14,5 * 5 cm - 47 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 47 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.157,24 | 4.157,24 |
| 2 | 2.229,95 | 4.459,89 |
| 3 | 1.514,90 | 4.544,69 |
| 4 | 1.157,27 | 4.629,09 |
| 5 | 942,86 | 4.714,31 |
| 6 | 799,78 | 4.798,70 |
| 7 | 697,58 | 4.883,09 |
| 8 | 620,99 | 4.967,90 |
| 9 | 561,46 | 5.053,13 |
| 10 | 513,71 | 5.137,10 |
| 11 | 474,72 | 5.221,91 |
| 12 | 442,23 | 5.306,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.157,24 | 4.157,24 |
| 2 | 2.229,95 | 4.459,89 |
| 3 | 1.514,90 | 4.544,69 |
| 4 | 1.157,27 | 4.629,09 |
| 5 | 942,86 | 4.714,31 |
| 6 | 799,78 | 4.798,70 |
| 7 | 697,58 | 4.883,09 |
| 8 | 620,99 | 4.967,90 |
| 9 | 561,46 | 5.053,13 |
| 10 | 513,71 | 5.137,10 |
| 11 | 474,72 | 5.221,91 |
| 12 | 442,23 | 5.306,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.157,24 | 4.157,24 |
| 2 | 2.229,95 | 4.459,89 |
| 3 | 1.514,90 | 4.544,69 |
| 4 | 1.157,27 | 4.629,09 |
| 5 | 942,86 | 4.714,31 |
| 6 | 799,78 | 4.798,70 |
| 7 | 697,58 | 4.883,09 |
| 8 | 620,99 | 4.967,90 |
| 9 | 561,46 | 5.053,13 |
| 10 | 513,71 | 5.137,10 |
| 11 | 474,72 | 5.221,91 |
| 12 | 442,23 | 5.306,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.157,24 | 4.157,24 |
| 2 | 2.229,95 | 4.459,89 |
| 3 | 1.514,90 | 4.544,69 |
| 4 | 1.157,27 | 4.629,09 |
| 5 | 942,86 | 4.714,31 |
| 6 | 799,78 | 4.798,70 |
| 7 | 697,58 | 4.883,09 |
| 8 | 620,99 | 4.967,90 |
| 9 | 561,46 | 5.053,13 |
| 10 | 513,71 | 5.137,10 |
| 11 | 474,72 | 5.221,91 |
| 12 | 442,23 | 5.306,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.157,24 | 4.157,24 |
| 2 | 2.229,95 | 4.459,89 |
| 3 | 1.514,90 | 4.544,69 |
| 4 | 1.157,27 | 4.629,09 |
| 5 | 942,86 | 4.714,31 |
| 6 | 799,78 | 4.798,70 |
| 7 | 697,58 | 4.883,09 |
| 8 | 620,99 | 4.967,90 |
| 9 | 561,46 | 5.053,13 |
| 10 | 513,71 | 5.137,10 |
| 11 | 474,72 | 5.221,91 |
| 12 | 442,23 | 5.306,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.157,24 | 4.157,24 |
| 2 | 2.229,95 | 4.459,89 |
| 3 | 1.514,90 | 4.544,69 |
| 4 | 1.157,27 | 4.629,09 |
| 5 | 942,86 | 4.714,31 |
| 6 | 799,78 | 4.798,70 |
| 7 | 697,58 | 4.883,09 |
| 8 | 620,99 | 4.967,90 |
| 9 | 561,46 | 5.053,13 |
| 10 | 513,71 | 5.137,10 |
| 11 | 473,59 | 5.209,44 |
| 12 | 442,23 | 5.306,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.157,24 | 4.157,24 |
| 2 | 2.229,95 | 4.459,89 |
| 3 | 1.514,90 | 4.544,69 |
| 4 | 1.157,27 | 4.629,09 |
| 5 | 942,86 | 4.714,31 |
| 6 | 799,78 | 4.798,70 |
| 7 | 697,58 | 4.883,09 |
| 8 | 620,99 | 4.967,90 |
| 9 | 561,46 | 5.053,13 |
| 10 | 513,71 | 5.137,10 |
| 11 | 473,59 | 5.209,44 |
| 12 | 442,23 | 5.306,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.157,24 | 4.157,24 |
| 2 | 2.229,95 | 4.459,89 |
| 3 | 1.514,90 | 4.544,69 |
| 4 | 1.157,27 | 4.629,09 |
| 5 | 942,86 | 4.714,31 |
| 6 | 799,78 | 4.798,70 |
| 7 | 697,58 | 4.883,09 |
| 8 | 620,99 | 4.967,90 |
| 9 | 561,46 | 5.053,13 |
| 10 | 513,71 | 5.137,10 |
| 11 | 473,59 | 5.209,44 |
| 12 | 442,23 | 5.306,72 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.