16,5 * 8 cm - 53 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 16,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 53 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.764,82 | 4.764,82 |
| 2 | 2.555,85 | 5.111,70 |
| 3 | 1.736,30 | 5.208,90 |
| 4 | 1.326,41 | 5.305,63 |
| 5 | 1.080,66 | 5.403,31 |
| 6 | 916,67 | 5.500,03 |
| 7 | 799,54 | 5.596,76 |
| 8 | 711,75 | 5.693,96 |
| 9 | 643,52 | 5.791,64 |
| 10 | 588,79 | 5.887,89 |
| 11 | 544,10 | 5.985,09 |
| 12 | 506,86 | 6.082,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.764,82 | 4.764,82 |
| 2 | 2.555,85 | 5.111,70 |
| 3 | 1.736,30 | 5.208,90 |
| 4 | 1.326,41 | 5.305,63 |
| 5 | 1.080,66 | 5.403,31 |
| 6 | 916,67 | 5.500,03 |
| 7 | 799,54 | 5.596,76 |
| 8 | 711,75 | 5.693,96 |
| 9 | 643,52 | 5.791,64 |
| 10 | 588,79 | 5.887,89 |
| 11 | 544,10 | 5.985,09 |
| 12 | 506,86 | 6.082,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.764,82 | 4.764,82 |
| 2 | 2.555,85 | 5.111,70 |
| 3 | 1.736,30 | 5.208,90 |
| 4 | 1.326,41 | 5.305,63 |
| 5 | 1.080,66 | 5.403,31 |
| 6 | 916,67 | 5.500,03 |
| 7 | 799,54 | 5.596,76 |
| 8 | 711,75 | 5.693,96 |
| 9 | 643,52 | 5.791,64 |
| 10 | 588,79 | 5.887,89 |
| 11 | 544,10 | 5.985,09 |
| 12 | 506,86 | 6.082,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.764,82 | 4.764,82 |
| 2 | 2.555,85 | 5.111,70 |
| 3 | 1.736,30 | 5.208,90 |
| 4 | 1.326,41 | 5.305,63 |
| 5 | 1.080,66 | 5.403,31 |
| 6 | 916,67 | 5.500,03 |
| 7 | 799,54 | 5.596,76 |
| 8 | 711,75 | 5.693,96 |
| 9 | 643,52 | 5.791,64 |
| 10 | 588,79 | 5.887,89 |
| 11 | 544,10 | 5.985,09 |
| 12 | 506,86 | 6.082,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.764,82 | 4.764,82 |
| 2 | 2.555,85 | 5.111,70 |
| 3 | 1.736,30 | 5.208,90 |
| 4 | 1.326,41 | 5.305,63 |
| 5 | 1.080,66 | 5.403,31 |
| 6 | 916,67 | 5.500,03 |
| 7 | 799,54 | 5.596,76 |
| 8 | 711,75 | 5.693,96 |
| 9 | 643,52 | 5.791,64 |
| 10 | 588,79 | 5.887,89 |
| 11 | 544,10 | 5.985,09 |
| 12 | 506,86 | 6.082,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.764,82 | 4.764,82 |
| 2 | 2.555,85 | 5.111,70 |
| 3 | 1.736,30 | 5.208,90 |
| 4 | 1.326,41 | 5.305,63 |
| 5 | 1.080,66 | 5.403,31 |
| 6 | 916,67 | 5.500,03 |
| 7 | 799,54 | 5.596,76 |
| 8 | 711,75 | 5.693,96 |
| 9 | 643,52 | 5.791,64 |
| 10 | 588,79 | 5.887,89 |
| 11 | 542,80 | 5.970,80 |
| 12 | 506,86 | 6.082,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.764,82 | 4.764,82 |
| 2 | 2.555,85 | 5.111,70 |
| 3 | 1.736,30 | 5.208,90 |
| 4 | 1.326,41 | 5.305,63 |
| 5 | 1.080,66 | 5.403,31 |
| 6 | 916,67 | 5.500,03 |
| 7 | 799,54 | 5.596,76 |
| 8 | 711,75 | 5.693,96 |
| 9 | 643,52 | 5.791,64 |
| 10 | 588,79 | 5.887,89 |
| 11 | 542,80 | 5.970,80 |
| 12 | 506,86 | 6.082,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.764,82 | 4.764,82 |
| 2 | 2.555,85 | 5.111,70 |
| 3 | 1.736,30 | 5.208,90 |
| 4 | 1.326,41 | 5.305,63 |
| 5 | 1.080,66 | 5.403,31 |
| 6 | 916,67 | 5.500,03 |
| 7 | 799,54 | 5.596,76 |
| 8 | 711,75 | 5.693,96 |
| 9 | 643,52 | 5.791,64 |
| 10 | 588,79 | 5.887,89 |
| 11 | 542,80 | 5.970,80 |
| 12 | 506,86 | 6.082,29 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.