 | 2.218,93 | 4.437,85 |
| 3 | 1.507,41 | 4.522,24 |
| 4 | 1.151,56 | 4.606,22 |
| 5 | 938,20 | 4.691,02 |
| 6 | 795,83 | 4.774,99 |
| 7 | 694,14 | 4.858,97 |
| 8 | 617,92 | 4.943,36 |
| 9 | 558,68 | 5.028,16 |
| 10 | 511,17 | 5.111,72 |
| 11 | 472,37 | 5.196,11 |
| 12 | 440,04 | 5.280,50 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.136,70 | 4.136,70 |
| 2 | 2.218,93 | 4.437,85 |
| 3 | 1.507,41 | 4.522,24 |
| 4 | 1.151,56 | 4.606,22 |
| 5 | 938,20 | 4.691,02 |
| 6 | 795,83 | 4.774,99 |
| 7 | 694,14 | 4.858,97 |
| 8 | 617,92 | 4.943,36 |
| 9 | 558,68 | 5.028,16 |
| 10 | 511,17 | 5.111,72 |
| 11 | 472,37 | 5.196,11 |
| 12 | 440,04 | 5.280,50 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.136,70 | 4.136,70 |
| 2 | 2.218,93 | 4.437,85 |
| 3 | 1.507,41 | 4.522,24 |
| 4 | 1.151,56 | 4.606,22 |
| 5 | 938,20 | 4.691,02 |
| 6 | 795,83 | 4.774,99 |
| 7 | 694,14 | 4.858,97 |
| 8 | 617,92 | 4.943,36 |
| 9 | 558,68 | 5.028,16 |
| 10 | 511,17 | 5.111,72 |
| 11 | 471,25 | 5.183,70 |
| 12 | 440,04 | 5.280,50 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.136,70 | 4.136,70 |
| 2 | 2.218,93 | 4.437,85 |
| 3 | 1.507,41 | 4.522,24 |
| 4 | 1.151,56 | 4.606,22 |
| 5 | 938,20 | 4.691,02 |
| 6 | 795,83 | 4.774,99 |
| 7 | 694,14 | 4.858,97 |
| 8 | 617,92 | 4.943,36 |
| 9 | 558,68 | 5.028,16 |
| 10 | 511,17 | 5.111,72 |
| 11 | 471,25 | 5.183,70 |
| 12 | 440,04 | 5.280,50 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.136,70 | 4.136,70 |
| 2 | 2.218,93 | 4.437,85 |
| 3 | 1.507,41 | 4.522,24 |
| 4 | 1.151,56 | 4.606,22 |
| 5 | 938,20 | 4.691,02 |
| 6 | 795,83 | 4.774,99 |
| 7 | 694,14 | 4.858,97 |
| 8 | 617,92 | 4.943,36 |
| 9 | 558,68 | 5.028,16 |
| 10 | 511,17 | 5.111,72 |
| 11 | 471,25 | 5.183,70 |
| 12 | 440,04 | 5.280,50 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.