14 * 4,5 cm - 32 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 32 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.851,82 | 3.851,82 |
| 2 | 2.066,12 | 4.132,23 |
| 3 | 1.403,60 | 4.210,81 |
| 4 | 1.072,25 | 4.289,00 |
| 5 | 873,59 | 4.367,96 |
| 6 | 741,03 | 4.446,16 |
| 7 | 646,34 | 4.524,35 |
| 8 | 575,37 | 4.602,92 |
| 9 | 520,21 | 4.681,89 |
| 10 | 475,97 | 4.759,69 |
| 11 | 439,84 | 4.838,27 |
| 12 | 409,74 | 4.916,85 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.851,82 | 3.851,82 |
| 2 | 2.066,12 | 4.132,23 |
| 3 | 1.403,60 | 4.210,81 |
| 4 | 1.072,25 | 4.289,00 |
| 5 | 873,59 | 4.367,96 |
| 6 | 741,03 | 4.446,16 |
| 7 | 646,34 | 4.524,35 |
| 8 | 575,37 | 4.602,92 |
| 9 | 520,21 | 4.681,89 |
| 10 | 475,97 | 4.759,69 |
| 11 | 439,84 | 4.838,27 |
| 12 | 409,74 | 4.916,85 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.851,82 | 3.851,82 |
| 2 | 2.066,12 | 4.132,23 |
| 3 | 1.403,60 | 4.210,81 |
| 4 | 1.072,25 | 4.289,00 |
| 5 | 873,59 | 4.367,96 |
| 6 | 741,03 | 4.446,16 |
| 7 | 646,34 | 4.524,35 |
| 8 | 575,37 | 4.602,92 |
| 9 | 520,21 | 4.681,89 |
| 10 | 475,97 | 4.759,69 |
| 11 | 439,84 | 4.838,27 |
| 12 | 409,74 | 4.916,85 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.851,82 | 3.851,82 |
| 2 | 2.066,12 | 4.132,23 |
| 3 | 1.403,60 | 4.210,81 |
| 4 | 1.072,25 | 4.289,00 |
| 5 | 873,59 | 4.367,96 |
| 6 | 741,03 | 4.446,16 |
| 7 | 646,34 | 4.524,35 |
| 8 | 575,37 | 4.602,92 |
| 9 | 520,21 | 4.681,89 |
| 10 | 475,97 | 4.759,69 |
| 11 | 439,84 | 4.838,27 |
| 12 | 409,74 | 4.916,85 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.851,82 | 3.851,82 |
| 2 | 2.066,12 | 4.132,23 |
| 3 | 1.403,60 | 4.210,81 |
| 4 | 1.072,25 | 4.289,00 |
| 5 | 873,59 | 4.367,96 |
| 6 | 741,03 | 4.446,16 |
| 7 | 646,34 | 4.524,35 |
| 8 | 575,37 | 4.602,92 |
| 9 | 520,21 | 4.681,89 |
| 10 | 475,97 | 4.759,69 |
| 11 | 439,84 | 4.838,27 |
| 12 | 409,74 | 4.916,85 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.851,82 | 3.851,82 |
| 2 | 2.066,12 | 4.132,23 |
| 3 | 1.403,60 | 4.210,81 |
| 4 | 1.072,25 | 4.289,00 |
| 5 | 873,59 | 4.367,96 |
| 6 | 741,03 | 4.446,16 |
| 7 | 646,34 | 4.524,35 |
| 8 | 575,37 | 4.602,92 |
| 9 | 520,21 | 4.681,89 |
| 10 | 475,97 | 4.759,69 |
| 11 | 438,79 | 4.826,72 |
| 12 | 409,74 | 4.916,85 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.851,82 | 3.851,82 |
| 2 | 2.066,12 | 4.132,23 |
| 3 | 1.403,60 | 4.210,81 |
| 4 | 1.072,25 | 4.289,00 |
| 5 | 873,59 | 4.367,96 |
| 6 | 741,03 | 4.446,16 |
| 7 | 646,34 | 4.524,35 |
| 8 | 575,37 | 4.602,92 |
| 9 | 520,21 | 4.681,89 |
| 10 | 475,97 | 4.759,69 |
| 11 | 438,79 | 4.826,72 |
| 12 | 409,74 | 4.916,85 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.851,82 | 3.851,82 |
| 2 | 2.066,12 | 4.132,23 |
| 3 | 1.403,60 | 4.210,81 |
| 4 | 1.072,25 | 4.289,00 |
| 5 | 873,59 | 4.367,96 |
| 6 | 741,03 | 4.446,16 |
| 7 | 646,34 | 4.524,35 |
| 8 | 575,37 | 4.602,92 |
| 9 | 520,21 | 4.681,89 |
| 10 | 475,97 | 4.759,69 |
| 11 | 438,79 | 4.826,72 |
| 12 | 409,74 | 4.916,85 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.