14 * 5 cm - 42 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 42 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.620,75 | 5.620,75 |
| 2 | 3.014,97 | 6.029,94 |
| 3 | 2.048,20 | 6.144,60 |
| 4 | 1.564,68 | 6.258,71 |
| 5 | 1.274,79 | 6.373,93 |
| 6 | 1.081,34 | 6.488,03 |
| 7 | 943,16 | 6.602,13 |
| 8 | 839,60 | 6.716,80 |
| 9 | 759,11 | 6.832,02 |
| 10 | 694,56 | 6.945,56 |
| 11 | 641,84 | 7.060,22 |
| 12 | 597,91 | 7.174,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.620,75 | 5.620,75 |
| 2 | 3.014,97 | 6.029,94 |
| 3 | 2.048,20 | 6.144,60 |
| 4 | 1.564,68 | 6.258,71 |
| 5 | 1.274,79 | 6.373,93 |
| 6 | 1.081,34 | 6.488,03 |
| 7 | 943,16 | 6.602,13 |
| 8 | 839,60 | 6.716,80 |
| 9 | 759,11 | 6.832,02 |
| 10 | 694,56 | 6.945,56 |
| 11 | 641,84 | 7.060,22 |
| 12 | 597,91 | 7.174,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.620,75 | 5.620,75 |
| 2 | 3.014,97 | 6.029,94 |
| 3 | 2.048,20 | 6.144,60 |
| 4 | 1.564,68 | 6.258,71 |
| 5 | 1.274,79 | 6.373,93 |
| 6 | 1.081,34 | 6.488,03 |
| 7 | 943,16 | 6.602,13 |
| 8 | 839,60 | 6.716,80 |
| 9 | 759,11 | 6.832,02 |
| 10 | 694,56 | 6.945,56 |
| 11 | 641,84 | 7.060,22 |
| 12 | 597,91 | 7.174,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.620,75 | 5.620,75 |
| 2 | 3.014,97 | 6.029,94 |
| 3 | 2.048,20 | 6.144,60 |
| 4 | 1.564,68 | 6.258,71 |
| 5 | 1.274,79 | 6.373,93 |
| 6 | 1.081,34 | 6.488,03 |
| 7 | 943,16 | 6.602,13 |
| 8 | 839,60 | 6.716,80 |
| 9 | 759,11 | 6.832,02 |
| 10 | 694,56 | 6.945,56 |
| 11 | 641,84 | 7.060,22 |
| 12 | 597,91 | 7.174,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.620,75 | 5.620,75 |
| 2 | 3.014,97 | 6.029,94 |
| 3 | 2.048,20 | 6.144,60 |
| 4 | 1.564,68 | 6.258,71 |
| 5 | 1.274,79 | 6.373,93 |
| 6 | 1.081,34 | 6.488,03 |
| 7 | 943,16 | 6.602,13 |
| 8 | 839,60 | 6.716,80 |
| 9 | 759,11 | 6.832,02 |
| 10 | 694,56 | 6.945,56 |
| 11 | 641,84 | 7.060,22 |
| 12 | 597,91 | 7.174,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.620,75 | 5.620,75 |
| 2 | 3.014,97 | 6.029,94 |
| 3 | 2.048,20 | 6.144,60 |
| 4 | 1.564,68 | 6.258,71 |
| 5 | 1.274,79 | 6.373,93 |
| 6 | 1.081,34 | 6.488,03 |
| 7 | 943,16 | 6.602,13 |
| 8 | 839,60 | 6.716,80 |
| 9 | 759,11 | 6.832,02 |
| 10 | 694,56 | 6.945,56 |
| 11 | 640,31 | 7.043,36 |
| 12 | 597,91 | 7.174,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.620,75 | 5.620,75 |
| 2 | 3.014,97 | 6.029,94 |
| 3 | 2.048,20 | 6.144,60 |
| 4 | 1.564,68 | 6.258,71 |
| 5 | 1.274,79 | 6.373,93 |
| 6 | 1.081,34 | 6.488,03 |
| 7 | 943,16 | 6.602,13 |
| 8 | 839,60 | 6.716,80 |
| 9 | 759,11 | 6.832,02 |
| 10 | 694,56 | 6.945,56 |
| 11 | 640,31 | 7.043,36 |
| 12 | 597,91 | 7.174,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.620,75 | 5.620,75 |
| 2 | 3.014,97 | 6.029,94 |
| 3 | 2.048,20 | 6.144,60 |
| 4 | 1.564,68 | 6.258,71 |
| 5 | 1.274,79 | 6.373,93 |
| 6 | 1.081,34 | 6.488,03 |
| 7 | 943,16 | 6.602,13 |
| 8 | 839,60 | 6.716,80 |
| 9 | 759,11 | 6.832,02 |
| 10 | 694,56 | 6.945,56 |
| 11 | 640,31 | 7.043,36 |
| 12 | 597,91 | 7.174,89 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.