13 * 4,5 cm - 50 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 50 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.971,09 | 1.971,09 |
| 2 | 1.057,30 | 2.114,59 |
| 3 | 718,27 | 2.154,80 |
| 4 | 548,70 | 2.194,81 |
| 5 | 447,04 | 2.235,22 |
| 6 | 379,21 | 2.275,23 |
| 7 | 330,75 | 2.315,24 |
| 8 | 294,43 | 2.355,45 |
| 9 | 266,21 | 2.395,86 |
| 10 | 243,57 | 2.435,68 |
| 11 | 225,08 | 2.475,89 |
| 12 | 209,68 | 2.516,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.971,09 | 1.971,09 |
| 2 | 1.057,30 | 2.114,59 |
| 3 | 718,27 | 2.154,80 |
| 4 | 548,70 | 2.194,81 |
| 5 | 447,04 | 2.235,22 |
| 6 | 379,21 | 2.275,23 |
| 7 | 330,75 | 2.315,24 |
| 8 | 294,43 | 2.355,45 |
| 9 | 266,21 | 2.395,86 |
| 10 | 243,57 | 2.435,68 |
| 11 | 225,08 | 2.475,89 |
| 12 | 209,68 | 2.516,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.971,09 | 1.971,09 |
| 2 | 1.057,30 | 2.114,59 |
| 3 | 718,27 | 2.154,80 |
| 4 | 548,70 | 2.194,81 |
| 5 | 447,04 | 2.235,22 |
| 6 | 379,21 | 2.275,23 |
| 7 | 330,75 | 2.315,24 |
| 8 | 294,43 | 2.355,45 |
| 9 | 266,21 | 2.395,86 |
| 10 | 243,57 | 2.435,68 |
| 11 | 225,08 | 2.475,89 |
| 12 | 209,68 | 2.516,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.971,09 | 1.971,09 |
| 2 | 1.057,30 | 2.114,59 |
| 3 | 718,27 | 2.154,80 |
| 4 | 548,70 | 2.194,81 |
| 5 | 447,04 | 2.235,22 |
| 6 | 379,21 | 2.275,23 |
| 7 | 330,75 | 2.315,24 |
| 8 | 294,43 | 2.355,45 |
| 9 | 266,21 | 2.395,86 |
| 10 | 243,57 | 2.435,68 |
| 11 | 225,08 | 2.475,89 |
| 12 | 209,68 | 2.516,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.971,09 | 1.971,09 |
| 2 | 1.057,30 | 2.114,59 |
| 3 | 718,27 | 2.154,80 |
| 4 | 548,70 | 2.194,81 |
| 5 | 447,04 | 2.235,22 |
| 6 | 379,21 | 2.275,23 |
| 7 | 330,75 | 2.315,24 |
| 8 | 294,43 | 2.355,45 |
| 9 | 266,21 | 2.395,86 |
| 10 | 243,57 | 2.435,68 |
| 11 | 225,08 | 2.475,89 |
| 12 | 209,68 | 2.516,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.971,09 | 1.971,09 |
| 2 | 1.057,30 | 2.114,59 |
| 3 | 718,27 | 2.154,80 |
| 4 | 548,70 | 2.194,81 |
| 5 | 447,04 | 2.235,22 |
| 6 | 379,21 | 2.275,23 |
| 7 | 330,75 | 2.315,24 |
| 8 | 294,43 | 2.355,45 |
| 9 | 266,21 | 2.395,86 |
| 10 | 243,57 | 2.435,68 |
| 11 | 224,54 | 2.469,97 |
| 12 | 209,68 | 2.516,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.971,09 | 1.971,09 |
| 2 | 1.057,30 | 2.114,59 |
| 3 | 718,27 | 2.154,80 |
| 4 | 548,70 | 2.194,81 |
| 5 | 447,04 | 2.235,22 |
| 6 | 379,21 | 2.275,23 |
| 7 | 330,75 | 2.315,24 |
| 8 | 294,43 | 2.355,45 |
| 9 | 266,21 | 2.395,86 |
| 10 | 243,57 | 2.435,68 |
| 11 | 224,54 | 2.469,97 |
| 12 | 209,68 | 2.516,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.971,09 | 1.971,09 |
| 2 | 1.057,30 | 2.114,59 |
| 3 | 718,27 | 2.154,80 |
| 4 | 548,70 | 2.194,81 |
| 5 | 447,04 | 2.235,22 |
| 6 | 379,21 | 2.275,23 |
| 7 | 330,75 | 2.315,24 |
| 8 | 294,43 | 2.355,45 |
| 9 | 266,21 | 2.395,86 |
| 10 | 243,57 | 2.435,68 |
| 11 | 224,54 | 2.469,97 |
| 12 | 209,68 | 2.516,10 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.