14 * 4,7 cm - 43 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 43 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.138,06 | 4.138,06 |
| 2 | 2.219,66 | 4.439,31 |
| 3 | 1.507,91 | 4.523,73 |
| 4 | 1.151,93 | 4.607,73 |
| 5 | 938,51 | 4.692,56 |
| 6 | 796,09 | 4.776,56 |
| 7 | 694,37 | 4.860,57 |
| 8 | 618,12 | 4.944,98 |
| 9 | 558,87 | 5.029,81 |
| 10 | 511,34 | 5.113,40 |
| 11 | 472,53 | 5.197,82 |
| 12 | 440,19 | 5.282,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.138,06 | 4.138,06 |
| 2 | 2.219,66 | 4.439,31 |
| 3 | 1.507,91 | 4.523,73 |
| 4 | 1.151,93 | 4.607,73 |
| 5 | 938,51 | 4.692,56 |
| 6 | 796,09 | 4.776,56 |
| 7 | 694,37 | 4.860,57 |
| 8 | 618,12 | 4.944,98 |
| 9 | 558,87 | 5.029,81 |
| 10 | 511,34 | 5.113,40 |
| 11 | 472,53 | 5.197,82 |
| 12 | 440,19 | 5.282,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.138,06 | 4.138,06 |
| 2 | 2.219,66 | 4.439,31 |
| 3 | 1.507,91 | 4.523,73 |
| 4 | 1.151,93 | 4.607,73 |
| 5 | 938,51 | 4.692,56 |
| 6 | 796,09 | 4.776,56 |
| 7 | 694,37 | 4.860,57 |
| 8 | 618,12 | 4.944,98 |
| 9 | 558,87 | 5.029,81 |
| 10 | 511,34 | 5.113,40 |
| 11 | 472,53 | 5.197,82 |
| 12 | 440,19 | 5.282,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.138,06 | 4.138,06 |
| 2 | 2.219,66 | 4.439,31 |
| 3 | 1.507,91 | 4.523,73 |
| 4 | 1.151,93 | 4.607,73 |
| 5 | 938,51 | 4.692,56 |
| 6 | 796,09 | 4.776,56 |
| 7 | 694,37 | 4.860,57 |
| 8 | 618,12 | 4.944,98 |
| 9 | 558,87 | 5.029,81 |
| 10 | 511,34 | 5.113,40 |
| 11 | 472,53 | 5.197,82 |
| 12 | 440,19 | 5.282,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.138,06 | 4.138,06 |
| 2 | 2.219,66 | 4.439,31 |
| 3 | 1.507,91 | 4.523,73 |
| 4 | 1.151,93 | 4.607,73 |
| 5 | 938,51 | 4.692,56 |
| 6 | 796,09 | 4.776,56 |
| 7 | 694,37 | 4.860,57 |
| 8 | 618,12 | 4.944,98 |
| 9 | 558,87 | 5.029,81 |
| 10 | 511,34 | 5.113,40 |
| 11 | 472,53 | 5.197,82 |
| 12 | 440,19 | 5.282,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.138,06 | 4.138,06 |
| 2 | 2.219,66 | 4.439,31 |
| 3 | 1.507,91 | 4.523,73 |
| 4 | 1.151,93 | 4.607,73 |
| 5 | 938,51 | 4.692,56 |
| 6 | 796,09 | 4.776,56 |
| 7 | 694,37 | 4.860,57 |
| 8 | 618,12 | 4.944,98 |
| 9 | 558,87 | 5.029,81 |
| 10 | 511,34 | 5.113,40 |
| 11 | 471,40 | 5.185,40 |
| 12 | 440,19 | 5.282,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.138,06 | 4.138,06 |
| 2 | 2.219,66 | 4.439,31 |
| 3 | 1.507,91 | 4.523,73 |
| 4 | 1.151,93 | 4.607,73 |
| 5 | 938,51 | 4.692,56 |
| 6 | 796,09 | 4.776,56 |
| 7 | 694,37 | 4.860,57 |
| 8 | 618,12 | 4.944,98 |
| 9 | 558,87 | 5.029,81 |
| 10 | 511,34 | 5.113,40 |
| 11 | 471,40 | 5.185,40 |
| 12 | 440,19 | 5.282,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.138,06 | 4.138,06 |
| 2 | 2.219,66 | 4.439,31 |
| 3 | 1.507,91 | 4.523,73 |
| 4 | 1.151,93 | 4.607,73 |
| 5 | 938,51 | 4.692,56 |
| 6 | 796,09 | 4.776,56 |
| 7 | 694,37 | 4.860,57 |
| 8 | 618,12 | 4.944,98 |
| 9 | 558,87 | 5.029,81 |
| 10 | 511,34 | 5.113,40 |
| 11 | 471,40 | 5.185,40 |
| 12 | 440,19 | 5.282,23 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.