13,5 * 4,3 cm - 35 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 35 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.005,01 | 4.005,01 |
| 2 | 2.148,29 | 4.296,57 |
| 3 | 1.459,43 | 4.378,28 |
| 4 | 1.114,90 | 4.459,58 |
| 5 | 908,34 | 4.541,68 |
| 6 | 770,50 | 4.622,98 |
| 7 | 672,04 | 4.704,28 |
| 8 | 598,25 | 4.785,99 |
| 9 | 540,90 | 4.868,09 |
| 10 | 494,90 | 4.948,99 |
| 11 | 457,34 | 5.030,69 |
| 12 | 426,03 | 5.112,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.005,01 | 4.005,01 |
| 2 | 2.148,29 | 4.296,57 |
| 3 | 1.459,43 | 4.378,28 |
| 4 | 1.114,90 | 4.459,58 |
| 5 | 908,34 | 4.541,68 |
| 6 | 770,50 | 4.622,98 |
| 7 | 672,04 | 4.704,28 |
| 8 | 598,25 | 4.785,99 |
| 9 | 540,90 | 4.868,09 |
| 10 | 494,90 | 4.948,99 |
| 11 | 457,34 | 5.030,69 |
| 12 | 426,03 | 5.112,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.005,01 | 4.005,01 |
| 2 | 2.148,29 | 4.296,57 |
| 3 | 1.459,43 | 4.378,28 |
| 4 | 1.114,90 | 4.459,58 |
| 5 | 908,34 | 4.541,68 |
| 6 | 770,50 | 4.622,98 |
| 7 | 672,04 | 4.704,28 |
| 8 | 598,25 | 4.785,99 |
| 9 | 540,90 | 4.868,09 |
| 10 | 494,90 | 4.948,99 |
| 11 | 457,34 | 5.030,69 |
| 12 | 426,03 | 5.112,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.005,01 | 4.005,01 |
| 2 | 2.148,29 | 4.296,57 |
| 3 | 1.459,43 | 4.378,28 |
| 4 | 1.114,90 | 4.459,58 |
| 5 | 908,34 | 4.541,68 |
| 6 | 770,50 | 4.622,98 |
| 7 | 672,04 | 4.704,28 |
| 8 | 598,25 | 4.785,99 |
| 9 | 540,90 | 4.868,09 |
| 10 | 494,90 | 4.948,99 |
| 11 | 457,34 | 5.030,69 |
| 12 | 426,03 | 5.112,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.005,01 | 4.005,01 |
| 2 | 2.148,29 | 4.296,57 |
| 3 | 1.459,43 | 4.378,28 |
| 4 | 1.114,90 | 4.459,58 |
| 5 | 908,34 | 4.541,68 |
| 6 | 770,50 | 4.622,98 |
| 7 | 672,04 | 4.704,28 |
| 8 | 598,25 | 4.785,99 |
| 9 | 540,90 | 4.868,09 |
| 10 | 494,90 | 4.948,99 |
| 11 | 457,34 | 5.030,69 |
| 12 | 426,03 | 5.112,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.005,01 | 4.005,01 |
| 2 | 2.148,29 | 4.296,57 |
| 3 | 1.459,43 | 4.378,28 |
| 4 | 1.114,90 | 4.459,58 |
| 5 | 908,34 | 4.541,68 |
| 6 | 770,50 | 4.622,98 |
| 7 | 672,04 | 4.704,28 |
| 8 | 598,25 | 4.785,99 |
| 9 | 540,90 | 4.868,09 |
| 10 | 494,90 | 4.948,99 |
| 11 | 456,24 | 5.018,68 |
| 12 | 426,03 | 5.112,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.005,01 | 4.005,01 |
| 2 | 2.148,29 | 4.296,57 |
| 3 | 1.459,43 | 4.378,28 |
| 4 | 1.114,90 | 4.459,58 |
| 5 | 908,34 | 4.541,68 |
| 6 | 770,50 | 4.622,98 |
| 7 | 672,04 | 4.704,28 |
| 8 | 598,25 | 4.785,99 |
| 9 | 540,90 | 4.868,09 |
| 10 | 494,90 | 4.948,99 |
| 11 | 456,24 | 5.018,68 |
| 12 | 426,03 | 5.112,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.005,01 | 4.005,01 |
| 2 | 2.148,29 | 4.296,57 |
| 3 | 1.459,43 | 4.378,28 |
| 4 | 1.114,90 | 4.459,58 |
| 5 | 908,34 | 4.541,68 |
| 6 | 770,50 | 4.622,98 |
| 7 | 672,04 | 4.704,28 |
| 8 | 598,25 | 4.785,99 |
| 9 | 540,90 | 4.868,09 |
| 10 | 494,90 | 4.948,99 |
| 11 | 456,24 | 5.018,68 |
| 12 | 426,03 | 5.112,40 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.