15,5 * 4,8 cm - 55 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 55 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.833,81 | 5.833,81 |
| 2 | 3.129,26 | 6.258,51 |
| 3 | 2.125,84 | 6.377,52 |
| 4 | 1.623,99 | 6.495,95 |
| 5 | 1.323,11 | 6.615,54 |
| 6 | 1.122,33 | 6.733,97 |
| 7 | 978,91 | 6.852,39 |
| 8 | 871,43 | 6.971,40 |
| 9 | 787,89 | 7.091,00 |
| 10 | 720,88 | 7.208,84 |
| 11 | 666,17 | 7.327,85 |
| 12 | 620,57 | 7.446,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.833,81 | 5.833,81 |
| 2 | 3.129,26 | 6.258,51 |
| 3 | 2.125,84 | 6.377,52 |
| 4 | 1.623,99 | 6.495,95 |
| 5 | 1.323,11 | 6.615,54 |
| 6 | 1.122,33 | 6.733,97 |
| 7 | 978,91 | 6.852,39 |
| 8 | 871,43 | 6.971,40 |
| 9 | 787,89 | 7.091,00 |
| 10 | 720,88 | 7.208,84 |
| 11 | 666,17 | 7.327,85 |
| 12 | 620,57 | 7.446,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.833,81 | 5.833,81 |
| 2 | 3.129,26 | 6.258,51 |
| 3 | 2.125,84 | 6.377,52 |
| 4 | 1.623,99 | 6.495,95 |
| 5 | 1.323,11 | 6.615,54 |
| 6 | 1.122,33 | 6.733,97 |
| 7 | 978,91 | 6.852,39 |
| 8 | 871,43 | 6.971,40 |
| 9 | 787,89 | 7.091,00 |
| 10 | 720,88 | 7.208,84 |
| 11 | 666,17 | 7.327,85 |
| 12 | 620,57 | 7.446,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.833,81 | 5.833,81 |
| 2 | 3.129,26 | 6.258,51 |
| 3 | 2.125,84 | 6.377,52 |
| 4 | 1.623,99 | 6.495,95 |
| 5 | 1.323,11 | 6.615,54 |
| 6 | 1.122,33 | 6.733,97 |
| 7 | 978,91 | 6.852,39 |
| 8 | 871,43 | 6.971,40 |
| 9 | 787,89 | 7.091,00 |
| 10 | 720,88 | 7.208,84 |
| 11 | 666,17 | 7.327,85 |
| 12 | 620,57 | 7.446,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.833,81 | 5.833,81 |
| 2 | 3.129,26 | 6.258,51 |
| 3 | 2.125,84 | 6.377,52 |
| 4 | 1.623,99 | 6.495,95 |
| 5 | 1.323,11 | 6.615,54 |
| 6 | 1.122,33 | 6.733,97 |
| 7 | 978,91 | 6.852,39 |
| 8 | 871,43 | 6.971,40 |
| 9 | 787,89 | 7.091,00 |
| 10 | 720,88 | 7.208,84 |
| 11 | 666,17 | 7.327,85 |
| 12 | 620,57 | 7.446,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.833,81 | 5.833,81 |
| 2 | 3.129,26 | 6.258,51 |
| 3 | 2.125,84 | 6.377,52 |
| 4 | 1.623,99 | 6.495,95 |
| 5 | 1.323,11 | 6.615,54 |
| 6 | 1.122,33 | 6.733,97 |
| 7 | 978,91 | 6.852,39 |
| 8 | 871,43 | 6.971,40 |
| 9 | 787,89 | 7.091,00 |
| 10 | 720,88 | 7.208,84 |
| 11 | 664,58 | 7.310,35 |
| 12 | 620,57 | 7.446,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.833,81 | 5.833,81 |
| 2 | 3.129,26 | 6.258,51 |
| 3 | 2.125,84 | 6.377,52 |
| 4 | 1.623,99 | 6.495,95 |
| 5 | 1.323,11 | 6.615,54 |
| 6 | 1.122,33 | 6.733,97 |
| 7 | 978,91 | 6.852,39 |
| 8 | 871,43 | 6.971,40 |
| 9 | 787,89 | 7.091,00 |
| 10 | 720,88 | 7.208,84 |
| 11 | 664,58 | 7.310,35 |
| 12 | 620,57 | 7.446,86 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.833,81 | 5.833,81 |
| 2 | 3.129,26 | 6.258,51 |
| 3 | 2.125,84 | 6.377,52 |
| 4 | 1.623,99 | 6.495,95 |
| 5 | 1.323,11 | 6.615,54 |
| 6 | 1.122,33 | 6.733,97 |
| 7 | 978,91 | 6.852,39 |
| 8 | 871,43 | 6.971,40 |
| 9 | 787,89 | 7.091,00 |
| 10 | 720,88 | 7.208,84 |
| 11 | 664,58 | 7.310,35 |
| 12 | 620,57 | 7.446,86 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.